Filmograafia
(järeltootmises) Morten lollide laeval (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör (+ Kaspar Jancis)
2018 Maria ja 7 pöialpoissi (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, stsenarist, kunstnik
2014 Isand (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, stsenarist, kunstnik, monteerija (+ Ragnar Neljandi)
2013 Miriami tuulelohe (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, monteerija
2012 Valge doomino (lühimängufilm), Balti Filmi- ja Meediakool, animaator; režissöör Eva Kübar
2011 Happy Birthday (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, stsenarist
2008 Lili (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, kunstnik (+ Elo Soode), stsenarist
2007 Põhjakonn (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, stsenarist (+ Elvis Kollom), kunstnik (+ Elo Soode), monteerija (+ Urmas Jõemees)
2007 Miriam merehädas (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, monteerija (+ Ragnar Neljandi)
2005 Vennad Karusüdamed (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, stsenarist (+Andrus Kivirähk), kunstnik (+ Jelena Girlin, Mari-Liis Bassovskaja, Heigo Eeriksoo), monteerija (+ Urmas Jõemees)
2005 Kana pesakast (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör
2002 Hing sees (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, stsenarist, kunstnik
2002 Pingviinide paraad (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, stsenarist, kunstnik, monteerija (kõik eelnev koos Julia Pihlakuga)
2000 Saamueli Internet (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör, kunstnik, monteerija (+Kersti Miilen)
1998 Primavera (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör (+Hardi Volmer), kunstnik (+Hardi Volmer)
1997 Kapsapea 2 ehk Tagasi Euroopasse (animafilm, nukufilm), Nukufilm, režissöör
1995 XXXX või ASA (tudengifilm, animafilm), Nukufilm, TPÜ filmi ja video õppetool, konsultant (+Urmas Sepp), kunstnik (+ Mikk Rand), monteerija (+ Mikk Rand); režissöör Mikk Rand
1994 Hilinenud romanss, (animafilm, nukufilm), Tallinnfilm, režissöör (+Hardi Volmer), kunstnik (+Hardi Volmer)
1993 Kapsapea (animafilm, nukufilm), Tallinnfilm, režissöör, stsenarist, kunstnik
1992 Lammas all paremas nurgas (mängufilm), Tallinnfilm, kunstnik; režissöör Lembit Ulfsak
1990 Koolilood IV. Geograafiatund (animafilm), Tallinnfilm, režissöör, stsenarist, kunstnik
1990 Jackpot (animafilm), Tallinnfilm, režissöör, stsenarist, kunstnik (kõik eelnev koos Hardi Volmeriga)
1988 Kultuurimaja (animafilm), Tallinnfilm, režissöör, stsenarist (+Toomas Kall), kunstnik
1987 Sõda (animafilm, nukufilm), Tallinnfilm, režissöör, stsenarist, kunstnik (kõik eelnev koos Hardi Volmeriga)
1986 Kevadine kärbes (animafilm, nukufilm), Tallinnfilm, režissöör (+Hardi Volmer), kunstnik (+Hardi Volmer)
1985 Nõiutud saar (animafilm, nukufilm), Tallinnfilm, režissöör, stsenarist, kunstnik (kõik eelnev koos Hardi Volmeriga)
1984 Tähemõrsja (animafilm, nukufilm), Tallinnfilm, kunstnik-multiplikaator; režissöör Kalju Kivi
1984 Imeline nääriöö (animafilm, nukufilm), Tallinnfilm, režissöör (+Hardi Volmer), kunstnik (+Hardi Volmer)
1983 Sõlm (animafilm, nukufilm), Tallinnfilm, kunstnik (+ Toomas Kall); režissöör: Kalju Kivi
Rahvusvahelised filmiprojektid
1998 Maagiline Orhidee (pilootfilm), režissöör ja kunstnik
1996 Urpo & Turpo (animafilm), stsenarist ja režissöör
1989 Animated Self-portraits (animafilm), stsenarist, režissöör ja kunstnik
1988 Human Rights (ÜRO inimõiguste päevale pühendatud, 20 riigi animaatorite ühisfilm, animafilm), stsenarist, režissöör ja kunstnik
Lõputööde juhendamine
2002 Mari-Liis Bassovaskaja, “Vanaeit ja surm”
2001Jelena Girina, "Guf"
2001 Dagmar Kase "Kirjad"
2000 Ene Jakobi, "Ülemiste Vanake"
2000 Martin Mikson, "Esimesed olevused kes sattusid planeedile Maa"
2000 Jaagup Roomet, "Silm"
1999 Liina Unt, "Boolero"
1999 Margit Lillak, "Južnõi Briz"
1993 - Turu Kunstiülikool, animatsiooni osakond
Kolmemõõtmelise animatsiooni kujundus ja proportsioonid
1998 Helsinki Animatsioonikursus
Animatsiooni workshopid
1998 Pärnu rahvusvaheline filmiprojekt "Eesti, Itaalia, Soome", videoanimatsioon
1998 Helsinki "Sininen Verstas", 2-3 minutilised animafilmid
1989 Volda (Norra) filmikool, kolmemõõtmelise animatsiooni lühikursus
Erialane tegevus
2002 Filmiretrospektiiv Clermont-Ferrand’i filmifestivalil
2002 Osalemine rahvusvahelises žüriis Clermont-Ferrand’i filmifestivalil
2001 Esinemine Eesti Kultuuripäevadel Helsingis
2001 Esinemine Eesti Filmipäevadel Budapestis
2001 Filmiretrospektiiv Melbourne Rahvusvahelisel Filmifestivalil
1999 Filmiretrospektiiv New Yorgi Eesti Majas
1996 "Klassikaline animatsioon", ettekanne Jaapani televisiooni meediasaates, Tokyo
Näitused
1988 Tallinnfilmi Sürrealistid, grupinäitus Soomes
1987 Eesti Animatsiooni juubelinäitus Tallinna Kunstihoones
1987 Graafikanäitus Tallinna Kinomajas
1986 Tallinnfilmi Sürrealistid, grupinäitus Tallinnas
1985 Graafikanäitus Tallinna Kinomajas
Lavakujundused
1995 J. J. Bricaire „Tulumaks“, Eesti Draamateater; lavastaja Lembit Ulfsak
1993 D. Churchill "Meister", Eesti Draamateater; lavastaja Lembit Ulfsak
1986 O. Luts "Paunvere", Eesti Draamateater; lavastaja Raivo Trass