"Isand" (2015)
2016 Japan Media Arts Festival (Tokyo, Japan) - Excellence Award
2016 Eesti Kultuurkapitali aastapreemia - Aasta film 2015
2016 Eesti Filmiajakirjanike Ühingu auhind "Neitsi Maali" 2015. aasta parimale Eesti filmile
2015 Annecy International Animation Film Festival - žürii peaauhind
2015 Ottawa International Animation Festival (Canada) - Cartoon Network'i parima lühianimafilmi auhind
2015 CINANIMA - International Animated Film Festival (Espinho, Portugal) - Grand Prix
2015 FILMETS - Badalona Film Festival (Barcelona, Spain) - peaauhind: Badalona Venus
2015 Eesti poolt animatsiooni kategoorias esitatud kandideerima Oscari-nominendiks
„Lili“ (2008)
2009 TINDIRINDIS - International Animation Film Festival (Vilnius, Lithuania) - International grand prix
2009 Avanca Film Festival (Portugal) - Best Animation Prize
2009 ANIMATEKA - International Animation Film Festival (Ljubljana, Slovenia) - Jury special mention - diploma - "for puppet animation, which hits like a black death"
„Vennad Karusüdamed“ (2005)
2007 Sichuan TV Festival - The International "Golden Panda" Awards for Animation (China) - Best Playwright Prize
2007 Neum International Animated Film Festival (Bosnia & Herzegovina) - For Best Animation in Special Technique
2007 KROK - International Animated Film Festival (Ukraine) - Special Jury Prize for The Funniest Film
2006 SICAF - Seoul International Cartoon and Animation Festival (South Korea) - publiku auhind lühifilmide kategoorias
2006 Art Film Fest (Slovakia) - parima lühifilmi režissööri auhind; FICC žürii auhind
2005 DOK LEIPZIG - International Leipzig Festival for Documentary and Animated Film (Germany) - Publiku auhind Mephisto
2005 Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia - aasta animafilm
„Pingviinide paraad“ (2002)
2003 International Panorama of Independent Directors (Thessaloniki, Greece) – parim animafilm
“Hing Sees” (2002)
2002 Arsenali Filmifestival (Riia) - Baltimaade parim animafilm
"Saamueli Internet" (2000)
2001 KROK, Rahvusvaheline Animafilmide Festival - parima seriaali auhind
2000 Veneetsia Filmifestival - finalist
2000 Riia, Arsenali Filmifestival – esimene preemia
2000 Eesti Kultuurkapitali aastapreemia
„Primavera“ (1998)
1999 Söuli Rahvusvaheline Animafilmide Festival - The Bronze Prize
"Tagasi Euroopasse" (1997)
1998 Annecy rahvusvaheline animafilmifestival - žürii peapreemia, parim kujundus
1998 Bornholmi filmi- ja TV festival - žürii eriauhind
1998 Alma-Ata rahvusvaheline filmifestival - žürii eriauhind
1998 Los Angelese rahvusvaheline animafilmifestival - finalist
1999 Söuli Rahvusvaheline Animafilmide Festival - The Bronze Prize
„Kapsapea“ (1993)
1994 Tampere rahvusvaheline lühifilmide festival - žürii diplom
1994 St. Peterburgi rahvusvaheline lühifilmide festival - žürii auhind
1994 Vila de Conde rahvusvaheline lühifilmide festival - žürii auhind
1994 Eesti riiklik kultuuripreemia
1997 Pärnu filmipäevad - žürii peapreemia
"Koolilood" (1990)
1990 Bourg en Bresse rahvusvaheline animafilmifestival - žürii auhind
"Kultuurimaja" (1988)
1989 Kiievi üleliiduline filmifestival - Grand Prix ja filmiajakirjanike preemia
"Sõda" (1987)
1988 Shanghai rahvusvaheline animafilmifestival - II preemia
1988 Tampere rahvusvaheline lühifilmide festival - žürii diplom
1988 Annecy rahvusvaheline animafilmifestival - filmitudengite II preemia
1988 Kiievi üleliiduline filmifestival - žürii preemia
"Kevadine kärbes" (1986)
1986 Eesti filmiauhind
"Imeline nääriöö" (1984)
1985 Minski üleliiduline festival, parim debüüt