Avaleht » Filmiliigid

Une Instituut (2006)

Animafilm Kestus: 10:06

Festivalid, auhinnad, nominatsioonid

  • Preemia, Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia (Eesti), 2006, Aasta parim animafilm
  • Auhind, Riga International Film Festival (Läti), 2006, Balti võistlusprogramm - Parima filmi auhind
  • Auhind, DOK LEIPZIG - International Leipzig Festival for Documentary and Animated Film (Saksamaa), 2006, International Animation Competition - Honorary Mention
  • Auhind, ANOBA - Award of Nordic and Baltic Animation Festivals, 2007
  • Auhind, BIMINI - International Festival of Animation Films (Riia, Läti; Batumi, Gruusia), 2007, Grand Prix
  • Auhind, Bumbershoot 1 Reel Film Festival (Seattle, Ameerika Ühendriigid) , 2008, Best Animation
  • Osalemine, Tinklai International Short Film Festival (Klaipeda-Vilnius, Leedu), 2006
  • Osalemine, Ottawa International Animation Festival (Kanada), 2006
  • Osalemine, Novoe Kino. XXI vek - International Film Festival (Venemaa), 2006
  • Osalemine, Baltic Film Festival (Berliin, Saksamaa), 2006
  • Osalemine, Anchorage International Film Festival (Ameerika Ühendriigid), 2006
  • Osalemine, Animateka - International Animated Film Festival (Ljubljana, Sloveenia), 2006
  • Osalemine, AniFest (Budapest, Ungari) , 2006
  • Osalemine, GREEN VISION - International Environmental Film Festival (Peterburi, Venemaa), 2006
  • Osalemine, Winterthur International Short Film Festival (Šveits), 2006
  • Osalemine, Holland Animation Film Festival (Utrecht, Holland), 2006
  • Osalemine, TINDIRINDIS - International Animation Film Festival (Vilnius, Leedu), 2006
  • Osalemine, Tehran International Festival of Films for Children and Young Adults (Iraan), 2006
  • Osalemine, Uppsala International Short Film Festival (Rootsi), 2006
  • Osalemine, Melbourne International Animation Festival (Austraalia), 2006
  • Osalemine, LIAF - London International Animation Festival (Suurbritannia), 2006
  • Osalemine, PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti), 2006, (Anoba nominatsioon)
  • Osalemine, Fredrikstad Animation Festival (Norra), 2007
  • Osalemine, Future Film Festival (Bologna, Itaalia), 2007
  • Osalemine, Tampere Film Festival (Soome), 2007
  • Osalemine, Filmfest Dresden International Short Film Festival (Saksamaa), 2007, Special Programme: Having Soul-50 Jahre Nukufilm
  • Osalemine, Tehran International Animation Festival (Teheran, Iraan), 2007
  • Osalemine, Tehran International Festival of Films for Children and Young Adults (Iraan), 2007
  • Osalemine, Trickfilm - Stuttgart Festival of Animated Film (Saksamaa), 2007
  • Osalemine, Moscow International Film Festival (Moskva, Venemaa), 2007, Programme: Animation Night
  • Osalemine, Anima Mundi - International Animation Festival of Brazil (Brasiilia), 2007
  • Osalemine, BIFF - Brisbane International Film Festival (Austraalia), 2007
  • Osalemine, Rooftop Films (New York, Ameerika Ühendriigid) , 2007
  • Osalemine, Odense International Film Festival (Taani), 2007
  • Osalemine, FANTOCHE - International Animation Film Festival (Baden, Šveits), 2007
  • Osalemine, ANIMAEVKA - International Festival of Animation Films (Magiljov, Valgevene) , 2007
  • Osalemine, KROK - International Animated Film Festival (Ukraina), 2007
  • Osalemine, Busho International Short Film Festival (Budapest, Ungari), 2007
  • Osalemine, Festival du nouveau cinéma (Montreal, Kanada), 2007
  • Osalemine, Split International Festival of New Film (Horvaatia), 2007
  • Osalemine, Anim’est International Animation Film Festival (Bukarest, Rumeenia), 2007
  • Osalemine, Animatricks Animation Festival (Helsinki, Soome), 2007, (Anoba nominatsioon)
  • Osalemine, Warsaw International Film Festival (Poola), 2007, Eesti animafilmide programm
  • Osalemine, Amiens International Film Festival (Prantsusmaa), 2007
  • Osalemine, Etiuda and Anima (Krakow, Poola), 2007
  • Osalemine, Festival on Wheels (Ankara, Türgi), 2007
  • Osalemine, OFAFA - National Festival of Author's Animated Films (Krakow, Poola), 2008
  • Osalemine, Projector Animation Festival (Dundee, Scotland), 2008
  • Osalemine, BBFF - Byron Bay International Film Festival (Austraalia), 2008
  • Osalemine, VIS - Vienna Independent Shorts (Viin, Austria), 2008, Programme: Best of Fantoche 2007
  • Osalemine, Lucca Animation - International Animated Film Festival (Itaalia), 2008, Estonian Retrospective
  • Osalemine, Animator International Animated Film Festival (Poznan, Poola), 2008
  • Osalemine, Clair-Obscur Film Festival (Basel, Šveits), 2008
  • Osalemine, FIA - Animation Film Festival (Stockholm, Rootsi), 2008
  • Osalemine, Rencontres Audiovisuelles Association (Lille, Prantsusmaa), 2009
  • Osalemine, Laputa International Animation Festival (Jaapan), 2009, Retrospektiiv
  • Osalemine, Luscher and Matiesen FilmFest (Tallinn, Eesti), 2009
  • Osalemine, Seattle International Film Festival (Ameerika Ühendriigid), 2011
  • Osalemine, Ottawa International Animation Festival (Kanada), 2011, Mati Küti retrospektiiv
  • Osalemine, Amiens International Film Festival (Prantsusmaa), 2011, Retrospective: Studio Nukufilm
  • Osalemine, MESSAGE TO MAN - International Documentary, Short and Animated Film Festival Message to Man (Peterburi, Venemaa), 2012
  • Osalemine, PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti), 2013, Programme: Best of Animated Dreams 2000-2012
  • Osalemine, Animation Breakdown (Los Angeles, Ameerika Ühendriigid), 2013
  • Osalemine, Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa), 2014, Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1
  • Osalemine, Helsinki Short Film Festival (Soome), 2014
  • Osalemine, PÖFF - Pimedate Ööde filmifestival (Tallinn, Eesti), 2020, Programm: 101 Eesti filmi

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm