Ringvaade “Nõukogude Eesti” nr 7, märts 1955

4/4

Filmikroonikad Kestus: 01:14

Sisukokkuvõte

Tšehhoslovakkia ja Eesti NSV korvpallinaiskonna sõpruskohtumine Leningradis.

Leningradi talvestaadionil kohtusid sõprusmatšis Eesti ja Tšehhoslovakkia SV korvpallinaiskonnad. Huvi rahvusvahelise võistluse vastu on suur, staadioni tribüünid on täis spordihuvilisi. Ekraanil hetki võistlusest. Esimese poolaja, mis kulges väga tasavägiselt, võitsid eestlannad 34:33. Eestlaste teise poolaja rünnakud tšehhide korvi all, pealeviskel meistersportlane Aino Värk. Pingelises heitluses tuli Eesti naiskonnal siiski lõpuks alla vanduda ja Tšehhoslovakkia võitis kogu mängu tulemusegs 67:61.

Märksõnad: kohtunikud (korvpall) | korvpall | korvpallinaiskonnad | korvpalliväljak | maavõistlus korvpallis | pealtvaatajad (korvpall) | staadion | sõpruskohtumine korvpallis | võistluspinge | Vaata kõiki »