Avaleht » Filmiliigid

Auk nr 8 (2010)

Dokumentaalfilm Kestus: 94:00

Festivalid, auhinnad, nominatsioonid

  • Preemia, Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia (Eesti), 2010, Aasta dokumentaalfilm
  • Auhind, PÖFF - Pimedate Ööde filmifestival (Tallinn, Eesti), 2010, Baltikumi võistlusprogramm - žürii eripreemia
  • Auhind, ZAGREBDOX - International Documentary Film Festival (Zagreb, Horvaatia), 2011, Võistlusprogramm: Olulised filmid - eripreemia
  • Auhind, Full Frame Documentary Film Festival (Ameerika Ühendriigid), 2011, Võistlusprogramm - Charles E. Guggenheimi Noore Filmitegija auhind; Nicholase Kooli Keskkonnaauhind
  • Auhind, Flahertiana - International Documentary Film Festival (Perm, Venemaa), 2011, Hõbedane Nanook
  • Auhind, WATCH DOCS - International Film Festival (Varssavi, Poola), 2011, Žürii eripreemia
  • Auhind, ARTDOCFEST Russian Open Documentary Film Festival (Moskva, Peterburi, Venemaa; Riia, Läti), 2011, Kuldne Loorberipärg
  • Osalemine, Cape Town & Winelands International Film Festival (Kaplinn, Lõuna-Aafrika Vabariik), 2011
  • Osalemine, ONE WORLD International Film Festival On Human Rights (Bukarest, Rumeenia), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Crossing Europe Film Festival Linz (Austria), 2011
  • Osalemine, HotDocs - Canadian International Documentary Film Festival (Toronto, Kanada), 2011
  • Osalemine, DOXA - Documentary Film Festival (Vancouver, Kanada), 2011
  • Osalemine, CRONOGRAF - International Documentary Film Festival (Chişinău, Moldova), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Krakow Film Festival (Poola), 2011, Võistlusväline programm
  • Osalemine, Pärnu Rahvusvaheline Dokumentaal- ja Antropoloogiafilmide Festival (Eesti), 2011, Programm: Uued Eesti dokumentaalfilmid
  • Osalemine, Lume International Film Festival (Sao Luis, Brasiilia), 2011, Programm: Kriitiline pilk
  • Osalemine, Baltijos Banga - International Film Festival (Nida, Leedu), 2011
  • Osalemine, Aye Aye Film Festival (Nancy, Prantsusmaa), 2011
  • Osalemine, DocuWest Documentary Film Festival (Denver, Ameerika Ühendriigid), 2011
  • Osalemine, Vilnius International Documentary Film Festival (Leedu), 2011, Baltikumi võistlusprogramm
  • Osalemine, Istanbul Film Festival (Türgi), 2011
  • Osalemine, DOCSDF International Documentary Film Festival of Mexico City (México, Mehhiko), 2011
  • Osalemine, Ad Hoc: Inconvenient Films (Vilnius, Leedu), 2011
  • Osalemine, FilmFestival Cottbus (Saksamaa), 2011
  • Osalemine, Listapad - Minsk International Film Festival (Valgevene), 2011, Dokumentaalfilmide võistlusprogramm

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm