Avaleht

Peeter Tooming

Huviinfo

  • Filmograafia

    2001 Peeter (dokumentaalfilm, portreefilm), Kairiin; režissöör Jüri Sillart

    1997 Peeter Tooming (kroonikapala ringvaates "Eesti kroonika" nr 5), Tallinnfilm, režissöör Mart Taevere

    1995 Kino –100 (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 12), Tallinnfilm, režissöör

     –Filmitegijad Kinomajas

     –Johannes Pääsukese fotonäitus

     –Pärnu maakonna kinod

     –Tallinna Sidekool

     –Helios

    1995 ringvaade "Eesti Kroonika" nr 2, Tallinnfilm, režissöör

     –Valimised

    –Kurdide ärasõit Soome

    –Andres Tarand

    –Ettevõtlus Inglistel

    1994 Palmide alla (dokumentaalfilm), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör, operaator

    1994 Suur jalutuskäik Kilimandžaarole (dokumentaalfilm), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör, operaator

    1994 Eesti misjonärid Aafrikas (dokumentaalfilm), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör, operaator

    1994 ringvaade "Eesti Kroonika" nr 10, Tallinnfilm, režissöör

     –Pinfole – foto, ka operaator (+ Peeter Ülevain)

    –Peaministri kandidaadid Siim Kallas ja Andres Tarand

    –RAM juubel

    –Hugo Lepnurme juubel

    –Hardo Kriisa orelitöökoda

    1993 Kitseküla (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

    1993 ringvaade "Eesti Kroonika" nr 20, Tallinnfilm, režissöör

    –Tallinnfilmi matused – Jüri Škubel

    –Laste pidu Vabaõhumuuseumis

    –Puiduhakkel katlamaja Türil

    –Sorose näitus

    –Vidar Lindquisti näitus Lees

    –Jõuluvana

    1993 Muinsuskaitse (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 2), Tallinnfilm, režissöör

    1992 "Kaevurite pärl" (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist (+ Irina Kulikova), režissöör

    1992 Rabarong (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

    1992 Tule mulle kellameheks (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

    1992 ringvaade "Eesti Kroonika" nr 20, Tallinnfilm, režissöör

    –Vabariigi 75-a ettevalmistamine

    –Viljandi supiköök

    –Leibur

    –Viru Õlu

    1992 ringvaade "Eesti Kroonika" nr 19, Tallinnfilm, režissöör

    –"Surnud liblikate tants" Ugalas

    –"Isamaa ilu hoieldes" Rakvere Teatris

    –Salme Reegi juubel

    1992 ringvaade "Eesti Kroonika" nr 16, Tallinnfilm, režissöör

     

     –Teede ehitus

     

     –Mälestuskivid

     

     –Kunda tsement

     

     –Aseri

     

     –Shanghai küla

     

     –Vainopea sadam

     

    1992 Salaja Saaremaale (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 11), Tallinnfilm, režissöör

     

    1991 Risulind (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 14), Tallinnfilm, režissöör, operaator (+ Peeter Ülevain)

     

    1991 Peldik (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 13), Tallinnfilm, režissöör

     

    1991 Kulla hind (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 7), Tallinnfilm, režissöör

     

    1991 ringvaade "Eesti Kroonika" nr 6, Tallinnfilm, režissöör

     

     –Saksi küla kirikuehitus Virumaal

     

     –Haljala kiriku ja Viru kolhoosi vastasseis

     

     –Virulaste päevad

     

     –Taarausulised Viru-Nigulas

     

    1990 Concerto grosso (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1990 Valuvesi (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, režissöör

     

    1990 Kangelastegu on vene keeles Podvig (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1990 Arst tuleb laevaga (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, režissöör

     

    1989 Mõrv katedraalis (katkendid T. S. Elioti näidendi lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1989 Carl Orffi ooper "Kuu" (katkendid lühiooperi lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, režissöör, stsenarist, operaator

     

    1989 Juured (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1989 Maa ja agronoom (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1989 Fotomure (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1989 Tavalised lood III. Ubja töölaagrist (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 20), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1989 Tavalised lood II. Ubja kaevanduse ajaloost (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 17), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1989 Tavalised lood I. Põhjarannikul asuva Rammu saare lugu (ringvaade "Eesti Kroonika" nr 11), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1988 Viru 88 (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1988 Esimehed (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1988 Viru 40 (reklaam), Eesti Reklaamfilm, operaator, stsenarist, režissöör

     

    1988 Ärkamine (Rakvere päevad), (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1988 Pärand (Viru värk) (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1988 Libahunt (katkendid August Kitzbergi näidendi lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1988 Lahkumine Borodinist (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1988 Kuidas elad, Virumaa? (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1988 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 4, Tallinnfilm, režissöör

     

     –Fotoring "O"

     

     –Fotokongress

     

     –Maarjamäe memoriaal

     

     –Raemuuseum

     

     –Teaduste Akadeemia professor Mihkel Veiderma

     

     –Fotoauhinnad

     

    1987 Ehitajate suvemängud (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1987 Suveöö unenägu (katkendid William Shakespeare'i näidendi lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, stsenarist (+ Ants Vist), režissöör

     

    1987 Haljala keskkool (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist (+ Ants Vist), režissöör

     

    1987 Varandus VII (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 24), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1987 Varandus VI (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 22), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1987 Varandus V (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 20), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator (+ Vladimir Maak)

     

    1987 Varandus IV (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 15), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1987 Varandus III (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 12), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1987 Varandus II (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 9), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator (+ Peeter Ülevain, Toomas Kirdelaht, Hans Roosipuu)

     

    1987 Varandus!? (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator (+ Toomas Kirdelaht)

     

    1987 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 3, Tallinnfilm, režissöör

     

    –Tuletõrje

     

    –Etnograafiamuuseumi ja Kunstimuuseumi ruumiprobleemidest

     

    –Lumelinn

     

     –Kultuuriministeerium

     

     –Raamatukogu ehitusel

     

    1987 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 1, Tallinnfilm, režissöör

     

     –Talv, ka operaator

     

     –Oskar Luts - 100

     

     –Filmifestival Muinasjutt

     

     –Üleminek talvisele kütusele

     

     –Toodangu riiklik vastuvõtt Tallinna Ekskavaatoritehases

     

    1986 See on Eesti (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1986 Haljala kultuurimaja (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1986 Teede Remondi- ja Ehitusvalitsus nr. 2 (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1986 Viru kolhoos (Haljalas) (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1986 Kolhoosidevaheline sanatoorium "Narva-Jõesuu" I-II (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1986 Reamehed (katkendid Aleksei Dudaravi näidendi lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1986 Vinni väljadel (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1986 Vinni säru (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1986 Ilmamuutus (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator (+ Peeter Ülevain)

     

    1986 Imeline järv (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator (+ Peeter Ülevain)

     

    1986 Intiimne Adams (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, režissöör, operaator

     

    1986 Maastikukaitse probleemidest Peipsi Põhjakalda Puhkealal (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 10), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1986 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 8, Tallinnfilm, režissöör

     

     –Eesti Kinoliidu VI kongress

     

     –Tallinnfilmis algavad mängufilmi "Metsluiged" võtted, ka operaator

     

     –III Nõukogude Eesti filmifestival

     

     –Õppefilmi "Dialoog" võtetel

     

     –Teine üleliiduline näitus "Naine fotokunstis" Tartus, ka operaator

     

     –Tallinna Pioneeride Palee rahvakunstiansambel Sõleke 10-aastane

     

    1986 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 1, Tallinnfilm, režissöör

     

     –Eesti NSV rahvakunstnik, filmirežissöör Kaljo Kiisk 60-aastane

     

     –Kolmekordne ENSV lüpsimeister, Jõgeva rajooni Pajusi kolhoosi lüpsja Maria Graverson

     

     –Tallinna Raamatutrükikoda alustas tööd

     

     –Lumekahur Otepää suusekeskuses

     

    1985 Tiina (katkendid Lydia Austeri balleti lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1985 Suvemängud Vinnis (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör, operaator

     

    1985 Viru kolhoosi kogemustest (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, režissöör

     

    1985 Kolhoos Viru (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1985 Viiuliga (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1985 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 21, Tallinnfilm, režissöör

     

     –Oktoobridemonstratsioon Tallinnas ja Tartus

     

     –Tartu Põllutöömasinate Tehas "Võit" 100-aastane

     

     –Paide Teenindustootmisvalitsuse fotograaf Rene Viljat, ka operaator

     

     –Rapla harrastusfotograaf Rein Berlokko, ka operaator

     

     –Noored raadioamatörismis

     

     –Eesti NSV teeneline kunstnik Kalle Randalu – Müncheni 34. rahvusvahelise interpreetide võistluse võitja

     

    1985 Suvelood (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 17), Tallinnfilm, režissöör, operaator

     

    1985 Väljapanek "Eesti fotokunst 84" Tallinnas Eesti Näitusel (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Vladimir Dorovatovski

     

    1985 Põlva rajooni Kalevi kolhoosi foto aastapreemia laureaat filmioperaator Arvo Iho (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), operaator; režissöör Vladimir Dorovatovski

     

    1985 Tallinna Matkamaja (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Toivo Elme

     

    1985 Kooliõpilaste talispordinädal (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Toivo Elme

     

    1984 Grammofon Vega-110-stereo (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör, operaator

     

    1984 Teedeehitus (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör, operaator

     

    1984 Tallinna Eksperimentaalne Juveelitehas (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1984 Tartu Kaubamaja (reklaam), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1984 "Kalevi" kolhoos (reklaam), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1984 Juudit (katkendid A. H. Tammsaare näidendi lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, stsenarist (+ Ants Vist), režissöör, operaator

     

    1984 Lahemaa Rahvuspark (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1984 Leib (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1984 Balti liiduvabariikide üliõpilaste tantsu- ja laulupidu Gaudeamus IX (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 15), Tallinnfilm, režissöör, operaator (+ Lembit Blauhut, Mihhail Dorovatovski)

     

    1984 Laste ja koolinoorte kehaline kasvatus ja sporditegevus (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, režissöör, operaator (+ Lembit Blauhut, Inessa Kozlova, Peeter Ülevain)

     

    1984 Noorte majandusteadlaste VI vabariiklik teaduslik seminar (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 12), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1984 Kevadine loodus (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 9), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1984 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 4, Tallinnfilm, režissöör, operaator

     

     –Juri Andropov in memoriam

     

     –Teenistuskoerte kasvataja Sirje Murumaa

     

     –Topisemeister Lembit Käärmaa Sindist

     

     –Intervjuu TRÜ Zooloogiamuuseumi juhataja Raimund Veenperega

     

     –Vesipapp talvel

     

     –Jevgeni Klimov – Geoloogia Instituudi elektronmikroskoopia grupi juht, ka operaator

     

     –Hobusekasvataja Trofim Ivanov

     

     –NSVL Ülemnõukogu saadikukandidaat Ene Kure

     

    1984 Kirjanik Osvald Tooming 70-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 3), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1983 Teekond mäe südamesse (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1983 Nurgakivi koondise Kommunaar uuele jalatsivabrikule Tallinnas (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 24), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1983 Dokumentaalnäidend Julius Fučikust "Inimesed, ma armastan teid" ENSV Riiklikus Vene Draamateatris (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 21), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1983 Kirjanik Valmar Adams 85-aastane  (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 21), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1983 100 aastat Gustav Suitsu sünnist  (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 21), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1983 Põllumajanduse individuaalsektori probleemidest (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 15), Tallinnfilm, režissöör, operaator

     

    1983 Teatri "Vanemuine" külalisetendused Rootsis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 13), Tallinnfilm, operaator; režissöör Evald Vaher

     

    1983 Sindi 1. Detsembri nimelise Vabriku 150. aastapäeva tähistamine (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 12), Tallinnfilm, operaator (+ Lembit Blauhut); režissöör Elo Tust

     

    1983 Tallinna raamatuklubi Tõru (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 10), Tallinnfilm, operaator; režissöör Semjon Školnikov

     

    1983 TRÜ looduskaitseringi 25. aastapäeva tähistamine Taevaskojas (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 9), Tallinnfilm, operaator; režissöör Vitali Gorbunov

     

    1983 Imaveres luuakse piimandusmuuseum (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 8), Tallinnfilm, operaator; režissöör Julia Guteva-Sillart

     

    1983 Paul Kerese nimeline rahvusvaheline maleturniir Tallinn 83 (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 7), Tallinnfilm, operaator; režissöör Evald Vaher

     

    1983 III üleliiduline nõukogude muusika festival Eesti NSV-s (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator (+ Mihhail Dorovatovski, Vladimir Maak, Gennadi Meleško, Hans Roosipuu, Viktor Školnikov, Nikolai Šarubin); režissöör Heli Speek

     

    1983 Tallinna Pedagoogilise Instituudi uus õppehoone ja ühiselamu (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 4), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1983 Kujur Endel Taniloo 60-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 2), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1983 ENSV Riikliku Filharmoonia tantsustuudio (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1982 Rahva sõda (montaaž Osvald Toominga dramatiseeringu lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1982 Viru mängud (dokumentaalfilm), Eesti Reklaamfilm, režissöör

     

    1982 Tõnu Kaljuste täna, 1982 (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Helle Murdmaa

     

    1982 Kassilaane (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1982 Virulased (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1982 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 16, Tallinnfilm, režissöör

     

     –Carl Robert Jakobsoni Talumuuseum Kurgjal

     

     –Kirovi nim. näidiskalurikolhoosi Käruveski mölder Jakob Käbi, ka operaator

     

     –Videotreening Vabariikliku Õpetajate Täiendusinstituudi Värska õppelaagris, ka operaator

     

     –Rändloomaaed, ka operaator

     

     –Suvised fotonäitused Tallinnas, ka operaator

     

     –Carl Robert Jakobsoni Talumuuseumi ansambel Linnutaja

     

    1982 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 12, Tallinnfilm, režissöör

     

     –TPedI üliõpilaste pioneerilaagripraktika instruktiivlaager, ka operaator

     

     –Rakvere Teatri vabaõhuetendused Viitna järvel, ka operaator

     

     –Unipiha algkool

     

     –Rakvere rajooni E. Vilde nim kolhoosi traktorist Arnold Rosenstein

     

     –Põlva Talurahvamuuseum ja Eesti Põllumajandusmuuseum, ka operaator

     

     –Vabariiklik Autoinspektsiooni eskortrühm

     

    1982 Ülo Vinteri muusikal "Kevade" Haapsalu 1. Keskkooli näidismuusikateatris Pöialpoiss (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 11), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1982 Viljandi allveeklubi Triiton (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 7), Tallinnfilm, operaator; režissöör Evald Vaher

     

    1982 Isetegevuslik maalikunstnik Tiit Merkin (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Elo Tust

     

    1982 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 4, Tallinnfilm, režissöör

     

     –ENSV rahvakirjaniku Juhan Smuuli 60. sünniaastapäevale pühendatud näitus Tallinna Kunstihoones

     

     –Graafik Marje Üksine, ka operaator

     

     –Muuseumi avamine endises Leevaku hüdroelektrijaamas, ka operaator

     

     –Juhan Smuuli nimelise kirjanduse aastapreemia laureaadid

     

     –Tartu Kliinilise Haigla südamekirurgid Albert Kliiman ja Jüri Samarütel

     

     –TRÜ uus raamatukogu

     

     –Koguva Vabaõhumuuseum

     

    1982 Mäesuusatajate rahvaspordiklubi Tuuli (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 3), Tallinnfilm, operaator; režissöör Evald Vaher

     

    1982 Raamatujundaja Helmut Polberg ja näitus "99 fotograafi" (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 2), Tallinnfilm, operaator; režissöör Julia Guteva

     

    1982 Ugala uus teatrimaja (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1982 Helilooja Ester Mägi 60-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1981 Rada vabaks! (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Hans Roosipuu, Andres Sööt, Nikolai Šarubin, Mihhhail Dorovatovski, Ago Ruus); režissöörid Hans Roosipuu ja Toivo Elme

     

    1981 Linnaloom (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1981 ENSV teeneline õpetaja Ruut Liiv (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 19), Tallinnfilm, operaator; režissöör Leo Ilves

     

    1981 Vabariiklikud korstnapühkijate kutsevõistlused Rannus (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 19), Tallinnfilm, operaator; režissöör Leo Ilves

     

    1981 Valgemetsa pioneerilaagrist ja selle majandusjuhatajast Mare Tudelepast (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 16), Tallinnfilm, režissöör

     

    1981 Vabariiklik rahvatantsupidu Tallinnas (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, operaator (+ Inessa Kozlova, Mihkel Ratas, Arvo Vilu, Peeter Ülevain); režissöör Toivo Elme

     

    1981 350 aastat Eesti trükindust (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 11), Tallinnfilm, režissöör, operaator (+ Toivo Kuzmin, Mihkel Ratas, Semjon Školnikov)

     

    1981 Võru TREV-i teemeister Oskar Vois (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 10), Tallinnfilm, operaator; režissöörid Reet Kasesalu ja Evald Vaher

     

    1981 EKP XVIII kongress (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 3), Tallinnfilm, operaator (+ Inessa Kozlova, Toivo Kuzmin, Mihkel Ratas, Hans Roosipuu, Nikolai Šarubin); režissöör Toivo Kuzmin

     

    1981 Nüüdisküla majandusliku ja sotsiaalse arengu päevaprobleemidest (ringvaade "Nõukogu Eesti" nr 2), Tallinnfilm, operaator (+ Inessa Kozlova, Viktor Školnikov, Arvo Vilu, Hans Roosipuu); režissöör Heli Speek

     

    1981 Olga Lauristin – 60 aastat Nõukogude Liidu Kommunistliku Partei ridades (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Elo Tust

     

    1980 Becket – Jumala au (katkendid Jean Anouilh' näidendi lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, stsenarist, režissöör

     

    1980 Mõrv katedraalis (katkendid T. S. Elliotti näidendi lavastusest, algselt Teatri- ja Muusikamuuseumile), Eesti Reklaamfilm, režissöör, operaator

     

    1980 Elamise lugu (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1980 Sõpruspuu (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör

     

    1980 Tallinn-80 (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Mihkel Ratas, Nikolai Šarubin, Jüri Garšnek, Peeter Ülevain, Andres Sööt); režissöörid Valentin Kuik ja Andres Sööt

     

    1980 Teekond konservitsehhist roosiaeda ehk osa tõde Simo Nõmmest (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1980 Eesti teater 1980. aastal (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 22), Tallinnfilm, režissöör

     

    1980 Vabariiklik diskotantsujuhtide seminar (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 21), Tallinnfilm, operaator; režissöör Elo Tust

     

    1980 Mart Raud – in memoriam (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 16), Tallinnfilm, operaator; režissöör Vitali Gorbunov

     

    1980 Helilooja Eino Tamberg 50-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 11), Tallinnfilm, operaator; režissöör Elo Tust

     

    1979 Изделия из лозы (Vitstooted) (reklaam), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1979 Oma pill/ Pillimees (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Helle Murdmaa

     

    1979 Allika poole mineja (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1979 Esimene lavaproov Ugala teatri ehitusel (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 24), Tallinnfilm, operaator; režissöör Toivo Elme

     

    1979 Eesti fotoelu 1979 (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 23), Tallinnfilm, režissöör

     

    1979 Mees ja mänd (mängufilm), Eesti Telefilm, operaator; stsenarist Osvald Tooming; režissöör Jaan Tooming  /esmakordselt Eesti Televisiooni ekraanil 19.07.1987/

     

    1979 Tallinn olümpiaregati eel (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 12), Tallinnfilm, operaator (+ Inessa Kozlova); režissöör Toivo Elme

     

    1979 Uku sepp Jaan Trolla Haanjast (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 12), Tallinnfilm, operaator; režissöör Toivo Elme

     

    1979 Mustamäe teeninduspaviljoni ehitus (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 7), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1979 Tulevasest fotomuuseumist Tallinnas ja vanadest fotodest (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1979 Jaan Toominga uued lavastused Vanemuises (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1978 Tallinn (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1978 Maarjamägi (dokumentaalfilm), Eesti Telefilm, stsenarist (+ Helle Murdmaa), operaator; režissöör Helle Murdmaa

     

    1978 Fotorondo (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1978 Õiglane maa (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1978 A. H. Tammsaare 100 (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 4/5), Tallinnfilm, operaator (+ Vladimir Maak, Juri Poljakov, Hans Roosipuu, Semjon Školnikov, Arvo Vilu); režissöörid Peep Puks ja Toivo Elme

     

    1978 Saare kalurid (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 3), Tallinnfilm, operaator (+ Mihkel Ratas, Peeter Ülevain); režissöör Karl Kello

     

    1978 Lüpsja Rosalie Kirjanen (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Veljo Käsper

     

    1978 Kolhoosiesimees Jaan Tõnuvere (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Veljo Käsper

     

    1978 Teadlane Charles Villmann (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Veljo Käsper

     

    1978 RAT Vanemuine peanäitejuht Kaarel Ird (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Veljo Käsper

     

    1977 Tornimuusika (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1977 Aastad (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1977 Eesti NSV, Ungari Rahvavabariigi Szolnoki komitaagi ja Saksa DV Schwerini ringkonna sõprussidemed (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 20/21), Tallinnfilm, operaator (+ Vladimir Maak, Hans Roosipuu, Jüri Sillart, Semjon Školnikov, Arvo Vilu); režissöör Julia Guteva

     

    1977 Milvert Vaal (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 13), Tallinnfilm, operaator; režissöör Karl Kello

     

    1977 Fotokunstnikud grupist "BEG" (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 8), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1977 Jäätrassil (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1977 Kabala Kultuurimaja puhkpilliorkester (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöörid Valeria Anderson ja Karl Kello

     

    1977 Noorte Meremeeste Klubi aurulaeval "Koit" (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 4), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1977 Prostaglandiiniuuringud keemiainstituudis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 2), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1976 Hea saak…? (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1976 Tugevad oma tões (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1976 Nõukogude Eesti (dokumentaalfilm), Tallinnfilm [tellimusfilm], operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1976 Hetked (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1976 Järveküla pillimehed (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 18), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1976 Tallinna Kaubasadam (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr ¾), Tallinnfilm, operaator (+ Toivo Kuzmin); režissöörid Valeria Anderson ja Jüri Müür

     

    1976 Eesti Soojuselektrijaam (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 3/4), Tallinnfilm, operaator (+ Vladimir Maak); režissöörid Valeria Anderson ja Jüri Müür

     

    1975 Meie aeg (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Ants Looman); režissöör Ülo Tambek

     

    1975 Juhan Liivi lugu (dokumentaalflm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1975 Aastatega läbi Toompea lossi (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1975 Eesti NSV tööstus täitis IX viisaastaku ülesanded enne tähtaega! (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 22/23), Tallinnfilm, operaator [+ Peeter Kaup, Toomas Kirdelaht, Inessa Kozlova, Vladimir Maak, Semjon Školnikov, Viktor Školnikov); režissöör Veljo Käsper

     

    1975 Fotograaf Eduard Selleke 90-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 20), Tallinnfilm, operaator; režissöör Karl Kello

     

    1975 Lõõtspillimeister August Teppo 100. sünniaastapäev (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 18), Tallinnfilm, operaator; režissöör Karl Kello

     

    1975 Esimene koolipäev Vastseliina uues keskkoolihoones (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 17), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1975 Haapsalu laat ja Valge Daam (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 17), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1975 Võru tantsumemm Kai Leete 65-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 13), Tallinnfilm, operaator; režissöör Julia Guteva

     

    1975 Võru uus polikliinik (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 8), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1975 TRÜ Teadusliku Raamatukogu hügieeni ja restaureerimise sektoris (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 8), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1975 Maanoorte talispartakiaadi finaalvõistlused (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 7), Tallinnfilm, operaator (+ Peeter Ülevain); režissöör Semjon Školnikov

     

    1975 Motokross Meegomäel (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 7), Tallinnfilm, operaator (+ Peeter Ülevain); režissöör Semjon Školnikov

     

    1975 Tartu Raudbetoontoodete Tehase suurpaneelide tsehhis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 7), Tallinnfilm, operaator; režissöör Semjon Školnikov

     

    1975 EPT Rapla rajoonikoondis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1975 Fotogrupp Stodom võtab osa rahvusvahelisele naisteaastale pühendatud näitusest Riias (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1975 Ruusmäe koolimuuseum (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 4), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1975 Valga rajooni M. I. Kalinini nim kolhoosi juubel (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 2), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1975 Akadeemik Harald Haberman 70-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 2), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1975 Tarbekunstnik Ede Kurreli tööde näitus (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1974 Tallinn kutsub (reklaam), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1974 Tere tulemast Tallinna! (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist (+ Peep Puks), operaator; režissöör Peep Puks

     

    1974 Orel (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist, režissöör, operaator

     

    1974 "Põdrakarjus" Eduard Paulus Haljala kolhoosist (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 24), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1974 30 aastat Eesti NSV vabastamisest (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 19/20), Tallinnfilm, operaator [+ Peeter Kaup, Inessa Kozlova, Vladimir Maak, Hans Roosipuu, Viktor Školnikov); režissöör Vitali Gorbunov

     

    1974 Tallinna III graafikatriennaal (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 18), Tallinnfilm, operaator; režissöör Heli Speek

     

    1974 Olev Soansi personaalnäitus (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1974 Memoriaaltahvli avamine Ants Lauterile (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1974 Mälestuskivi Kihnu Jõnnile (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1974 Kaktusekasvataja Johannes Sild (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 13), Tallinnfilm, operaator; režissöör Leo Ilves

     

    1974 Tallinna Ekskavaatoritehases (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 13), Tallinnfilm, operaator; režissöör Leo Ilves

     

    1974 VI üliõpilaslaulupidu Tallinnas (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 13), Tallinnfilm, operaator; režissöör Leo Ilves

     

    1974 Haljala kolhoosi biotsehhis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1973 Võsastunud maade hõivamise tehnoloogia (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör ?

     

    1973 Head teod (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1973 Juta Lehiste (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, stsenarist (+ Helle Murdmaa), operaator (+ Ants Looman); režissöör Helle Murdmaa

     

    1973 Viljandi (vaatefilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1973 Peeter Vehm ja Mati Jõgi maailmameistrid laskespordis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 24), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1973 Narva põlevkivikarjääris (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 23), Tallinnfilm, operaator; režissöör Vitali Gorbunov

     

    1973 Näitleja Ants Lauter in memoriam (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 22), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1973 Uus konveierliin Tallinna Elamuehituse Kombinaadis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 22), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1973 Prääma turbarabas (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 21), Tallinnfilm, operaator; režissöör Semjon Školnikov

     

    1973 Miljones turist Saksa DV-st (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 20), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1973 Näitleja Gerda Murre 60-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 20), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1973 Tallinna Nõmme elamurajoon 100-aastane (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 19), Tallinnfilm, operaator; režissöör Semjon Školnikov

     

    1973 Rahvatööndusettevõte Kodu (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 18=, Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1973 Suvi (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1973 Eesti Maaviljeluse ja Maaparanduse Teadusliku Uurimise Instituudi Kuusiku Katsebaas (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 11), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1973 Uued automaatliinid Tallinna Vineeri- ja Mööblikombinaadis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 10), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1973 Ehitaja Anna Valgepea (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1973 Eksperimentaalbioloogia Instituut (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1973 Tõrva külakapell (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1973 Hiiumaa "Rahu eest" kolhoosi rebasefarmis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1973 Hiiumaa kalakombinaadis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1972 Aga kus on ema? (õppefilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Leida Laius

     

    1972 Loomisrõõm (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1972 Otsin luiteid (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Hans Roosipuu

     

    1972 Juhan Smuul (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1972 Tiit Puura – kolmat põlve sepp (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1972 Tormipüha (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1972 Estonia balletitrupp sõidab Rootsi (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 23), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1972 NSV Liidu 50. aastapäevale pühendatud kunstinäitus (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 22), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1972 Külalised vennasvabariikidest NSV Liidu 50. aastapäeva puhul (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 21), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1972 Lahemaa rahvuspark (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, operaator (+ Andres Sööt); režissöör Andres Sööt

     

    1972 Võru Lastemuusikakooli puhkpilliorkester (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 7), Tallinnfilm, operaator; režissöör Semjon Školnikov

     

    1972 Mehhanisaatorid Väimela Näidissovhoostehnikumis kuuajalistel kursustel (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Semjon Školnikov

     

    1972 Tääksi raamatukogu Üleliidulisele Rahvamajanduse Saavutuste Näitusele (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Harri Martinson

     

    1972 Trükikojale Punane Täht vabariiklik rändpunalipp, töös ENE 4. ja Tartu kunstiraamat (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 4), Tallinnfilm, operaator; režissöör Toivo Kuzmin

     

    1972 Meie maa esimene hobuste meistertreener Joann Tali Tori näidissovhoosist (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 4), Tallinnfilm, operaator; režissöör Toivo Kuzmin

     

    1972 Kommunaari Pärnu filiaali valmistab valatud tallaga kingi (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 3), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1972 Friedebert Tuglase tulevases majamuuseumis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 3), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1971 Hiiumaa (8mm kroonikalõigud dokumentaalfilmi "Tormipüha" filmimisest), režissöör, operaator

     

    1971 Läbinähtud nähtamatud (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Jüri Müür

     

    1971 Eesti metsloomad (õppefilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Evald Vaher

     

    1971 Lõppematu päev (lühimängufilm), Eesti Telefilm [Eesti Kultuurfilm 1990], operaator (+ Vello Aruoja), näitleja; režissöörid Virve Aruoja ja Jaan Tooming  /esmakordselt ETV ekraanil 29.12.2006/

     

    1971 Hiiumaa fotoklubi teine näitus (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 23), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Aseri Keraamikatehas (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 21), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Krabi koolimetskond (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 20), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Paala kolhoosi lüpsja Evi-Maia Hansen (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 19), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Eesti nägusaim maakodu (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 19), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Lembit Martsoo ehitusbrigaad (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 18), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Tallinna Kammerkoor (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 18), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Viimane lasteaiapäev (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 17), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Kalevi kehakultuuriperekondade I vabariiklik kokkutulek Reiul (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 17), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1971 Filmioperaator Evald Vaher (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1971 Tallinna tantsuorkestrite ülevaatus (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 3), Tallinnfilm, operaator; režissöör Toivo Kuzmin

     

    1970 Orelimõtisklus (dokumentaalfilm), Eesti Telefilm, operaator; režissöör Helle Karis

     

    1970 Kui siit pilvepiirilt… (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Harri Rehe); režissöör Reet Kasesalu

     

    1970 Traktorist Eduard Väär (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 11), Tallinnfilm, operaator; režissöör Peep Puks

     

    1970 V. I. Lenini 100. sünniaastapäev (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 8/9), Tallinnfilm, operaator (+ Toomas Kirdelaht, Toivo Kuzmin, Vladimir Maak, Hans Roosipuu, Harri Martinson, Vitali Gorbunov, Viktor Školnikov, Alfred Eljas); režissöörid Toivo Kuzmin ja Vitali Gorbunov

     

    1970 Kümnevõistlejad Kääriku spordibaasis (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1970 Georg Ots (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 6), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1970 Tallinna II talispordimängud (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 5), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1970 Kalevi korvpallimeeskond (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 1), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1969 Koduküla (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, režissöör (+ Peep Puks), operaator

     

    1969 Veel kord kevadest (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1969 Laulupidu EXPO-70 (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Toivo Kuzmin); režissöör Toivo Kuzmin

     

    1969 Uus aeg (dokumentaalfilm), Tallinnfilm, operaator (+ Kalju Kivi); režissöör Vladimir Karasjov

     

    1969 Aastavahetus (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 24), Tallinnfilm, operaator (+ Evald Vaher, Inessa Kozlova, Andres Sööt, Toomas Kirdelaht, Arvo Vilu, Vladimir Maak); režissöör Reet Kasesalu

     

    1969 "Laseb käele suud anda" (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 23), Tallinnfilm, operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 20, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Evald Vaher

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 18, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Vladimir Parvel

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 17, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Toivo Kuzmin

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 16, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Harri Martinson

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 14, Tallinnfilm, üks operaatoreid

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 12, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Toivo Kuzmin

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 10, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Toivo Kuzmin

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 6, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Toivo Kuzmin

     

    1969 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 4, Tallinnfilm, üks operaatored; režissöör Semjon Školnikov

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 36, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 33, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Enn Säde

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 32, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Ülo Tambek

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 31, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Valeria Anderson

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 29, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Valeria Anderson

     

    1968 EM allveespordis (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 28), Tallinnfilm, operaator; režissöör Hans Roosipuu

     

    1968 Mihkel Tammar (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 27), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 19, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 16, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 15, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 14, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Toivo Kuzmin

     

    1968 Kevad 1968 (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 10), Tallinnfilm, operaator (+ Vitali Gorbunov, Hans Roosipuu, Andres Sööt); režissöör Semjon Školnikov

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 9, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Ülo Tambek

     

    1968 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 2, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 36, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1967 Eesti NSV 1967 [ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 35], operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1967 Suure Sotsialistliku Oktoobrirevolutsiooni 50. aastapäev (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 31/32), Tallinnfilm, operaator (+ Andres Sööt, Toomas Kirdelaht, Hans Roosipuu, Toivo Kuzmin, Jüri Garšnek); režissöör Ülo Tambek

     

    1967 Fotoklubi Stodom (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 27), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1967 Pustast, Balatonist ja paljust muust (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 26), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 25, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Vitali Gorbunov

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 24, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Valeria Anderson

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 23, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Vladimir Parvel

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 15, Tallinnfilm, üks operaatoreis; režissöör Valeria Anderson

     

    1967 Tedremäng (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 9, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Vladimir Parvel

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 7, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1966 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 28, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1966 Sentimentaalne novell (16mm lavastuslik lühifilm Konservatooriumi lavakunstikateedri III lennu üliõpilastest), režissöör, operaator

     

    1965 Vana Tallinn (8mm lühifilm), režissöör, operaator

     

    1965 Meie aeg (8mm lavastuslik lühifilm), režissöör, operaator

     

     

     

    [Seisuga 22.11.2012]

    D�,&u�U�gude Eesti" nr 35], operaator; režissöör Ülo Tambek

     

    1967 Suure Sotsialistliku Oktoobrirevolutsiooni 50. aastapäev (ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 31/32), Tallinnfilm, operaator (+ Andres Sööt, Toomas Kirdelaht, Hans Roosipuu, Toivo Kuzmin, Jüri Garšnek); režissöör Ülo Tambek

     

    1967 Fotoklubi Stodom (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 27), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1967 Pustast, Balatonist ja paljust muust (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 26), Tallinnfilm, operaator; režissöör Reet Kasesalu

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 25, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Vitali Gorbunov

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 24, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Valeria Anderson

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 23, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Vladimir Parvel

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 15, Tallinnfilm, üks operaatoreis; režissöör Valeria Anderson

     

    1967 Tedremäng (kroonikapala ringvaates "Nõukogude Eesti" nr 14), Tallinnfilm, operaator; režissöör Valeria Anderson

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 9, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Vladimir Parvel

     

    1967 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 7, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1966 ringvaade "Nõukogude Eesti" nr 28, Tallinnfilm, üks operaatoreid; režissöör Reet Kasesalu

     

    1966 Sentimentaalne novell (16mm lavastuslik lühifilm Konservatooriumi lavakunstikateedri III lennu üliõpilastest), režissöör, operaator

     

    1965 Vana Tallinn (8mm lühifilm), režissöör, operaator

     

    1965 Meie aeg (8mm lavastuslik lühifilm), režissöör, operaator

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm