Filmograafia
2013 Lost in the Company (lühimängufilm), HomeTown Media Entertainments, näitleja (roll: Holly); režissöör Mitchell Green-Muld
2013 48 Hours Sci Fi (lühimängufilm), Fresh Cut Smell, näitleja (roll: Ana); režissöör Pablo Zanon
2013 The Question (Küsimus) (lühimängufilm), Motion Picture House, näitleja (roll: dr H. Onnes); režissöör Danann Breadthnach
2012 St Milligans Wharf (telefilm), Mystic Mango Productions, näitleja (roll: Anna); režissöör Matt Brown
2012 My Wun (reklaamfilm), Thought Juice Films Ltd., näitleja (roll: Donna)
2012 Crest 3D (reklaamfilm), Transcendent Films, näitleja (roll: võrgutav naine); režissöör Kris Koster
2012 18 Years Ago (18 aastat tagasi) (mängufilm), P. B. Vision Productions, näitleja (roll: ohver); režissöör Theo Bahannack
2012 The All-Dayer (mängufilm), Bryant Brothers Productions Lts & Menan Films/ Animus Pictures, näitleja (roll: endine sõbratar); režissöör David Bryant
2011 Masked Ball (Maskiball) (lühimängufilm), The White Horse Pub, näitleja (roll: [tudeng] Alice); režissöörid Debora di Benedetti ja Ermeson Vieira Gondim
2011 Gut Crunch (lühimängufilm), Red Dress Productions, prod: Eleanor Appleton, näitleja (roll: Becca); režissöör Vins Blake
2011 A Night (Öö) (lühimängufilm, tudengifilm), prod: Eugenia Rossetti, näitleja (roll: Kaisa); režissöör Eugenia Rossetti
2011 Persona (telesarja I hooaeg), App Media, näitleja (roll: Olivia); režissöör Don Allen
2011 Dead Point (lühimängufilm), näitleja (roll: Olo); režissöör Jes Kneipp
2010 Article 12 (Artikkel 12) (mägufilm), Doctatory & Junco Films, näitleja (roll: tütarlaps peol); režissöör Juan Manuel Blain
2010 The Oracle (Oraakel) (mängufilm), Cruellest Month, näitleja (roll: Elin Frisk); režissöör Shamus Maxwell
2009 Boys and Men (Poisid ja mehed) (lühimängufilm, tudengifilm), The London Film School, näitleja (roll: Claire); režissöör E. J. Shaffert
2009 At A Distance (lühimängufilm), River Man Productions, näitleja (roll: Monica); režissöör Dan Setford
2009 The Execution of Gary Glitter (Gary Glitteri hukkamine) (telemängufilm), Juniper Communications/ Channel 4, näitleja (roll: tunnistaja); režissöör Rob Coldstream
2009 Harry Hill's TV Burp (telefilm), ITV, näitleja (roll: Paris Hilton); režissöör Peter Orton
2008 Brigaad 3 (telesarja jaod 5-6, 8-9), Risti Grupp/ TV 3, näitleja (roll: Ave); režissöör Toomas Kirss
2007 Honda Civic (reklaamfilm), Katapult Films-Kontuur Leo Burnett, näitleja; režissöör Kaaren Kaer
2006 Meeletu (mängufilm), Taska Film, näitleja (episoodiline roll: Silvia); režissöör Elmo Nüganen
2006 Identiteet (2. jagu telesarjas "Ohtlik lend"), Balti Video/ Eesti Televisioon, näitleja (roll: Reet [rase naine]); režissöör Ain Prosa
2005 Stiilipidu (mängufilm), Exitfilm/ Silva Mysterium, näitleja (roll: juhiabi 2); režissöör Peeter Urbla
2005 Mis värvi on armastus? (lühimängufilm), TPÜ filmi ja video õppetool, näitleja; režissöör Rasmus Merivoo
2001 Head käed/ Labās rokas (mängufilm), Allfilm/ Studija F.O.R.M.A., näitleja (roll: daam TV-shows); režissöör Peeter Simm
Teatrirolle
2007 Nina/ Martha – Laura Cunningham "Beautiful Bodies" (Vanemuine, lavastaja Jüri Lumiste)
2004 osaline – Veljo Tormis "Eesti ballaadid" (Von Krahli Teater, lavastaja Peeter Jalakas; esietendus 18.08.2004 Kuusalu vallas Soorinna külas)
2004 osaline – "Valge laev ja taevakäijad" (Loojanguteater [EMTA Lavakunstikooli XXI lennu etendus], koostaja ja lavastaja Anne Türnpu; etendati 11.06.2004 Albu mõisa aidas)
2004 Irina – "3 3I3TER3" (Aleksander Pepeljajevi tantsuline performance Anton Tšehhovi "Kolme õe" teemadel) (EMTA Lavakunstkooli XXI lennu bakalaureusetöö, lavastaja Aleksandr Pepeljajev; esietendus 15.04.2004 Lavakunstikoolis)
2004 vana naine – George Bernard Shaw "Tagasi Metuusala juurde" (EMTA Lavakunstkooli XXI lennu bakalaureusetöö, lavastaja Jaan Tooming; esietendus 12.03.2004 Eesti Muusikaakadeemia ooperistuudios)
2004 osaline – Jakob Karu/ Andrus Kivirähk/ Tiit Ojasoo "Asjade seis" (EMTA Lavakunstikooli XXI lennu bakalaureusetöö, lavastaja Tiit Ojasoo; esietendus 13.01.2004 Tallinnas Rävala pst. 4 saalis)
2003 Ljubov – Tom Stoppard "Utoopia" (EMTA Lavakunstikooli XXI lennu bakalaureusetöö, lavastaja Ain Mäeots; esietendus 18.10.2003 Vanemuise Sadamateatris)
2003 Calibani ema – Mati Unt "Kärbeste saar" (katkend William Shakespeare'i "Tormist") (EMTA Lavakunstikooli XXI lennu bakalaureusetöö, lavastaja Mati Unt; esietendus 19.04.2003 Vanalinnastuudios)
2003 Molly Sweeney – Brian Friel "Molly Sweeney" (EMTA Lavakunstikooli XXI lennu etendus, lavastaja Laur Kaunissaare; esietendus 24.01.2003 Nukuteatri ovaalsaalis)
2002 Marika/ tüdruk – Ferenc Molnár "Liilia" (EMTA Lavakunstikooli XXI lennu etendus, lavastaja Ingo Normet; esietendus 14.11.2002 Eesti Draamateatri suures saalis)
[seisuga 25.07.2013]