2007 - Valgetähe IV klassi teenetemedal
LOTTE JA KUUKIVI SALADUS (2011, stsenarist, režissöör, monteerija, kaasrežissöör Heiki Ernits)
2013 - Parim animafilm rahvusvahelisel lastefilmide festivalil Bengaluru, India
2013 - Parim animafilm rahvusvahelisel lastefilmide festivalil CMS, India
2013 - 3. auhind laste ja noorsoofilmide festivalil KINOJAZDA, Poola
2013 - Lastežürii eriauhind laste ja noorsoofilmide festivalil KINOJAZDA, Poola
2013 - Publiku peapreemia „Golden Centipede“ laste ja noorsoofilmide festivalil KINOJAZDA, Poola
2012 - Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali Aasta 2011 menufilmi preemia - Heiki Ernits ja Janno Põldma
2012 - Publiku peapreemia Leedsi noorsoofilmide festivalil, Suurbritannia
2012 - Laste täispikkade filmide 3. auhind rahvusvahelisel animafilmide festivalil ANIMA MUNDI, Brasiilia
2012 - Parim täispikk animatsioon rahvusvahelisel festivalil NUEVA MIRADA, Argentina
2012 - Žürii diplom rahvusvahelisel animafilmide festivalil TINDIRINDIS, Leedu
2012 - Žürii diplom rahvusvahelisel animafilmide festivalil ReAnimania, Armeenia
2012 - Täispikkade filmide 2. auhind rahvusvahelisel laste filmide festivalil Chicagos, USA
2012 - Parim muinasjutufilm Minski rahvusvahelisel filmifestivalil LISTOPAD, Valgevene
SÜGISELEEGIA (2007, stsenarist, režissöör, kunstnik, lühipala joonisfilmist MUST LAGI)
2007 - Eesti Kultuurkapitali audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia aasta parimale animafilmile „Must lagi“ (kahasse: Heiki Ernits, Kaspar Jancis, Mati Kütt, Ülo Pikkov, Priit Pärn, Olga Marchenko ja Priit Tender)
LEIUTAJATEKÜLA LOTTE (2006, stsenarist, režissöör, monteerija, kaasrežissöör Heiki Ernits)
2007 - Sihtasutus Eesti Rahvuskultuuri Fond Ene ja Tõnis Kase sihtkapitali preemia 2006 aasta parimale filmile
2007 - Laste žürii auhind parimale täispikale filmile ja rahvusvahelise žürii parima täispika animatsiooni auhind DIVERCINE rahvusvahelisel lastefilmide festival Montevideo, Uruguay
2007 - Parim täispikk animatsioon LIELAIS KRISTAPS, Riia
2007 - Fred, Der Goldene Gossi, laste žürii auhind festivali parimale filmile 19. Bielefeldi laste festivalil, Saksamaa
2007 - Parim täispikk animatsioon TINDIRINDISe rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Leedu
KONTSERT PORGANDIPIRUKALE (2002, stsenarist, režissöör, monteerija, kaasrežissöör Heiki Ernits)
2003 - Žürii ergutuspreemia Hida I rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Jaapan
2003 - Parim animafilm I rahvusvahelisel animafilmide festivalil BIMINI, Läti
2003 - Laste žürii preemia 43. rahvusvahelisel laste- ja noorsoofilmide festivalil ZLIN, Tšehhi
2003 - Parim lastefilm I rahvusvahelisel animafilmide festivalil TINDIRINDIS, Leedu
2003 - Auhind Hõbedane Elevant parima animafilmi kategoorias 13. rahvusvaheliselt lastefilmide festivalilt Golden Elephant, India
2003 - Žürii eripreemia rahvusvahelisel animafilmide festivalil I Castelli Animati, Itaalia
LEPATRIINUDE JÕULUD (2001, stsenarist, režissöör, monteerija, kaasrežissöör Heiki Ernits)
2002 - I preemia täispikkade animafilmide kategoorias rahvusvahelisel animafilmide festivalil "Krok 2002" Kiievis, Ukraina
2002 - Preemia rahvusvaheliselt lastefilmide festivalilt "Golden Fish" Moskva, Venemaa
LOTTE (2000, režissöör ja monteerija, kaasrežissöör Heiki Ernits)
2000 Kultuurkapitali aastapreemia - südamliku huumoriga joonisfilmi "Lotte" loojad: Heiki Ernits, Janno Põldma, Andrus Kivirähk, Regina Lukk-Toompere ja Olav Ehala
2000 - Eesti Filmiajakirjanike Ühingu aasta filmi auhind Neitsi Maali (kahasse Heiki Ernitsaga)
ARMASTUSE VÕIMALIKKUSEST (1999, režissöör)
2000 - Vaikse ookeani piirkonna filmi ja televisiooni Grand Prix 3. Brisbane animafilmide festivalil, Austraalia
2000 - Zack Schwartzi nimeline auhind parima dramaturgia eest Ottawa rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Austraalia
TOM JA FLUFFY (1997, stsenarist ja režissöör, kaasrežissöörid Heiki Ernits ja Leo Lätti)
1997 – Peapreemia seriaalide kategoorias Pärnu Filmipäevadel
1895 (1995, režissöörid Priit Pärn ja Janno Põldma)
1997 - Väljapaistva filmi auhind üldkategoorias Souli animafilmide festivalil, Lõuna-Korea
1997 - Grand Prix Pärnu Filmipäevadel
1996 - Festivali žürii eriauhind Baticum Film & TV Festivali Bornholmis, Taani
1996 - Grand Prix Oslo rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Norra
1996 - Grand Prix 12. Zagrebi rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Horvaatia
1996 - Horvaatia filmikriitikute auhind 12. Zagrebi rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Horvaatia
1996 - Auhind Magic Chrystal 6. rahvusvahelisel filmifestivalil Arsenals, Läti
1996 - Auhind parima kunstilise lahenduse eest Ottawa rahvusvahelisel animafilmide festivalil, Kanada
1995 - Noorte zürii 3. auhind 11. rahvusvaheline Odense filmifestival Taanis
1995 - Venemaa ASIFA auhind filmifestivalil “Krok 95” Kiievis, Ukraina
1995 - Vene kriitikute auhind filmifestivalil “Krok 95” Kiievis, Ukraina
1995 - Žürii C kategooria auhind 19. rahvusvahelisel Espinho animafilmide festivalil “Cinanima”, Portugal
1995 - Eesti filmikriitikute (FIPRESCI) preemia “Aasta parim film”
1995 - Kultuurkapitali Johannes Pääsukese nimeline aastapreemia
1995 - Eesti Vabariigi riiklik kultuuripreemia filmi eest “1895”
SÜNNIPÄEV (1994, režissöör)
1994 - Eesti Vabariigi riiklik kultuuripreemia filmi eest "Sünnipäev"
1995 - Žürii eriauhind, Fantoche'i rahvusvaheline animafilmide festival, Šveits