Avaleht
» Filmiliigid
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Auhind,
TINDIRINDIS - International Animation Film Festival (Vilnius, Leedu),
2008, The Best TV Serial
-
Auhind,
Listapadzik - Minsk International Festival of Children and Youth Audience (Valgevene),
2008, The Best Animation Series
-
Auhind,
ANIMAEVKA - International Festival of Animation Films (Magiljov, Valgevene) ,
2009, Diploma For the Colourful Childhood
-
Osalemine,
Scanorama - Nordic Film Forum (Vilnius, Leedu),
2008
-
Osalemine,
Giffoni Film Festival (Giffoni Valle Piana, Itaalia),
2008
-
Osalemine,
Nueva Mirada - International Film Festival for Children and Youth (Buenos Aires, Argentiina),
2008, Programme: Animated World
-
Osalemine,
Piccolo Festival Animazione (Udine, Itaalia) ,
2008
-
Osalemine,
Animateka - International Animated Film Festival (Ljubljana, Sloveenia),
2008
-
Osalemine,
Amiens International Film Festival (Prantsusmaa),
2008
-
Osalemine,
Short Cuts Cologne (Saksamaa),
2008, Programme: Clips for Kids
-
Osalemine,
Short Animation Film Festival Fcan (Neufchäteau, Belgia),
2008, Panorama: Special Kids
-
Osalemine,
Istanbul International Children's Film Festival (Türgi),
2008
-
Osalemine,
Seoul International Family Film Festival (Lõuna-Korea),
2008
-
Osalemine,
Lühifilmide lühifestival (Tallinn, Eesti),
2008
-
Osalemine,
Aye Aye Film Festival (Nancy, Prantsusmaa),
2009, Euroopa lühifilmide võistlus
-
Osalemine,
BUSTER - Copenhagen International Film Festival for Children and Youth (Taani),
2009
-
Osalemine,
Golden Elephant International Children's Film Festival (Mumbai, India),
2009
-
Osalemine,
Animatou International Animation Film Festival (Genf, Šveits),
2009
-
Osalemine,
LIAF - London International Animation Festival (Suurbritannia),
2009
-
Osalemine,
Melbourne International Animation Festival (Austraalia),
2009
-
Osalemine,
Seoul International Family Film Festival (Lõuna-Korea),
2009
-
Osalemine,
Zlin Film Festival – International Film Festival for Children and Youth in Zlín (Tšehhi),
2009
-
Osalemine,
IndieLisboa – International Film Festival (Lissabon, Portugal),
2009, Programme: IndieJunior
-
Osalemine,
Lucknow International Children's Film Festival (India),
2009
-
Osalemine,
CICAFC - Cairo International Cinema and Arts Festival for Children (Egiptus) ,
2009
-
Osalemine,
BAMkids Film Festival (Chicago, Ameerika Ühendriigid),
2009
-
Osalemine,
Sprockets – Toronto International Film Festival for Children (Kanada),
2009
-
Osalemine,
Kristiansand International Children's Film Festival (Norra),
2009
-
Osalemine,
Clermont-Ferrand International Short Film Festival and Market (Prantsusmaa),
2009, Special Programme: School and Children
-
Osalemine,
FICI - International Children's and Youth Film Festival (Madrid, Hispaania),
2009
-
Osalemine,
Green Film Festival in Seoul (Lõuna-Korea),
2009
-
Osalemine,
CIFF - Calgary International Film Festival (Kanada),
2009
-
Osalemine,
Filmfestival Münster (Saksamaa),
2009
-
Osalemine,
FIFEM - Montreal International Children's Film Festival (Kanada),
2009
-
Osalemine,
FEMINA - Women's Film Festival (Rio de Janeiro, Brasiilia),
2009
-
Osalemine,
FILMETS - Badalona Film Festival (Barcelona, Hispaania),
2009
-
Osalemine,
Evreux International Short Film Festival (Prantsusmaa),
2009
-
Osalemine,
Olympia International Film Festival for Children and Young People (Ateena, Kreeka),
2009
-
Osalemine,
Trickfilm - Stuttgart Festival of Animated Film (Saksamaa),
2010, Programme: Animation in Education
-
Osalemine,
SICAF - Seoul International Cartoon and Animation Festival (Lõuna-Korea),
2010
-
Osalemine,
Sequence International Short Film Festival (Toulouse, Prantsusmaa),
2010
-
Osalemine,
Lanzarote Short Film Festival (Las Palmas, Hispaania),
2010
-
Osalemine,
Mecal International Short Film Festival (Barcelona, Hispaania),
2010
-
Osalemine,
GALICIA - Film Festival For Children (Krakow, Poola),
2010
-
Osalemine,
AROUND THE WORLD IN 80 HOURS - Swindon Film Festival (Suurbritannia),
2010
-
Osalemine,
Pittsburgh International Festival of Children's Films (Ameerika Ühendriigid) ,
2010
-
Osalemine,
Cine Pobre International Film Festival (Gibara, Kuuba),
2010
-
Osalemine,
El Meu Primer Festival (Barcelona, Hispaania),
2010
-
Osalemine,
Eesti Filmi Päevad (Eesti),
2010
-
Osalemine,
MONSTRA - Lisbon Animated Film Festival (Lissabon, Portugal),
2011
-
Osalemine,
InShadow - Festival of Video, Performance and Technologies (Lisboa, Portugal),
2011
-
Osalemine,
Beirut Animated (Liibanon),
2011
-
Osalemine,
T-Mobile New Horizons International Film Festival (Wroclaw, Poola),
2012, Programme: Films for Children
-
Osalemine,
Festroia International Film Festival (Portugal),
2013
-
Osalemine,
Priit Pärna Animafilmifestival (Tapa, Eesti),
2014, Programm: Eesti animatsioon lastele läbi aegade II