Sander Õigus on stand-up'iga tegelenud üle kümne aasta. Vaatame läbi selle ala kõige töökama mehe pilgu, kuidas saab tegelikult tõsi tõeks ja nali naljaks.
Intervjuu Priit Pärnaga keskendub intervjueeritava loomingulisele teekonnale, tema loomeprotsessi ja loomingu iseärasustele ning animatsiooni tootmise ja hindamisega seotud küsimustele.
Dokumentaal räägib kahest noorest neiust Kertust ja Mariinist, kes soovivad Mariini laulu põhjal luua muusikavideo. Eelnevat filmi- ega kaameraõpet ei ole neil kuigi palju, mis teeb protsessi jälgimise põnevamaks, sest ette tuleb nii mõnigi viperdus ja humoorikad hetked.
Rammusa välimusega noorpoliitik Rasmus saab üleöö OnlyFansi staariks ning peab rinda pistma oma erakonnaga.
Raimo Jõeranna film räägib andest. Kunstniku ahvatlusest oma annet pillata ja jagada, kui seda saadab aplaus, ja kohustusest annet teenida ka siis, kui see viib sind otse hukatusse. See on põiming dokumentaalsest jutustusest ja grotesksest animatsioonist. Film mehest, kes joonistas end surnuks.
Dokumentaalfilm rahvusvaheliselt tunnustatud saksofonistist ja heliloojast Maria Faustist.
Sketšisaade, mis koosneb 6 humoorikast ja eneseiroonilisest eestluseteemalisest klipist.
Sõlme jooksnud elu vajab restarti. Kirjanik Peeter Sauteri julgelt mänguline teekond kunstnike, kirjanike, muusikute, veidrike ja teiste tuntud tegelaste voodi kaudu iseenda helgema tulevikuni.
Töönarkomaani tütar üritab oma isaga kontakti leida, kuid põlvkondade vahelise konflikti süvenedes võivad ees oodata koletislikud tagajärjed.
Järgmine samm koolibride evolutsioonis üllatab sind kindlasti!
Film taasavab Walerian Borowczyk'i kummalise kaasuse, et mõista kuidas üks kuuekümnendate aastate mõjukamaid poola aniaamatoreid lõpetas oma karjääri säärase filmiga nagu Emmanuelle 5.
Jaan Tootseni lugu vembumehest ja preestrist, kes teeb ettevalmistusi sellest maailmast lahkumiseks.
Humoorikas jutusaade, kus saatejuht Mattias Naan teeb külalistega intervjuusid, mängib nendega erinevaid mänge ja esineb stand-up koomikuna.
Meediüliõpilaste Paula Maria Vahtra (režissöör) ja Raido Pedaku (operaator, monteerija) film näitab kodutu mehe Andruse elu ühte päeva.
Film jäädvustab Muhu kultuuripärandit läbi kahe põlvkonna naiste tegemiste ühe suve jooksul.
Filmiüliõpilase Sander Marani lühifilm sellest, mis võib juhtuda, kui vanemate sõna ei kuula.
Filmiüliõpilase Antti Häkli dokumentaalfilm piilub maailmas kõige enam kohvi joova rahvuse, soomlaste kohvimaania saladustesse.
Meediaüliõpilaste Vladimir Kamenski, Juhani Särglepa ja Laura Tederi bakalauseusetöö - humoorikas telesaate pilootosa.
Filmiüliõpilane Tõnn Sikk räägib oma magistritööna valminud lühimängufilmis lastest ja nende sõprusest, aga ehk räägib ta rohkem isegi laste vanemate sõprusest.
Kaks vanameistrit, kunstnik Evald Okas ja fotograaf Kalju Suur jäädvustamas alasti naise ilu.
Filmimagistrandi Jüri Muttika kursusetöö, kes koos stsenarist Piret Sammeliga on lavastanud Pronksööna tuntuks saanud sündmuste põhjal humoorika, ent samas reaalsesse Eesti ühiskonda paigutatava loo Eesti Kaitseväes aega teenivast ajateenijast ning tema venelasest pruudist, kes vajab oma kallimalt kiiremas korras vereülekannet oma rahutustest viga saanud venna elu päästmiseks.
Filmiüliõpilase Eve Esteri bakalaureusetööna valminud dokumentaalportree Eesti filmi grand old lady’st Ada Lundverist, naisest, kelle aeg ja inimesed on kujundanud tugevaks isiksuseks.
Hardi Volmeri fantaasiarikas ja vaimukas filmiportree järgib suure legendi, animafilmi meistri Priit Pärna kujunemist ja loometeed.
Uduvere elust-olust pajatab Kärna Ärni ja muusikat teeb Uduvere orkester.
Portreefilm Sulev Nõmmikust, tema tegevusest teatri- ja filmirežissöörina, näitleja ning humoristina.
Viljandi rajooni Vambola kolhoosi esimees Elmar Kallas räägib 1979. aastast.
Portreepala korvpallur Heino Endenist.
Peeter Simmi lühimängufilm noore spetsialisti juhtumustest ja tundmustest esimestel tööpäevadel esimeses töökohas.
Arvo Kruusemendi muusikaline komöödia Samuil Aljošini näidendi "Tookord Sevillas ehk Don Juan" ainetel. Klassikalise legendi värvikale tõlgendusele annavad tooni 1960-70ndate popmuusika ja mood ning Tallinna vanalinna arhitektuur. Tegevustikku on pikitud laulu- ja tantsunumbreid ning moesõu, keskaegsesse miljöösse aga 20. sajandi olmeatribuutikat.
Jüri Müüri film Juhan Smuuli samanimelise novellikogu ainetel on epistolaarne linateos rannakalurite elust ja inimsuhetest.
Taani karikaturisti Herluf Bidstrupi loomingu näitus Tallinnas.
Gustav Ernesaks on jäädvustanud kireva galerii tuttavatest kunstnikest, kunstiteadlastest, näitlejatest, lauljatest, koorijuhtidest jt kultuuritegelastest. Seltskondlikud koosviibimised, humoristlikud etteasted, perekondlikud puhkehetked. Kogunemine maidemonstratsiooniks.