Avaleht

Ivo Felt

Huviinfo

  • Filmograafia

    Mängufilmid:

    (tootmises) Munk (mängufilm), Gruusia+Allfilm, produtsent; režissöör Zaza Urušadze

    (tootmises) Musta pori näkku (mängufilm), Allfilm, produtsent

    (tootmises) Tume vesi (mängufilm), Allfilm, produtsent

    (tootmises) Fassaad (mängufilm), Allfilm, produtsent

    (tootmises) Luuraja ja luuletaja (mängufilm), Allfilm, produtsent

    2015 Vehkleja (mängufilm), Allfilm, produtsent (+ Jörg Bundschuh, Kai Nordberg, Kaarle Aho); režisssöör Klaus Härö

    2014 Maastik mitme kuuga (mängufilm), Allfilm, produtsent; režissöör Jaan Toomik

    2013 Mandariinid (mängufilm), Allfilm, Cinema24, produtsent (+ Zaza Urushadze), helirežissöör (+ Harmo Kallaste); režissöör Zaza Urushadze

    2012 Seenelkäik (mängufilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Toomas Hussar

    2012 Rat King (mängufilm), Making Movies, Allfilm, produtsent (+Kai Nordberg, Kaarle Aho), helirežissöör (+ Seppo Vanhatalo); režissöör Petri Kotwica

    2011 Kirjad Inglile (mängufilm), F-Seitse, helirežissöör; režissöör Sulev Keedus

    2011 Üks mu sõber (mängufilm), Exitfilm, helirežissöör (+Kristian Miilen); režissöör Mart Kivastik

    2011 Idioot (mängufilm), Homeless Bob Production, helirežissöör; režissöör Rainer Sarnet

    2010 Külm on (lühimängufilm), Allfilm, BMF, produtsent; režissöör Martti Helde

    2010 Oleg (lühimängufilm), Allfilm, produtsent ja helirežissöör; režissöör Jaan Toomik

    2009 Vasha (mängufilm), Allfilm, Homberg Filmproduktion, Juonifilmmi, Wide Eye Films, helioperaator; režissöör Hannu Salonen

    2009 Püha Tõnu kiusamine (mängufilm), Homeless Bob Production, helirežissöör platsil; režissöör Veiko Õunpuu

    2008 Seks ja surm: Veresidemed (lühimängufilm), Baltic Film Production, helirežissöör; režissöör Kristiina Davidjants

    2007 Nuga (mängufilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Marko Raat

    2007 Georg (mängufilm), Lege Artis, Allfilm (Eesti), CNF (Venemaa), MRP Matila Röhr Productions (Soome), produtsent; režissöör Peeter Simm

    2007 Südameasjad (lühimängufilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Mihkel Ulk

    2006 Ruudi (laste mängufilm), Allfilm, Schmidtz Katze Filmkollektiv (Saksamaa), MRP Matila Röhr Productions (Soome), helirežissöör; režissöör  Katrin Laur

    2005 2 pic (lühimängufilm), Allfilm, TPÜ filmi ja video õppetool, helimonteerija; režissöör Kristjan Sarv

    2005 Röövlirahnu Martin (laste mängufilm), Parunid ja Vonnid,  helirežissöör; režissöör René Vilbre

    2004 Sigade revolutsioon (mängufilm), Rudolf Konimois Film, helirežissöör; režissöörid Jaak Kilmi & Rene Reinumägi

    2004 Veepomm paksule kõutsile (laste mängufilm), Allfilm, Studija F.O.R.M.A. (Läti), helirežissöör; režissöör Varis Brasla

    2003 Somnambuul (mängufilm), F-Seitse, helirežissöör; režissöör Sulev Keedus

    2003 Lovesick (lühimängufilm / Tyne Tallinn Digital Film Challenge), Allfilm,  Yipp Films (UK), helirežissöör; režissöör: Patric Collerton

    2003 Kingapuu (lühimängufilm / Tyne Tallinn Digital Film Challenge), Allfilm,  Yipp Films (UK), helirežissöör; režissöör Ian Cottage

    2002 Nimed marmortahvlil (mängufilm), Taska Productions, MRP Matila Röhr  Productions (Soome), helirežissöör; režissöör Elmo Nüganen

    2002 Ferdinand (lühimängufilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Andri Luup

    2002 Agent Sinikael (mängufilm), Suhkur Film, Exitfilm, Zentropa (Taani), helirežissöör; režissöör Marko Raat

    2001 Head käed (mängufilm), Allfilm, Studio F.O.R.M.A. (Läti), helirežissöör; režissöör Peeter Simm

    2001 Jürgensonid (15-osaline telesari), helirežissöör; režissöörid Toomas  Hussar ja Allan Kukk

    2000 Armas tuss 50 aastat hiljem (lühimängufilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör René Vilbre

    1999 Aida (lühimängufilm), Lege Artis Film, helirežissöör; režissöör Peeter  Simm

    1999 Kõrbekuu (lühimängufilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Ervin Õunapuu

    1999 Lurjus (mängufilm), Onfilm, helirežissöör; režissöör Valentin Kuik

    1998 Georgica (mängufilm), Q Film, Faama Film, Tallinnfilm , Allfilm, II helirežissöör; režissöör Sulev Keedus

    1997 Minu Leninid (mängufilm), Faama Film, helirežissöör; režissöör Hardi  Volmer

    1997 Perekondlik sündmus (lühimängufilm), Faama Film, Eesti Televisioon, helirežissöör (+Mart Otsa); režissöör René Vilbre

    1997 Aaria (lühimängufilm), Allfilm, helioperaator; režissöör Ervin Õunapuu

    1996 Ma armastan sind (lühimängufilm), Exitfilm, Filmimax, helirežissöör; režissöör Peter Herzog

    1995 Olen väsinud vihkamast (mängufilm), Filmistuudio See, helirežissöör (+Rein Urm, Martti Turunen); režissöörid Renita Lintrop ja Hannes Lintrop

    1995 Kirjad idast (mängufilm), Lantern East, II helirežissöör; režissöör Andrew Grieve

    1993 Tallinn pimeduses (mängufilm), FilmZolfo, helioperaatori assistent; režissöör Ilkka Järvilaturi

    1992 Ameerika mäed (mängufilm), Lege Artis Film, II helirežissöör; režissöör  Peeter Simm

    1992 Need vanad armastuskirjad (mängufilm), Freyija Film, helirežissöör;  režissöör Mati Põldre

    1990 Surmatants (mängufilm), Freyja Film, helioperaator; režissöör Tõnu Virve

    Dokumentaalfilmid:

    2015 Fast Eddy vanad uudised (dokumentaalfilm), Allfilm, produtsent, helirežissöör (+ Ranno Tislar); režissöör Marko Raat

    2015 Vaikuse kutse (dokumentaalfilm), produtsent; režissöör Madli Lääne

    2014 Riigivargad (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör  Manfred Vainokivi

    2012 Tõsise näoga mees (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör Kristjan Svirgsden

    2012 Varesesaare venelased (dokumentaalfilm), F-Seitse, helirežissöör; režissöör Sulev Keedus

    2012 Vaeste kirjanike maja (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör  Manfred Vainokivi

    2012 Tööpealkiri: Imelaps (dokumentaalfilm), Baltic Film Production, helirežissöör; režissöör Marianna Kaat

    2012 Saarte värvid (dokumentaalfilm), Allfilm, helioperaator (+Mart Kessel-Otsa); režissöör Madli Lääne

    2012 Baskin (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör  Manfred Vainokivi

    2011 Kaplinski süsteem (dokumentaalfilm), Allfilm, Eaux Vives Productions, helirežissöör (+Tiina Savi, RGM (pseud), Kristian Miilen); režissöör Raphaël Gianelli-Meriano (Prantsusmaa)

    2011 Mida ei mäleta, pole olnd (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör Kristjan Svirgsden

    2011 Ideaalide tund (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör  Manfred Vainokivi

    2011 See on see päev (dokumentaalfilm), Exitfilm, heliefektid (+ Kristian Miilen); režissöör Kersti Uibo

    2011 Vana kloun (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör  Manfred Vainokivi

    2010 Aeg on siin (dokumentaalfilm), Kopli Kinokompanii, helirežissöör; režissöör Marje Jurtšenko

    2010 Elu on lill (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör  Manfred Vainokivi

    2010 Auk nr. 8 (dokumentaalfilm), Baltic Film Production, helirežissöör; režissöör Marianna Kaat

    2010 Ma elasin Eesti Vabariigis (dokumentaalfilm), Allfilm, produtsent ja helioperaator (+Seppo Vanhatalo, Kristian Miilen); režissöör  Liina Triškina

    2010 Nagu kärbeste sumin (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör  Manfred Vainokivi

    2010 Tsirkuselaps (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; rezissöör Manfred  Vainokivi

    2009 Isa, Poeg ja Teatri Vaim (dokumentaalfilm), Allfilm, produtsent ja helirežissöör; režissöör  Marko Raat

    2009 Maestro (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör Manfred Vainokivi

    2008 BAM (dokumentaalfilm), Making Movies, Allfilm, helirežissöör ja helioperaator (+Rein Urm); režissöör Jouni Hiltunen

    2008 Emumäe Eedi ja Lobi küla Kristjan (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör Manfred Vainokivi

    2008 Surmaretk (dokumentaalfilm), Allfilm, Defore Film, produtsent; režissöör Tõnis Lepik

    2008 Toomiku film (dokumentaalfilm), Allfilm,  produtsent ja helirežissöör; režissöör Marko Raat

    2008 Valli baar (dokumentaalfilm), Filmivabrik, helirežissöör; režissöör Manfred  Vainokivi

    2008 Doktor Kloun (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Kristel Leesmend

    2007 Vaade mäelt (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör; režissöör Edvard Oja

    2007 Maja (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Mart Arjukese

    2006 Koerte näitus (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Mart Arjukese

    2006 Maria teatri fantoomid (dokumentaalfilm), Baltic Film Production, helirežissöör; režissöör Marianna Kaat

    2006 Mäe vägi (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör; režissöör Edvard Oja

    2005 Polaarrütmid (dokumentaalfilm), Allfilm, heli järeltöötlus; režissöör Katharina Grepp

    2005 Rahvuslik sport (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör (+Tanel Toomsalu); režissöör Madli Lääne

    2005 6 tundi (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Rein Kotov

    2005 Dreamland Queens (dokumentaalfilm), Allfilm, heli järeltöötlus; režissöör Liina Triškina

    2005 Afanassi (dokumentaalfilm), Allfilm,  helirežissöör; režissöör Liina Triškina

    2005 Siiralt Teie… (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör Rein Kotov

    2005 Tõrjutud mälestused (dokumentaalfilm), Allfilm, Fantasiafilmi (Soome), helirežissöör; režissöör Imbi Paju

    2004 Sensatsiooniline Tartu Kevadbänd (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör (+Ain Rebas); režissöör Madli Lääne

    2004 Elluastujad (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör (+Liina Triškina); režissöör Liina Triškina

    2004 Perekond (dokumentaalfilm), F-Seitse, helirežissöör; režissöör Sulev Keedus

    2004 Lihtsad küsimused (dokumentaalfilm), Anu Foto, helirežissöör; režissöör Ervin Õunapuu

    2004 Ateena ja Olümpia aarded  (3 x 23' dokseriaal), Allfilm, First Freedom  Productions (UK), helirežissöör; režissöör Rein Kotov

    2004 Laulurahvas (28' dokumentaalfilm ARTE/RBB telekanalile), Allfilm, LOOKS  Medienproduktionen (Saksa), helirežissöör; režissöör Andri Luup

    2003 Tuleproov (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör (+Liina Triškina); režissöör Liina Triškina

    2003 Järelevalveinspektor (dokumentaalfilm), Allfilm, heli järeltöötlus; režissöör Madli Lääne

    2003 Teisel pool vett (dokumentaalfilm), Allfilm, Ardfilm, helirežissöör; režissöör Liia Sakkos

    2003 St. Peterburi aarded (dokumentaalfilm), Allfilm, First Freedom Productions, helirežissöör; režissöör Rein Kotov

    2002 Külalised (dokumentaalfilm), Allfilm,  helirežissöör; režissöör Rein Kotov, Piret Tibbo-Hudgins

    2002 The Thai Way (13 x 23' dokumentaalsari), Allfilm, First Freedom  Productions (UK), helirežissöör; režissöör ja produtsent: Graham Addicott

    2001 Elu pärast maailmalõppu (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör; režissöör Peeter Simm

    2001 Siberi õpetaja (dokumentaalfilm), Allfilm,  helirežissöör; režissöör Heini Drui

    2001 Nagu Nool (dokumentaalfilm), Balti Video,            helirežissöör; režissöör Peeter Simm

    2001 Nime poolest võitja (dokumentaalfilm), helirežissöör; režissöör Priit Vehm

    2000 Ma armastasin sind (dokumentaalfilm), Sreda Film (Venemaa), helirežissöör; režissöör: Viktor Kossakovsky

    2000 Autoportree emaga (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör; režissöör  Edvard Oja

    2000 Kuju (dokumentaalfilm), F-Seitse, helioperaator; režissöör Valentin Kuik

    1999 Tulekummardajad (dokumentaalfilm), Allfilm, helirežissöör (+Rein Urm); režissöör Heini Drui

    1999 90 päevaga ümber maakera (13 x 23' dokumentaalsari), Allfilm, First  Freedom Productions (UK), helirežissöör;  rezissöör Ken Craig

    1999 Teatri juubel (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör;  režissöör Peeter Simm

    1998 Veidike metsa poole (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör (+Ariel Tali); režissöör Peeter Simm

    1998 Sikkim - maa ja taeva vahel (dokumentaalfilm), Stuudio Empiria, helirežissöör (+ Priit Põldmaa); režissöör Martti Kalda, Rain Pikand

    1997 Laevad võidu (dokumentaalfilm), Allfilm, First Freedom Productions, BMC, helirežissöör; režissöör Rein Kotov

    1997 Hella Wuolijoki (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör; režissöör Heli Speek

    1997 Pommirühm (dokumentaalfilm), Allfilm, First Freedom Productions, helirežissöör (+Martin Low); režissöör Rein Kotov

    1997 Õpetaja (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör; režissöör Mati Põldre

    1996 Teatri juubel (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör; režissöör Peeter Simm

    1996 Imet püüdmas (dokumentaalfilm), Faama Film, Eesti Telefilm, helirežissöör (+Enn Säde, Koit Pärna); režissöörid Hans Roosipuu ja Enn Säde

    1995 Intervjuu president Dudajeviga (dokumentaalfilm), Exitfilm, helirežissöör; režissöörid Toomas Kümmel ja Artur Talvik

    1995 Vabadus või surm (dokumentaalfilm), Exitfilm, Avangardfilm, YLE, helirežissöör; režissöörid Toomas Kümmel ja Artur Talvik

    1995 Mineviku heli (dokumentaalfilm), Lege Artis Film, helirežissöör; režissöör Mati Põldre

    1994 Ööliblika jõulud (dokumentaalfilm), Exitfilm, helirežissöör; režissöörid  Artur Talvik ja Rein Kotov

    1993 Vene metalli & US dollari suudlus (dokumentaalfilm), Exitfilm, helirežissöör; režissöörid Artur Talvik ja Rein Kotov

     

    1995 - 2007 üle 250 reklaamfilmi helirežissöör

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm