Avaleht » Filmiliigid

Vahetus (2010)

Mängufilm Kestus: 15:00

Festivalid, auhinnad, nominatsioonid

  • Auhind, TISFF - International Short Film Festival (Thessaloniki, Kreeka), 2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm - Silmapaistva Kinokunsti Saavutuse auhind
  • Auhind, First Step Film Fest (Tirana, Albaania), 2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm - parim režissöör: Anu Aun
  • Auhind, One Shot - International Short Film Festival (Jerevan, Armeenia), 2011, Rahvusvaheline lühifilmide võistlusprogramm - eripreemia
  • Auhind, Rome Independent Film Festival (Rooma, Itaalia), 2011, Lühifilmide võistlusprogramm - peaauhind
  • Auhind, Norwegian Short Film Festival (Grimstad, Norra), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm - äramärgitud teos
  • Auhind, SHORTini International Short Film Festival (Augusta, Itaalia), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm - parim lühifilm
  • Auhind, CINEFIESTA - Puerto Rico International Short Film Festival (San Juan, Puerto Rico), 2011, Ametlik võistlusprogramm - I preemia
  • Auhind, Aye Aye Film Festival (Nancy, Prantsusmaa), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm - žürii eripreemia
  • Auhind, Paris Tout Court - Paris International Short Film Festival (Prantsusmaa), 2011, So Far So Close: rahvusvaheline lühifilmide võistlusprogramm - peaauhind
  • Auhind, Guanajuato International Film Festival (San Miguel de Allende, Mehhiko), 2011, Koduvägivalla vastu: lühifilmide võistlusprogramm - parim lühifilm
  • Auhind, ZubrOFFka International Short Film Festival (Bialystok, Poola), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm - II preemia
  • Auhind, Euroshorts (Gdansk, Poola), 2012, Rahvusvaheline võistlusprogramm - peaauhind
  • Auhind, European Film Festival (Lille, Prantsusmaa), 2012, Rahvusvaheline võistlusprogramm - pressiauhind
  • Auhind, Malta Short Film Festival (St. Julians, Malta), 2012, Rahvusvahelise žürii eripreemia; parim montaaž
  • Osalemine, Baltic Film Festival (Berliin, Saksamaa), 2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Iasi International Film Festival (Rumeenia), 2010, Lühifilmide võistlusprogramm
  • Osalemine, SHNIT International Short Film Festival (Bern, Šveits), 2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Uppsala International Short Film Festival (Rootsi), 2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, INTERFILM - Short Film Festival (Berliin, Saksamaa), 2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Stuttgarter Filmwinter (Stuttgart, Saksamaa), 2010
  • Osalemine, Golden Knight International Film Festival (Malta), 2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, PÖFF: Sleepwalkers - rahvusvaheline lühifilmide festival (Tallinn, Eesti), 2010, Eesti lühifilmide võistlusprogramm: Sleepwalkers
  • Osalemine, TFF - Trieste Film Festival (Itaalia), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Clermont-Ferrand International Short Film Festival and Market (Prantsusmaa), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Tampere Film Festival (Soome), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Regensburg Short Film Week (Saksamaa), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, REX - Recent Experimental Short Film Festival (Stockholm, Rootsi), 2011
  • Osalemine, Filmfest Dresden International Short Film Festival (Saksamaa), 2011
  • Osalemine, Florida Film Festival (Ameerika Ühendriigid), 2011
  • Osalemine, WIZ-ART - Lviv International Short Film Festival (Ukraina), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Shanghai International Film Festival (Hiina), 2011, Võistlusprogramm: Mobile SIFF
  • Osalemine, SQHIP - International Short Film Festival (Qershor, Kosovo), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Postira Seaside Festival (Horvaatia), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, FIJR Granada - International Young Filmmakers Festival of Granada (Hispaania), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, KRATKOFIL - International Short Film Festival (Banja Luka, Bosnia ja Hertsegoviina), 2011, Ametlik võistlusprogramm
  • Osalemine, Open Air Filmfest Weiterstadt (Saksamaa), 2011
  • Osalemine, Montreal World Film Festival (Kanada), 2011, Võistlusprogramm: Maailmakino fookuses
  • Osalemine, Open Air Filmfest Weiterstadt (Saksamaa), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Monterrey International Film Festival (Mehhiko), 2011, Lühifilmide võistlusprogramm
  • Osalemine, Armastus ja anarhia - Helsingi rahvusvaheline filmifestival (Soome), 2011, Lühifilmide võistlusprogramm: Naabrid
  • Osalemine, Short Film Festival in Drama (Kreeka), 2011, Ametlik võistlusprogramm
  • Osalemine, ICAPFF - Crime and Punishment Film Festival (Istanbul, Türgi), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, NO WORDS - Bolzano Short Film Festival (Itaalia), 2011, Võistlusprogramm: Ülemaailmne nägemus
  • Osalemine, Lille International Short Film Festival (Prantsusmaa), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Vilnius Film Shorts (Leedu), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Mujeres en Direccion - Women Directing International Film Festival (Cuenca, Hispaania), 2011, Rahvusvaheline lühifilmide võistlusprogramm
  • Osalemine, Izmir International Short Film Festival (Türgi), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Sequence International Short Film Festival (Toulouse, Prantsusmaa), 2011, Eriprogramm
  • Osalemine, Ljubljana International Film Festival (Sloveenia), 2011, Ametlik võistlusprogramm
  • Osalemine, Tous Ecrans International Fiction Film Festival (Genf, Šveits) , 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Brest European Short Film Festival (Prantsusmaa), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Nordic Film Days Lübeck (Saksamaa), 2011, Lühifilmide programm
  • Osalemine, Malatya International Film Festival (Ankara, Türgi), 2011, Võistlusprogramm: Panoraam
  • Osalemine, Busho International Short Film Festival (Budapest, Ungari), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Parvin Etesami Film Festival (Iraan), 2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, PSAROKOKALO - Athens International Short Film Festival (Kreeka), 2012, Võistlusprogramm
  • Osalemine, Tampere Film Festival (Soome), 2012, Programm: Eesti film 100
  • Osalemine, Mis Me Binga Panafrican Women's Films Festival (Kamerun), 2012, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Aubagne International Film Festival (Prantsusmaa), 2012, Rahvusvaheline lühifilmide võistlusprogramm
  • Osalemine, GO SHORT - International Short Film Festival Nijmegen (Nijmegen, Holland), 2012, Euroopa lühifilmide võistlusprogramm
  • Osalemine, SIFF - Sofia International Film Festival (Bulgaaria), 2012, Rahvusvaheline lühifilmide võistlusprogramm
  • Osalemine, goEast - Festival of Central and Eastern European Film (Wiesbaden, Saksamaa), 2012, Programm: Kesk- ja Ida Euroopa filmid
  • Osalemine, Riga International Short Film Festival 2ANNAS (Läti), 2012, Baltikumi võistlusprogramm
  • Osalemine, FLYING BROOM - International Women's Film Festival (Ankara, Türgi), 2012, Rahvusvaheline võistlusprogramm
  • Osalemine, Lubuskie Film Summer - International Film Festival (Lagow, Poola), 2012
  • Osalemine, Acquedolci Independent Film Festival (Itaalia), 2012
  • Osalemine, Key Shorts Film Festival (Peterborough, Suurbritannia), 2012, Rahvusvaheline lühifilmide võistlusprogramm
  • Osalemine, Short Film Review (Poola), 2012, Võistlusprogramm
  • Osalemine, Alter-Native International Short Film Festival (Tîrgu Mureş, Rumeenia), 2012, Rahvusvaheline võistlusprogramm

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm