Avaleht » Filmiliigid

Klassikokkutulek (2016)

Mängufilm | Komöödiafilm Kestus: 90:00

Tegijate täisnimekiri

MART Mait Malmsten
TOOMAS Henry Kõrvits
ANDRES Ago Anderson

JUTA Maarja Jakobson
PILATESE TREENER Mart Müürisepp
JANE Kristiina-Hortensia Port
ISA Martin Algus
TÜTAR Ciara Simone Pirn
LEA Maris Kõrvits
SAARA Sofia Fe Soe
SPERMAKLIINIKU ARST Britta Soll
PURJUS NOORMEES Märt Koik
TÜDRUK 1 Gerli Rosenfeld
NOOR ÜLEMUS Märt Pius
ARST Arvi Mägi
MAASTURI JUHT Kristjan Lüüs
ÜKS JÕMM Nikolai Bentsler
EVA Ülle Lichtfeldt
PETER Mait Trink
ANNE Kadri Adamson
OLLE Allan Kress
ULLA Karmel Eikner
ROLAND Leino Rei
JOONAS Franz Malmsten
KARIN Kaja Plovits
LUULE Marika Korolev
JOSEFINE Grete Klein
AJALOO ÕPETAJA Ene Järvis
VANAPROUA Mari Tamm-Lill
SIMONE Karin Rask

Üle tee mineja: Merli Einaste
Noor mees jalgrattal: Erik Vent
Neiu jalgrattal 1: Carol Leiste
Neiu jalgrattal 2: Kertu Vahtra
Jõmm maasturist 1: Erko Teor
Jõmm maasturist 2: Marko Tooming
Jõmm maasturist 3: Kaspar Rebane
Jõmm maasturist 4: Mihkel Mereküla
Sekretär: Kätlin Unt
Tsikk 5: Silvia Ilves
Tsikk 5: Sandra Hiie
Sööja 1: Pille Trolla
Turvamees 1: Tovio Salusoo
Turvamees 2: Kristjan Viise
Baarmen: Martin Markii
Seksikas näitsik 1: Birgit-Helis Heinsalu
Seksikas näitsik 2: Ester Lokko
DJ: Ranto Lupp
Tantsija 1: Reane Evert
Tantsija 2: Marit Mets
Tantsija 3: Kadi Virnhoff
Kohmetu mees: Jaak Kõiva
Jõusaali tsikk 2: Reili Nõupuu
Jõusaali tsikk 3: Daire Laas
Insta chikk: Elisabeth Merisalu
Noor mees: Ingvar Viin
Saiamüüja: Anu Lajal
Tantsiv naine: Liisu Krass
Administraator: Kadri Heinla

TAUSTANÄITLEJAD:
Agustin Guerrero
Aia Kokk
Anastassia Gabrukevich
Andre Luurmann
Anett Rannamets
Angelika Illak
Anita Hohlov
Anti Siimer
Anu Puhkan
Argo Vilgo
Ave-Mai Aedna
Chris Kuningas
Chris Meade
Elena Koit
Elis Themas
Ene Oopkaup
Eneken Laasme
Enelis Linnas
Ere Ellermaa
Erkki Kopso
Erkki Leek
Estra Parts
Eve Vehman
Evelin Arendi
Gaila Järvsalu
Gunnar Viibus
Hans Kristian Õis
Helemai Mattheus
Helen Alalooga
Helen Linnas
Helina Rokk
Ilaria Alberti
Ingar Korkma
Ivar Vähi
Iveta Tomera
Jaanek Puu
Jane Palukivi
Johanna Kahem
Joosep Järve
Jörgen Alunurm
Kaarel Leigri
Kadi Kivi
Kadi Nukki
Kadri Sinijärv
Kadriin Kõiveen
Kaili Allikalt
Kaja Plovits
Kariina Künnap
Karli Lind
Karmel Eikner
Kerli Kuusk
Kertu Raadik
Krister Brenden Laasme
Kristi Nurmse
Kristiina Kraus
Kristin Aru
Kristo Aav
Kristo Klausson
Kärol Mitt
Külli Aru
Laura Sillaots
Laura-Maria Uuk
Liina Selter
Liis Turu
Lili-Marii Kobrin
Lucia Kunová
Lucy Grajciarová
Maimu Hannus
Marco Cav
Marek Kruglov
Marek Vitsur
Marelle Vaino
Maret Kotkas
Maria Merilai
Marika Pavlova
Maritana Sampu
Marleen Vaher
Mart Vugt
Martin Ruiso
Matis Palm
Matthias Alamets
Meelika Väravas
Meelis Viht
Meelis Vili
Merilyn-Kristiin Liiv
Merit Sillaots
Merli Antsmaa
Mikk Eeskivi
Milda Möldre
Nikolai Pahhomov
Olger Antsmaa
Oliver Kangur
Peep Maasik
Peeter Gross
Pille Siimer
Pille Trolla
Piret Lasn
Piret Pieskä
Rainer Vann
Raivo Kirikal
Raivo Mihkelsoo
Rasmus Indlo
Rein Raassild
Rein Zobel
Riina Männi
Riinu Päid
Ringo Kalm
Rivo Tepper
Ruth Andresen
Sacha Lefebvre
Sander Siim
Sandra Korkma
Sandra Paur
Silva Teder
Sinead McKinlay
Taimi Jõul
Tarmo Suviste
Tarvo Alp
Tiina Koidu
Tiina Soopa
Veiko Umal

Režissöör: René Vilbre
Produtsendid: Kristian Taska, Evelin Soosaar-Penttilä
Stsenaarium: Lars Mering, Claudia Boderke, Martin Algus
Executive produtsendid: Tomas Radoor, René Ezra, Ilkka Y. L. Matila
Režissööri I assistent: Liina Tiido
Režissööri II assistent: Mayri Tiido
Taustanäitlejate koordinaator: Ralf Siig
Continuity: Helis Hirve
Ettevalmistusperioodi tootmisjuht: Heli Luik
Produtsendi assistent: Adeele Tähemaa
Võttepaikade ja transpordi koordinaator: Henri Keerutaja
Võttepaikade ja transpordi assistent: Rain Tettermann
Produtsendi abi: Raul Kukk
Produtsendi abi: Albert Taska
Operaator: Mihkel Soe, ESC
Operaatori I assistent: Gunnar Laal
Operaatori I assistent: Ivar Taim
Operaatori II assistent: Piret Krustok
Grip: Raido Pedak, Sven-Erik Mändmaa, Magnus Niinemets
Aerovõtted: Skycam
Piloot: Jaan Kronberg
Operaator: Mart Sard
Monteerija: Tambet Tasuja
Kunstnik: Anni Lindal
Kunstniku assistent: Janis Rizhovs
Rekvisiitor: Marit Murd
Tootekujundus: Indrek Aija
Kostüümikunstnik: Anu Lensment
Kostümeerija: Ave Kuik
Grimeerija: Hella Marats
Grimeerija assistent: Grete Lill
Helilooja: Arian Levin
Casting: Mayri Tiido
Helirežissöör: Sven Sosnitski
Heli kokkusalvestaja: Kristjan Kurm
Helioperaator: Ann Reimann
Poomimees: Tanel Tänna
Foley artist: Jan Andresson
Valgusmeister: Henri Savitski
Valgustajad: Aivo Rannik, Andrus Sergejev, Raido Pedak, Sven-Erik Mändmaa, Magnus Niinemets
Järeltöötlusstuudio: Tallinn Postworks
Järeltöötluse juht: Jan Viljus
Treileri monteerija: Marion Koppel
Järeltöötluse koordinaator: Reili Ebral
Online monteerija: Marion Koppel
Värvimääraja: Evar Anvelt
Eriefektide loojad: Jan Viljus, Hendrik Proosa
Online monteerija assistent: Carlos Lesmes
Tiitrid: Jan Viljus
Fotograafid: Jörgen Paabu, Andres Teiss, Magnus Niinemets
Tõlk: Anu Tõnnov
Tõlge inglise keelde: Mihkel Mõisnik, SDI Media Estonia OÜ
Tõlge vene keelde: Olga Jerjomina, SDI Media Estonia OÜ
Filmi levitaja: VaataFilmi
Levijuht: Siim Rohtla
Levi turundusjuht: Liina Liisveld
Disainer: Keido Kaustel, Purpurmuna
Jurist: Allen Putnik
Nõustaja: Anti Siimer
Finantsjuht: Jüri Kalda
Raamatupidaja: Heike Laineste

Tänud:
A. Le Coq, Katrin Vernik
A'la Kostüüm
Amrion Productions
Angel Films, Volmer Kliimand
ArtDeco, Piret Allik
AS Ühisteenused
Avallone, Vladimir Koppel
Balti Filmi- ja Meediakool, Tarmo Rajaleid
Baltika Group, Anneli Koho
Bianka Marran
Cramo Estonia, Ivar Valdmaa
Daniel Heinmaa
Daniel Wellington
Der Tank
Eesti Autorite Ühing, Mario Kivistik
EFI, Piret Tibbo-Hudgins, Edith Sepp, Endel Koplimets, Kristina Märtin
Eesti Kaitsevägi, Marek Vitsur
Eesti Kultuurkapital
Eesti Messid, Auris Rätsep
Eesti Sõjamuuseum, Hellar Lill ja Kristi Leps
Elvi Soe
Espak
Event Center, Janno Posti
Fazer Eesti, Triin Aasma
ForumCinemas, Tõnis Lõhmus ja Peeter Saat
Gasell AS
Golden Club, Helen Vihtol
Guinot, Stella Lembra
Haljassaare Puukool
Hõbeniit
Ingrid Hübcher
Jaanus Rumma
Jaapani Köök MoMo
Jack & Jones
Jesse Fryckman
Kanal 2, Olle Mirme ja Helle Ruil
Kaspar Kaabel
Katarina Klett
Katri Tõnisson
Kauplus Muusik, Arvi Redi
Kristiine Gümnaasium, Tiina Kerem
Kristofer Piir
L’Oreal, Veronica Puhk, Liisi Sukles ja Riti Tiimus
Marks & Spencer
Martin Saar
Matis Rei
MediaCom, Anti Siimer
Meelis Peetersoo
Mobifon, Janek Jõe
Nike esinduskauplused
Nova Vita Kliinik
Perekond Soe
Police
Postimees, Sigrid Kurgjärv
Puuste Kosmeetika, Meeli Kuul
Reval Café, Tiina Kabanen
Reval Kondiiter, Anri Treifeldt
SDI Media Estonia, Janika Toompere
Tallink Hotels, Svea Altjõe
Taneli Mustonen
Tõnis Tuuga
Toomas Kukk
Tulika Takso, Ene Saik
TV3, Külli Loo
Uku Arop
Veho, Mihkel Vaks
Vero Moda
Ville Penttilä
Widescreen Studios
Eesti Kultuurkapital
Kanal2
TV3
Forum Cinemas
Tallink Hotels
Reval Café
Reval Kondiiter
Avallone
L’Oreal
Baltika Group
A. Le Coq
Cramo
Postimees
Eesti Sõjamuuseum
ArtDeco
Citroën
Tulika Takso
Fazer Guinot
Hawaii Express
Joe Blasco (Puuste Kosmeetika)
Leonor Greyl (Puuste Kosmeetika)
MEDIACOM
Olerex
Tele2

Kaameratehnika: Cinerama
Valgustehnika: High Voltage
Helitehnika: Quartal Stuudio OÜ

Baseerub mängufilmil "Klassefesten"
© 2011 Nordisk Film Production
produced by Tomas Radoor and René Ezra
written by Lars Mering and Claudia Boderke
directed by Niels Nørløv Hansen

© 2016 TASKA FILM

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm