Avaleht
» Filmiliigid
Inspireeritud maailmasõdade-aegsest šlaagrist "Lili Marleen"
Animafilmid
Kestus: 14:12
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Preemia,
TINDIRINDIS - International Animation Film Festival (Vilnius, Leedu),
2009, International Grand Prix
-
Preemia,
KROK - International Animated Film Festival (Ukraina),
2009, Grand Prix
-
Preemia,
Avanca Film Festival (Portugal) ,
2009, Best Animation Film
-
Auhind,
Animateka - International Animated Film Festival (Ljubljana, Sloveenia),
2009, Jury special mention - Diploma "for puppet animation, which hits like a black death"
-
Auhind,
Lucca Animation - International Animated Film Festival (Itaalia),
2009, Special Mention
-
Osalemine,
Trickfilm - Stuttgart Festival of Animated Film (Saksamaa),
2009
-
Osalemine,
PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti),
2009
-
Osalemine,
CINANIMA - International Animated Film Festival (Espinho, Portugal),
2009
-
Osalemine,
DOK LEIPZIG - International Leipzig Festival for Documentary and Animated Film (Saksamaa),
2009, Panorama programme
-
Osalemine,
Tinklai International Short Film Festival (Klaipeda-Vilnius, Leedu),
2009
-
Osalemine,
Animacam - International Online Animation Festival (e-festival),
2009
-
Osalemine,
Fantastic Fest (Austin, Ameerika Ühendriigid),
2009
-
Osalemine,
Ourense International Independent Film Festival (Hispaania),
2009
-
Osalemine,
SICAF - Seoul International Cartoon and Animation Festival (Lõuna-Korea),
2009
-
Osalemine,
Animator International Animated Film Festival (Poznan, Poola),
2009
-
Osalemine,
Anima Mundi - International Animation Festival of Brazil (Brasiilia),
2009
-
Osalemine,
KRATKOFIL - International Short Film Festival (Banja Luka, Bosnia ja Hertsegoviina),
2009
-
Osalemine,
TIFF - Transilvania International Film Festival (Cluj, Rumeenia),
2009
-
Osalemine,
Holland Animation Film Festival (Utrecht, Holland),
2009
-
Osalemine,
TOFUZI - International Festival of Animated Films (Batumi, Gruusia),
2009
-
Osalemine,
Fredrikstad Animation Festival (Norra),
2009
-
Osalemine,
I CASTELLI ANIMATI - International Animation Film Festival (Itaalia),
2009
-
Osalemine,
Etiuda and Anima (Krakow, Poola),
2009, Competition Anima
-
Osalemine,
Oldenburg Short Film Days zwergWERK (Saksamaa),
2009
-
Osalemine,
FIA - Animation Film Festival (Stockholm, Rootsi),
2009
-
Osalemine,
Melbourne International Animation Festival (Austraalia),
2010
-
Osalemine,
ANIMAFEST ZAGREB - World Festival of Animated Film (Horvaatia),
2010, Programme: Grand Panorama
-
Osalemine,
LIAF - London International Animation Festival (Suurbritannia),
2010
-
Osalemine,
Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa),
2010, Programme: Nobody's Perfect
-
Osalemine,
Hiroshima International Animation Festival (Jaapan),
2010, Programme: Best of the world
-
Osalemine,
Tiburon International Film Festival (California, Ameerika Ühendriigid),
2010
-
Osalemine,
FANTASPOA - International Fantastic Film Festival of Porto Alegre (Brasiilia),
2010
-
Osalemine,
Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa),
2014, Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm