Avaleht » Filmiliigid

Krokodill (2009)

Animafilm Kestus: 16:38

Festivalid, auhinnad, nominatsioonid

  • Auhind, International Eksjö Animation Festival (Rootsi), 2009, International Competition - Grand Prix
  • Auhind, BALKANIMA - European Animated Film Festival (Belgrade, Serbia), 2009, International Competition - Parim režii/Best director diploma
  • Auhind, Fredrikstad Animation Festival (Norra), 2009, International Competition - Grand Prix; Cartoon d´Or 2010 Nomination
  • Auhind, ANIMATEKA - International Animated Film Festival (Ljubljana, Sloveenia), 2009, Competition Programme - Grand Prix
  • Auhind, ANOBA - Award of Nordic and Baltic Animation Festivals, 2010, Nominated by Animated Dreams 2009
  • Auhind, Cartoon d'Or Award (Cartoon Forum, erinevad riigid), 2010, Cartoon d' Or - Best European Animation 2010
  • Preemia, FEST ANČA - International Animation Festival (Bratislava, Slovakkia), 2011, Main Competition - 1st Prize
  • Osalemine, ReAnimacja - International Animated Film Festival (Łodz, Poola), 2009, International Competition
  • Osalemine, Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa), 2009, International Competition
  • Osalemine, Anima Mundi - International Animation Festival of Brazil (Brasiilia), 2009, International Competition
  • Osalemine, Armastus ja anarhia - Helsingi rahvusvaheline filmifestival (Soome), 2009, Programme: Short Films, Finnish Pearl
  • Osalemine, KROK - International Animated Film Festival (Ukraina), 2009, International Competition
  • Osalemine, Ottawa International Animation Festival (Kanada), 2009, International Competition
  • Osalemine, Wiesbaden International Weekend of Animation (Saksamaa), 2009, International Competition
  • Osalemine, DOK LEIPZIG - International Leipzig Festival for Documentary and Animated Film (Saksamaa), 2009, Special Programme
  • Osalemine, INTERFILM - Short Film Festival (Berliin, Saksamaa), 2009, International Competition: Surrealistics
  • Osalemine, PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti), 2009, (ANOBA nomination for the best Estonian film)
  • Osalemine, Etiuda and Anima (Krakow, Poola), 2009, International Competition
  • Osalemine, Montreal Animated Film Summit (Kanada), 2009, Short Films Special Programme: Sommets 1
  • Osalemine, Eesti filmipäevad Budapestis (Ungari), 2009
  • Osalemine, Filmfest Dresden International Short Film Festival (Saksamaa), 2010, International Competition
  • Osalemine, Trickfilm - Stuttgart Festival of Animated Film (Saksamaa), 2010, International Competition
  • Osalemine, INTERFILM - Short Film Festival (Berliin, Saksamaa), 2010
  • Osalemine, ANIMAFEST ZAGREB - World Festival of Animated Film (Horvaatia), 2010
  • Osalemine, PÖFF: tARTuFF - Tartu armastusfilmide festival (Eesti), 2010
  • Osalemine, Milano Film Festival (Itaalia), 2010, Short Film Competition
  • Osalemine, Scanorama European Film Forum (Vilnius, Kaunas, Klaipeda; Leedu), 2010, Baltic Competition
  • Osalemine, MONSTRA - Lisbon Animated Film Festival (Lissabon, Portugal), 2010, International Competition
  • Osalemine, Animatricks Animation Festival (Helsinki, Soome), 2010
  • Osalemine, Flatpack Festival Birmingham (Suurbritannia), 2011
  • Osalemine, Crossing Europe Film Festival Linz (Austria), 2011
  • Osalemine, Beirut Animated (Liibanon), 2011, Programme: Best of Animateka
  • Osalemine, Animatou International Animation Film Festival (Genf, Šveits), 2011, Programme: Animateka et Animatou
  • Osalemine, Nice Film Fest - Short Film Festival (Prantsusmaa), 2011, European Animation Talents program
  • Osalemine, Big Cartoon Festival (Moskva, Venemaa), 2011
  • Osalemine, Shanghai International Film Festival (Hiina), 2011, Animation Film Forum: Best-Of
  • Osalemine, PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti), 2011, Joonisfilm 40: Õhus on armastust
  • Osalemine, NORDISK PANORAMA - Five Cities Film Festival (Århus, Taani; Oulu, Soome; Reykjavík, Isand; Bergen, Norra; Malmö, Rootsi), 2012, Estonian Film 100
  • Osalemine, PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti), 2013, Programme: Animated Dreams 15

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm