Avaleht
» Filmiliigid
Triloogia MEESTE MAAILM 1. film
Animafilmid
Kestus: 23:21
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Preemia,
Etiuda and Anima (Krakow, Poola),
2009, Anima Competition - Silver Jabberwocky; (FICC Jury) Don Quijote Award
-
Auhind,
PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti),
2009, Best Story
-
Preemia,
MONSTRA - Lisbon Animated Film Festival (Lissabon, Portugal),
2010, Grand Prix - for the Best Short Film; Best Sound Design
-
Auhind,
ANIMAFEST ZAGREB - World Festival of Animated Film (Horvaatia),
2010, Grand Competition - Grand Prix
-
Preemia,
ANIMA - Brussels International Animation Film Festival (Brüssel, Belgia),
2010, Grand Prix; (Cartoon d'Or Nomination)
-
Preemia,
Hiroshima International Animation Festival (Jaapan),
2010, Hiroshima Prize
-
Auhind,
FANTOCHE - International Animation Film Festival (Baden, Šveits),
2010, International Competition - Best Story; Best Sound
-
Preemia,
TOFUZI - International Festival of Animated Films (Batumi, Gruusia),
2010, Grand Prix
-
Auhind,
Festival du nouveau cinéma (Montreal, Kanada),
2010, International Competition - best short film: Loup argenté
-
Auhind,
CINANIMA - International Animated Film Festival (Espinho, Portugal),
2010, Best Medium Lengh Film
-
Preemia,
Fredrikstad Animation Festival (Norra),
2010, Best Nordic-Baltic Short Film
-
Preemia,
ANIFEST - International Festival of Animated Films (Teplice, Tšehhi),
2011, Grand Prix
-
Auhind,
ANIFILM - Třeboň International Festival of Animated Films (Tšehhi),
2011, International Competition of Animated Short Films Made by Professionals - Best Film
-
Preemia,
ANIMANIMA - International Festival of Animation (Čačak, Serbia),
2011, Special Distinction of the Jury for the Best Direction
-
Preemia,
KROK - International Animated Film Festival (Ukraina),
2011, Grand Prix
-
Osalemine,
OSCAR - The Award of the Academy of Motion Picture Arts and Sciences (Ameerika Ühendriigid),
2010, Best Animated Short Film - National Nominee
-
Osalemine,
IFFR - International Film Festival Rotterdam (Holland),
2010, Special programme: Spectrum-Shorts
-
Osalemine,
Eesti filmipäevad Budapestis (Ungari),
2010
-
Osalemine,
Filmfest Dresden International Short Film Festival (Saksamaa),
2010, International competition
-
Osalemine,
Trickfilm - Stuttgart Festival of Animated Film (Saksamaa),
2010, Panorama programme
-
Osalemine,
Land in Focus (London, Suurbritannia),
2010, Land in Focus Presents: Estonia in Focus
-
Osalemine,
Art Film Fest (Trenčianske Teplice, Trenčín; Slovakkia),
2010, International competition
-
Osalemine,
Melbourne International Animation Festival (Austraalia),
2010, International competition
-
Osalemine,
SICAF - Seoul International Cartoon and Animation Festival (Lõuna-Korea),
2010, Special programme
-
Osalemine,
Anima Mundi - International Animation Festival of Brazil (Brasiilia),
2010, Short film programme
-
Osalemine,
LIAF - London International Animation Festival (Suurbritannia),
2010, International competition
-
Osalemine,
Riga International Film Festival (Läti),
2010, International competition
-
Osalemine,
DOK LEIPZIG - International Leipzig Festival for Documentary and Animated Film (Saksamaa),
2010, International competition
-
Osalemine,
Holland Animation Film Festival (Utrecht, Holland),
2010, Programme: MovieSquad
-
Osalemine,
Valenciennes International Festival of Action and Adventure Films (Prantsusmaa),
2010, International competition
-
Osalemine,
Festival Finnish-Ugric Contacts (Iževsk, Udmurtia),
2010, Official selection
-
Osalemine,
Festival d’un Jour (Valence, Prantsusmaa),
2010, International competition
-
Osalemine,
Torino Film Festival (Itaalia),
2010
-
Osalemine,
Kaunas Film Festival (Leedu),
2010
-
Osalemine,
Istanbul Film Festival (Türgi),
2010
-
Osalemine,
Another Connection - Mediawave International Film & Music Gathering (Ungari),
2010
-
Osalemine,
Ciné Junior Children's Film Festival (Pariisi piirkond, Prantsusmaa),
2011
-
Osalemine,
Japan Media Arts Festival (Tōkyō, Jaapan),
2011
-
Osalemine,
Minimalen Short Film Festival (Trondheim, Norra) ,
2011
-
Osalemine,
VIS - Vienna Independent Shorts (Viin, Austria),
2011
-
Osalemine,
Ahoj Nachbarn & Shortfilm (München, Saksamaa),
2011
-
Osalemine,
Eyeworks Festival of Experimental Animation (Chicago, Ameerika Ühendriigid),
2011
-
Osalemine,
Varna World Festival of Animated Film (Bulgaaria),
2011
-
Osalemine,
Armastus ja anarhia - Helsingi rahvusvaheline filmifestival (Soome),
2011
-
Osalemine,
L'ALTERNATIVA - Independent Film Festival of Barcelona (Hispaania),
2011
-
Osalemine,
Cinema Jove - Valencia International Film Festival (Hispaania),
2012
-
Osalemine,
Encounters Short Film and Animation Festival (Bristol, Suurbritannia),
2013, Programme: Estonian Dreams