Ringvaade “Nõukogude Eesti” nr 36, detsember 1953

5/5

Alternatiivpealkiri filmiarhiivis: Üleliidulised esivõistlused lauatennises

Filmikroonikad Kestus: 01:28

Ülevaade Leningradi Talvestaadionil toimunud NSV Liidu lauatennise meistrivõistlustest.

Leningradi Talvestaadionil toimusid NSV Liidu 1953. aasta esivõistlused lauatennises. Osa võttis 16 võistkonda. Naisüksikmängu viimases voorus kohtusid leedulane Bronislava Balaišiene ja eestlane Evelin Lestal, kes võitis NSV Liidu tšempionitiitli. Võistkondlikus arvestuses tuli esikohale Leedu NSV. Eestlased saavutasid teise koha. Segapaarismängu finaalis kohtusid Armeenia paar A. Arakeljan ja Arutjun Akopjan ning eestlased Evelin Lestal ja Elmar Mägi. Tšempionitiitli võitsid armeenlased.

Filmi režissöör: Nikolai Dolinski

Märksõnad: aplodeerimine | lauatennis | lauatennisistid | publiku kaasaelamine | segapaarismäng (lauatennis) | spordikohtunikud | spordivõistluse pealtvaatajad | üleliidulised spordivõistlused | Vaata kõiki »