Ringvaade “Nõukogude Eesti” nr 26, juuli 1957

6/6

Filmikroonikad Kestus: 01:29

Eesti NSV - Rootsi jalgpallis

Jalgpallimatš  Tallinna Dünamo ja Göteborgi Atose vahel.

Komsomoli nimelisel staadionil toimub võistluskohtumine jalgpallis Tallinna Dünamo ja Göteborgi Atose vahel. Tribüünid on vaatajaist tulvil, kohal on üle 20 tuhande jalgpallisõbra. Rootsi sportlastele kingitakse lilli ja mäng läheb lahti. Kaadrid pingelisest mängust (sünkroonheli). Viis minutit enne poolajavilet asub 1:0 juhtima Tallinna Dünamo. Teine poolaeg on pngelisem. Rahvas elab kaasa, suures plaanis silmini tõmmatud rätikuga vanamemm, kes energiliselt plaksutab. Ülekaal jääbki tallinlastele tulemusega 5:0. Sõbralikult üksteisest kinni hoides lahkuvad vastased staadionilt.

Filmi režissöör: Reet Kasesalu

Märksõnad: aplodeerimine | jalgpall | jalgpalli mängimine | jalgpallimatš | jalgpallimeeskonnad | jalgpallurid | lillede kinkimine (sportlastele) | pealtvaatajad (jalgpall) | rahvusvaheline jalgpallimatš | rootslased | Vaata kõiki »