Avaleht
» Filmiliigid
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Preemia,
Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia (Eesti),
2009, Parim animafilm
-
Auhind,
Melbourne International Animation Festival (Austraalia),
2010, Best of the Fest
-
Auhind,
Animateka - International Animated Film Festival (Ljubljana, Sloveenia),
2010, International competition - Jury's Special Mention
-
Auhind,
Festival of Nations (Ebensee, Austria),
2011, Diplom
-
Osalemine,
FANTOCHE - International Animation Film Festival (Baden, Šveits),
2009, International competition
-
Osalemine,
ANIMANIMA - International Festival of Animation (Čačak, Serbia),
2009, Panorama programme
-
Osalemine,
KLIK! - Amsterdam Animation Festival (Holland),
2009, International competition
-
Osalemine,
International Eksjö Animation Festival (Rootsi),
2009, International competition
-
Osalemine,
Anim’est International Animation Film Festival (Bukarest, Rumeenia),
2009, International competition
-
Osalemine,
Baltic Film Festival (Berliin, Saksamaa),
2009, Programme: Animania
-
Osalemine,
Luscher and Matiesen FilmFest (Tallinn, Eesti),
2009
-
Osalemine,
Imaginaria Film Festival (Conversano, Itaalia),
2009, Competition programme
-
Osalemine,
Fredrikstad Animation Festival (Norra),
2009, International competition
-
Osalemine,
PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti),
2009
-
Osalemine,
ANIMAC - International Animated Film Festival (Lleida, Hispaania),
2010, International competition
-
Osalemine,
Eesti filmipäevad Budapestis (Ungari),
2010
-
Osalemine,
Filmfest Dresden International Short Film Festival (Saksamaa),
2010, Panorama programme Land in Focus: Eesti
-
Osalemine,
ANIFILM - Třeboň International Festival of Animated Films (Tšehhi),
2010, International competition
-
Osalemine,
VIS - Vienna Independent Shorts (Viin, Austria),
2010
-
Osalemine,
AIAF - Australian International Animation Festival (Austraalia),
2010, Competition programme
-
Osalemine,
Animator International Animated Film Festival (Poznan, Poola),
2010, Short film competition
-
Osalemine,
Odense International Film Festival (Taani),
2010, Competition programme
-
Osalemine,
LIAF - London International Animation Festival (Suurbritannia),
2010, International competition
-
Osalemine,
Busho International Short Film Festival (Budapest, Ungari),
2010, International competition
-
Osalemine,
FEST ANČA - International Animation Festival (Bratislava, Slovakkia),
2010, Competition programme
-
Osalemine,
Golden Kuker International Animation Film Festival (Sofia, Bulgaaria),
2010
-
Osalemine,
ANIFEST - International Festival of Animated Films (Teplice, Tšehhi),
2010
-
Osalemine,
Land in Focus (London, Suurbritannia),
2010, Land in Focus Presents: Estonia in Focus
-
Osalemine,
Jameson CINEFEST - Miskolc International Film Festival (Ungari),
2010, Animated films: International competition
-
Osalemine,
Priit Pärna Animafilmifestival (Tapa, Eesti),
2012
-
Osalemine,
NORDISK PANORAMA - Five Cities Film Festival (Århus, Taani; Oulu, Soome; Reykjavík, Isand; Bergen, Norra; Malmö, Rootsi),
2012, Programme: Estonian Film 100
-
Osalemine,
Encounters Short Film and Animation Festival (Bristol, Suurbritannia),
2013, Programme: Estonian Dreams