Avaleht
» Filmiliigid
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Preemia,
Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia (Eesti),
2008, Parim animafilm
-
Auhind,
Holland Animation Film Festival (Utrecht, Holland),
2008, Narrative Shorts Competition
- Dioraphte Grand Prix HAFF
-
Auhind,
PÖFF: Animated Dreams - animafilmide festival (Tallinn, Eesti),
2008, Wooden Wolf: Grand Prix; (ANOBA nomination - for the best Estonian film)
-
Auhind,
PÖFF - Pimedate Ööde filmifestival (Tallinn, Eesti),
2008, Tridens Baltic Feature Film Competition: Scottish Leader Estonian Film Award
-
Auhind,
ANOBA - Award of Nordic and Baltic Animation Festivals,
2009
-
Auhind,
ANIMAFEST ZAGREB - World Festival of Animated Film (Horvaatia),
2009, Grand Competition - Special Mention
-
Auhind,
I CASTELLI ANIMATI - International Animation Film Festival (Itaalia),
2009, Grand Prix
-
Auhind,
MONSTRA - Lisbon Animated Film Festival (Lissabon, Portugal),
2011, Feature Film Competiton: Jury Special Prize
-
Osalemine,
Fredrikstad Animation Festival (Norra),
2008, Short and Comissioned Film Competition
-
Osalemine,
DOK LEIPZIG - International Leipzig Festival for Documentary and Animated Film (Saksamaa),
2008, Competition
-
Osalemine,
Big Cartoon Festival (Moskva, Venemaa),
2008, Special Screening
-
Osalemine,
SAND - Swansea Animation Days (Suurbritannia),
2008, Special Programme
-
Osalemine,
Göteborg Film Festival (Rootsi),
2009, Special Screening
-
Osalemine,
Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa),
2009, Competition
-
Osalemine,
ANIMA - Brussels International Animation Film Festival (Brüssel, Belgia),
2009, Special Screening
-
Osalemine,
Lucca Animation - International Animated Film Festival (Itaalia),
2009, Special Screening
-
Osalemine,
Lille Animated Film Festival (Prantsusmaa),
2009, Special Screening
-
Osalemine,
ReAnimacja - International Animated Film Festival (Łodz, Poola),
2009, Special Screening
-
Osalemine,
ANIFILM - Třeboň International Festival of Animated Films (Tšehhi),
2009, Competition
-
Osalemine,
Trickfilm - Stuttgart Festival of Animated Film (Saksamaa),
2009, Special Screening
-
Osalemine,
Another Connection - Mediawave International Film & Music Gathering (Ungari),
2009, Competition
-
Osalemine,
Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa),
2009, Competition
-
Osalemine,
Melbourne International Animation Festival (Austraalia),
2009, Screening: Priit Pärn Special
-
Osalemine,
Anima Mundi - International Animation Festival of Brazil (Brasiilia),
2009, Special Screening
-
Osalemine,
LIAF - London International Animation Festival (Suurbritannia),
2009, Special Programme: Priit Pärn
-
Osalemine,
Armastus ja anarhia - Helsingi rahvusvaheline filmifestival (Soome),
2009, Programme: Short Films and Finnish Pearls
-
Osalemine,
KROK - International Animated Film Festival (Ukraina),
2009, International Competition
-
Osalemine,
Festival du nouveau cinéma (Montreal, Kanada),
2009, Competition
-
Osalemine,
Wiesbaden International Weekend of Animation (Saksamaa),
2009, Special Screening
-
Osalemine,
Ottawa International Animation Festival (Kanada),
2009, Competition
-
Osalemine,
Torino Film Festival (Itaalia),
2009, ONDE Section
-
Osalemine,
Fumetto (Luzern, Šveits),
2009, LIAA Cinema Programme
-
Osalemine,
International Eksjö Animation Festival (Rootsi),
2009
-
Osalemine,
Animateka - International Animated Film Festival (Ljubljana, Sloveenia),
2010
-
Osalemine,
Art Animation Festival (Nagoya, Kobe; Jaapan),
2010
-
Osalemine,
GIRAF - Giant Incandescent Resonating Animation Festival (Calgary, Kanada),
2010
-
Osalemine,
Plastic Paper - Winnipeg Animation and Puppet Film Festival (Kanada),
2010, Short Film Programme: Love and Loss