Avaleht » Filmiasutused

Üleliiduline telefilmide festival (NSVL)

Festivalil osalenud filmid

Filmi pealkiri Osalemine/auhind Aasta Selgitus
Mardipäev Preemia 1989 Eripreemia parimale lühidebüütfilmile
Kann allikal Auhind 1989 Muusikafilmide peaauhind
Kas oskame hoida ühte … I jagu Osalemine 1989
Kas oskame hoida ühte … II jagu Osalemine 1989
Tants aurukatla ümber I jagu Auhind 1989 Žürii eridiplom Mats Traadile stsenaariumi eest
Tants aurukatla ümber II jagu Auhind 1989 Žürii eridiplom Mats Traadile stsenaariumi eest
Õnnelind flamingo Auhind 1987 lastefilmide žürii diplom terava sotsiaalse teema käsitlemise eest
Kevad südames Auhind 1985 Parima laste muusikalise mängufilmi auhind ja preemia
Võõra nime all Auhind 1985 Žürii diplom
Vahemäng juulis Auhind 1983 Žürii diplom Anu Kaalule kõrge kunstimeisterlikkuse eest filmis
Kaks päeva Viktor Kingissepa elust I jagu Auhind 1981 Žürii diplom
Maa keset merd Auhind 1981 Žürii diplom üleliidulisel telefilmide festivalil (Jerevan, 1981)
Muusikarüütel Preemia 1981 Muusikafilmide peapreemia
Kodulinn Auhind 1980 Diplom ja komsomoli Alma-Ata linnakomitee aukiri IV üleliidulisel televisiooni noorteprogrammide ja -filmide festivalil, Alma-Ata 1980
Sooleib Auhind 1979 ajalehe Kommunist auhind - elektronkell
Tavaline rästik Auhind 1979 Žürii diplom
Vilma Auhind 1979 Žürii diplom üleliidulisel telefilmide festivalil "Meie nõukogude elulaad" (Vladivostok, NSVL)
Georg Ots ja operett Auhind 1977 Muusikafilmide II auhind Georg Otsa loomingulise portree jäädvustamise eest
Dirigendid Auhind 1975 Žürii diplom VII üleliidulisel telefilmide festivalil (Leningrad, NSVL)
Georg Ots ja nõukogude laul Auhind 1977 Muusikafilmide II auhind Georg Otsa loomingulise portree jäädvustamise eest
Georg Ots ja ooper Auhind 1977 Muusikafilmide II auhind Georg Otsa loomingulise portree jäädvustamise eest
Aastaring Auhind 1975 VI üleliiduline telefilmide festival (Tbilisi 1975) - diplom nagu kõikidele sarja "Nõukogudemaa lapsed" filmidele
Sepikoda Preemia 1975 NSV Liidu Ajakirjanike Liidu preemia teema parima publitsistliku lahendamise eest (Tbilisi, 1975)
Maaparandaja Auhind 1974 II koht üleliidulisel telefilmide festivalil "Ainult töö teeb inimese suureks" (Tbilisi, NSVL)
Nõukogude Eesti Auhind 1973 Diplom väljaspool konkurssi nagu kõigile sarja "Murdmatu Liit" filmidele
Üks helin mul helises rinna sees Auhind 1974 II koht üleliidulisel telefilmide festivalil "Ainult töö teeb inimese suureks" (Tbilisi, 1974)
Ühe suve akvarellid Auhind 1966 Auhind (rahaline preemia) parima operaatoritöö eest mängufilmis Anton Mutile; Ukraina Kinematografistide Liidu diplom näitlejate ansambli kunstilise terviklikkuse ja režissööritöö kõrge kultuuri eest

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm