Filmi pealkiri | Osalemine/auhind | Aasta | Selgitus |
---|---|---|---|
Meisterkokk Mary | Osalemine | 2023 | |
Elu24 | Osalemine | 2019 | Lühifilmide põhivõistlusprogrammis |
Kosmonaut | Osalemine | 2020 | Lühifilmide võistlusprogrammis |
Talv vihmametsas | Osalemine | 2019 | Erivõistlusprogramm: Perspektiivid |
Toomas teispool metsikute huntide orgu | Osalemine | 2019 | Lühifilmide põhivõistlusprogrammis |
Vanamehe film | Osalemine | 2020 | Võistlusprogrammis |
Briljantsuse demonstratsioon neljas vaatuses | Osalemine | 2019 | Lühifilmide põhivõistlusprogrammis |
Kapten Morten lollide laeval | Osalemine | 2018 | Kategoorias: Out of Competition |
Maria ja seitse pöialpoissi | Osalemine | 2018 | võistlusprogrammis |
Amalimbo | Osalemine | 2017 | |
Linnugripp | Osalemine | 2016 | Lühifilmide võistlusprogrammis |
Tühi ruum | Osalemine | 2017 | |
Urbanimatio | Osalemine | 2016 | Väljaspool võistlusprogrammi |
Elu Herman H. Rott'iga | Osalemine | 2015 | |
Isand | Auhind | 2015 | žürii peaauhind |
Piano | Osalemine | 2016 | Lühifilmide võistlusprogramm |
Tik-Tak | Osalemine | 2015 | Out of programme |
Velodrool | Osalemine | 2016 | Tudengite võistlusprogramm |
Lendurid koduteel | Osalemine | 2014 | Võistlusprogrammis |
Papa | Osalemine | 2015 | In programe: Focus on Women |
Teisel pool metsa | Osalemine | 2014 | 1. eriprogramm |
Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu | Osalemine | 2014 | Võistlusprogrammis |
Happy Birthday | Osalemine | 2014 | Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1 |
Kolmnurga afäär | Auhind | 2013 | Special Distinction |
Miriami köögikombain | Osalemine | 2013 | |
Villa Antropoff | Osalemine | 2012 | |
Eine murul | Osalemine | 2012 | Graduation Films competition |
Keha mälu | Osalemine | 2014 | Eriprogramm: Post-Angst |
Prohveti sünd | Osalemine | 2012 | Võistlusprogrammis |
Krokodill | Osalemine | 2009 | International Competition |
Oranus | Osalemine | 2010 | Programme: Politically Incorrect |
Dialogos | Osalemine | 2009 | International Competition Programme |
Elu ilma Gabriella Ferrita | Osalemine | 2009 | Competition |
Kaasasündinud kohustused | Osalemine | 2010 | Section: Nobody's Perfect |
Köögi dimensioonid | Osalemine | 2009 | International competition |
Lili | Osalemine | 2010 | Programme: Nobody's Perfect |
Väike maja | Osalemine | 2009 | |
Kleit | Osalemine | 2014 | Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1 |
Miriami hernehirmutis | Osalemine | 2014 | 2. eriprogramm |
Miriami piknik | Osalemine | 2014 | Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 2 |
Elu maitse | Osalemine | 2007 | Official Selection |
Leiutajateküla Lotte | Osalemine | 2007 | Ametlikus programmis |
Maraton | Osalemine | 2007 | Lühifilmide võistlusprogramm |
Une Instituut | Osalemine | 2014 | Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1 |
Väike lühinägelik boamadu | Osalemine | 2006 | Panorama |
Frank ja Wendy | Osalemine | 2004 | |
Green Power | Osalemine | 2004 | |
Hoop ühiskonna kuklasse | Osalemine | 2004 | |
Jääkarude paraad | Osalemine | 2004 | |
Vennad Karusüdamed | Osalemine | 2014 | 3. eriprogramm |
Vikerkaar | Osalemine | 2004 | |
Laud | Osalemine | 2005 | Programm: Panoraam |
Hungerburger | Osalemine | 2004 | |
Instinkt | Osalemine | 2004 | |
Karl ja Marilyn | Osalemine | 2004 | |
Punapeade kättemaks | Osalemine | 2004 | |
Vorstivabrik | Osalemine | 2004 | |
Hing sees | Osalemine | 2003 | |
Rebasenaine | Osalemine | 2002 | Võistlusprogrammis |
Weitzenbergi tänav | Osalemine | 2002 | Võistlusprogrammis |
Peata ratsanik | Osalemine | 2002 | Võistlusprogrammis |
Teekond Nirvaanasse | Osalemine | 2014 | Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1 |
Porgandite öö | Osalemine | 1999 | |
Vares ja hiired | Auhind | 1999 | FIPRESCI eripreemia lavastuse eest |
Kapsapea 2 ehk Tagasi Euroopasse | Preemia | 1998 | Jury's Special Prize – Best Design |
Kapsapea | Osalemine | 2014 | 3. eriprogramm |
Linn | Osalemine | 1989 | Nõukogude filmide programm |
Papa Carlo teater | Osalemine | 2014 | 3. eriprogramm |
Eine murul | Osalemine | 1989 | Official Selection |
Sõda | Osalemine | 2014 | 1. eriprogramm |
Kaelkirjak | Osalemine | 1987 | Väljaspool võistluskava |
Hüpe | Osalemine | 1987 | Väljaspool võistluskava |
Kerjus | Osalemine | 1987 | Rein Raamatu retrospektiiv |
Nõiutud saar | Osalemine | 1987 | Väljaspool võistlusprogrammi |
Aeg maha | Osalemine | 1985 | |
Härg | Osalemine | 1985 | |
Põrgu | Auhind | 1985 | Žürii eriauhind (koos I.Pateli filmiga "Paradiis"); FIPRESCI auhind |
Õunkimmel | Osalemine | 2014 | 2. eriprogramm |
Suur Tõll | Osalemine | 1987 | Rein Raamatu retrospektiiv |
Kui mehed laulavad | Osalemine | 2014 | 2. eriprogramm |
Põld | Osalemine | 1987 | Rein Raamatu retrospektiiv |
Suveniir | Osalemine | 2014 | 2. eriprogramm |
Kütt | Osalemine | 1987 | Rein Raamatu retrospektiiv |
Värvilind | Osalemine | 1987 | Rein Raamatu retrospektiiv |
Lend | Osalemine | 1987 | Rein Raamatu retrospektiiv |
Nael I | Osalemine | 2014 | 2. eriprogramm |
Ott kosmoses | Osalemine | 1963 |