Avaleht » Filmiasutused

Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa)

Festivalil osalenud filmid

Filmi pealkiri Osalemine/auhind Aasta Selgitus
Elu24 Osalemine 2019 Lühifilmide põhivõistlusprogrammis
Kosmonaut Osalemine 2020 Lühifilmide võistlusprogrammis
Talv vihmametsas Osalemine 2019 Erivõistlusprogramm: Perspektiivid
Toomas teispool metsikute huntide orgu Osalemine 2019 Lühifilmide põhivõistlusprogrammis
Vanamehe film Osalemine 2020 Võistlusprogrammis
Briljantsuse demonstratsioon neljas vaatuses Osalemine 2019 Lühifilmide põhivõistlusprogrammis
Kapten Morten lollide laeval Osalemine 2018 Kategoorias: Out of Competition
Maria ja seitse pöialpoissi Osalemine 2018 võistlusprogrammis
Amalimbo Osalemine 2017
Linnugripp Osalemine 2016 Lühifilmide võistlusprogrammis
Tühi ruum Osalemine 2017
Urbanimatio Osalemine 2016 Väljaspool võistlusprogrammi
Elu Herman H. Rott'iga Osalemine 2015
Isand Auhind 2015 žürii peaauhind
Piano Osalemine 2016 Lühifilmide võistlusprogramm
Tik-Tak Osalemine 2015 Out of programme
Velodrool Osalemine 2016 Tudengite võistlusprogramm
Lendurid koduteel Osalemine 2014 Võistlusprogrammis
Papa Osalemine 2015 In programe: Focus on Women
Teisel pool metsa Osalemine 2014 1. eriprogramm
Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu Osalemine 2014 Võistlusprogrammis
Happy Birthday Osalemine 2014 Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1
Kolmnurga afäär Auhind 2013 Special Distinction
Miriami köögikombain Osalemine 2013
Villa Antropoff Osalemine 2012
Eine murul Osalemine 2012 Graduation Films competition
Keha mälu Osalemine 2014 Special Programme: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 3
Prohveti sünd Osalemine 2012 Võistlusprogrammis
Krokodill Osalemine 2009 International Competition
Oranus Osalemine 2010 Programme: Politically Incorrect
Dialogos Osalemine 2009 International Competition Programme
Elu ilma Gabriella Ferrita Osalemine 2009 Competition
Kaasasündinud kohustused Osalemine 2010 Section: Nobody's Perfect
Köögi dimensioonid Osalemine 2009 International competition
Lili Osalemine 2010 Programme: Nobody's Perfect
Väike maja Osalemine 2009
Hernehirmutis Osalemine 2014 2. eriprogramm
Kleit Osalemine 2014 Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1
Miriami piknik Osalemine 2014 Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 2
Elu maitse Osalemine 2007 Official Selection
Leiutajateküla Lotte Osalemine 2007 Ametlikus programmis
Maraton Osalemine 2007 Lühifilmide võistlusprogramm
Une Instituut Osalemine 2014 Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1
Väike lühinägelik boamadu Osalemine 2006 Panorama
Frank ja Wendy Osalemine 2004
Green Power Osalemine 2004
Hoop ühiskonna kuklasse Osalemine 2004
Jääkarude paraad Osalemine 2004
Vennad Karusüdamed Osalemine 2014 3. eriprogramm
Vikerkaar Osalemine 2004
Laud Osalemine 2005 Programm: Panoraam
Hungerburger Osalemine 2004
Instinkt Osalemine 2004
Karl ja Marilyn Osalemine 2004
Punapeade kättemaks Osalemine 2004
Vorstivabrik Osalemine 2004
Hing sees Osalemine 2003
Rebasenaine Osalemine 2002 Võistlusprogrammis
Weitzenbergi tänav Osalemine 2002 Võistlusprogrammis
Peata ratsanik Osalemine 2002 Võistlusprogrammis
Teekond Nirvaanasse Osalemine 2014 Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 1
Porgandite Öö Osalemine 1999
Vares ja hiired Auhind 1999 FIPRESCI eripreemia lavastuse eest
Kapsapea 2 ehk Tagasi Euroopasse Preemia 1998 Jury's Special Prize – Best Design
Kapsapea Osalemine 2014 3. eriprogramm
Linn Osalemine 1989 Nõukogude filmide programm
Papa Carlo teater Osalemine 2014 3. eriprogramm
Eine murul Osalemine 1989 Official Selection
Sõda Osalemine 2014 1. eriprogramm
Kaelkirjak Osalemine 1987 Väljaspool võistluskava
Hüpe Osalemine 1987 Väljaspool võistluskava
Kerjus Osalemine 1987 Rein Raamatu retrospektiiv
Nõiutud saar Osalemine 1987 Väljaspool võistlusprogrammi
Aeg maha Osalemine 1985
Härg Osalemine 1985
Põrgu Auhind 1985 Žürii eriauhind (koos I.Pateli filmiga "Paradiis"); FIPRESCI auhind
Õunkimmel Osalemine 2014 2. eriprogramm
Suur Tõll Osalemine 1987 Rein Raamatu retrospektiiv
Kui mehed laulavad Osalemine 2014 2. eriprogramm
Põld Osalemine 1987 Rein Raamatu retrospektiiv
Suveniir Osalemine 2014 2. eriprogramm
Kütt Osalemine 1987 Rein Raamatu retrospektiiv
Värvilind Osalemine 1987 Rein Raamatu retrospektiiv
Lend Osalemine 1987 Rein Raamatu retrospektiiv
Nael I Osalemine 2014 2. eriprogramm
Ott kosmoses Osalemine 1963

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm