Tootmisjuht - täispikad animafilmid
2014 “Albert”, A.Film Productions (DK)
2013 “Olsen Gang 2”, A. Film Productions (DK)
2011/2012 “Alfie Atkins”, Maipo (NOR)
2010 „Titeuf – the Movie“, MoonScoop (FRA)
2009 „Olsen Gang Gets Polished“, A. Film (DK)
2008 „Niko and the Way to the Stars“, AnimaVitae (FIN), A. Film (DK), Ulysses (GER), Magma (IRE)
2006/2007 „Jungo Goes Bananas“, A. Film A/S (DK)
2006/2007 „Flying Heroes“, Accio (ESP)
2004/2005 “Asterix and the Vikings”, M6 (FRA)
2002/2003 “Jester Till” , Munich Animation (GER)
2002 “Three Wise Men”, Animagic Studio (ESP)
2001 „Eight Crazy Nights”, Columbia Pictures (USA)
2001 “Karlsson on the Roof”, Filmkameratene AS (NOR)
2000/2001 “Duck Ugly”, Terraglyph Rights (IRE)
2000/2001 “Christmas Carol – The Movie”, Illuminated Services Ltd.(UK)
1999/2000 “Help I’m a Fish”, A Film A/S, Egmont Imagination (DEN), Terraglyph Rights (IRE), Münich Animation, (GER)
1998 “Pettson and Findus” TMO Film (GER), Happy Life Animation AB (SWE)
1997 “Solan, Ludvig and Gurin with the Foxtail”, Filmkameratene AS (NOR)
1997 “Quest for Camelot”, Warner Bros. Feature Animation (USA)
1996 “Amazone Jack”, A Film ApS, Per Holst Film AS (DEN)
Produtsent - lühifilmid
2013 “Suur maalritöö”, A Film Eesti
2011 “Mis mõttes?” 4 lühifilmi; A Film Eesti, Studio Rakete (GER), A. Film Production (DEN)
2009 “Kui ma oleksin suur 2”; A Film Eesti
2007 “Things You Think”; A.Film (DEN), Magma Films (IRE) – 2 * 5 min.
Shanghai Television Festival 2008 – parim välismaine film – Magnolia Award
2006 “Kui ma oleksin suur”; A Film Eesti
2005/2006 „Väike lühinägelik boamadu“; A Film Eesti
Annecy 2006 – panoraamprogrammis
AnimaMundi 2006 – 3.koht kategoorias „Short Film for Children“
Animadrid 2006 – eriprogrammis
BAF!06 (UK) –lastefilmide võistlusprogrammis
4th Int.Istanbul Children Film Festival - panoraamprogrammis
I Castelli Animati – Rahvusvahelises programmis
9th Olympia Int.Film Festival for Children– lastežürii otsusel parim lühianimafilm
9th Future Film Festival– võistlusprogrammis
21st Int. Festival of Films for Children – rahvusvahelises võistlusprogrammis
Cartoons on the Bay – Pulcinella Auhind 2007
2003 “Animated Dreams”, PÖFF’i animafestivali treiler, A Film Eesti
Annecy 2004–tellimusfilmide võistlusprogramm
Ottawa 2004 – tellimusfilmide võistlusprogramm
Cinanima 2004– tellimusfilmide võistlusprogramm
AnimaMundi 2004 – tellimusfilmide võistlusprogramm
2002 “Printsess, kes ei naernud”, A Film Eesti/ETV
Fredrikstad Animation Festival 2003– Põhja- ja Baltimaade võistlusprogrammis
Bimini 2003 –võistlusprogrammis
Bradford Animation Festival 2002– võistlusprogrammis
2002 “Saabastega kass”, A Film Eesti/ETV
Annecy 2003 – tellimusfilmide võistlusprogramm
Fredrikstad Animation Festival 2003– Põhja- ja Baltimaade võistlusprogrammis
Bimini 2003 – võistlusprogrammis
Animadrid 2002 – võistlusprogrammis
Tootmisjuht - teleseriaalid
2014 “Bibi and Tina”, Kiddinx (GER)
2012/2013 “Angry Birds Cartoons” Rovio (FIN), tootmiskonsultant
2011/2012 “Alfie Atkins” Maipo (NOR)
2011/2012 “Das Vorzelt zur Hölle” Bumm Film (GER), animatsiooni tootmisjuht
2011 “Bibi Blocksberg” Kiddinx (GER)
2009 “Bibi and Tina” Kiddinx (GER)
2007-2008 “Frog & Friends” Telescreen (NED)
2006 “Elea Eluanda” Kiddinx (GER)
2006 “Bibi and Tina” Kiddinx (GER)
2005 “Bibi Blocksberg” Kiddinx (GER)
2004-2005 „Zombie Hotel“, Alphanim (FRA), Magma Films (IRE)
2001 “Mr.Bean” episode: “Dinner for Two”, Varga Studio (HUN)
“Benjamin Blümchen”, Kiddinx (GER)
1999 “Troll Tales”, A Film A/S, Egmont Imagination, EIV Entertainment (DEN)
1998 “The Three Friend and Jerry”, Happy Life Animation, (SWE)
Lisaks produtseerinud üle 200 reklaamfilmi.