Filmirolle väljaspool Eestit
1984 Канкан в Английском парке (Kankaan Inglise pargis) (mängufilm). A. Dovženko nimeline filmistuudio, näitleja (episoodiline roll); režissöör Valeri Pidpalõi
1980 Spānijas variants/ Испанский вариант (Hispaania variant) (mängufilm), Rīgas Kinostudija, näitleja (roll: Joachim von Ribbentrop); stsenarist Julian Semjonov, režissöör Ēriks Lācis
1964 Я – "Береза" (Olen "Kask") (telemängufilm), Mosfilm, näitleja (roll: Saksa major); režissöör Damir Vjatitš-Berežnõhh
1962 Мой младший брат (Minu noorem vend) (mängufilm), Mosfilm, näitleja (roll: Matti); režissöör Aleksandr Zarhi
1960 Фортеця на колесах/ Крепость на колесах (Kindlus ratastel) (mängufilm), A. Dovženko nimeline filmistuudio, näitleja (episoodiline roll: Saksa ohvitser); režissöör Oleg Lentsius
Teatrilavastused
1974 Jerzy Janicki "Juhtum habemeajamise juures" (Eesti Televisioon; esietendus 09.11.1974)
1964 Samuil Aljošin "Peaosa" (Pärnu Draamateater; esietendus 28.10.1964)
1964 Samuil Aljošin "Tookord Sevillas ehk Don Juan" (Pärnu Draamateater; esietendus 15.04.1964)
1963 I. Retes "Linn, kus me hakkame elama" (Pärnu Draamateater; esietendus 27.10.1963)
1963 vennad Grimmid/ Astrid Pirn/ Arvo Kruusement, noorsoolavastus "Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi" (Pärnu Draamateater; esietendus 22.03.1963)
1963 Isidor Štok "Jumalik komöödia" (Pärnu Draamateater; esietendus 22.02.1963)
1962 Samuil Aljošin "Palat" (Pärnu Draamateater; esietendus 02.11.1962)
1960 Oskar Luts/ Andres Särev "Suvi" (Draamateater, oli näitejuht; lavastaja Andres Särev)
1960 Ardi Liives "Tundmatu naise portree" (Draamateater; esietendus 18.03.1960)
1958 Viktor Rozov "Rõõmu otsinguil" (Draamateater; esietendus 25.11.1958)
1957 Vsevolod Višnevski "Optimistlik tragöödia" (Draamateater, oli lavastaja assistent; lavastaja Ilmar Tammur)
1957 Alfred Gehr "Kuues majakord" (Draamateater, oli assistent; lavastaja Leo Kalmet)
1955 H. Muhtarov "Lõbus külaline" (Draamateater, oli näitejuht; lavastaja Andres Särev)
1955 William Shakespeare "Antonius ja Kleopatra" (Draamateater, oli näitejuht ja mängis Proculejust; lavastaja Ilmar Tammur)
1954 Ion Luca Caragiale "Kaotatud kiri" (Draamateater, oli näitejuhi assistent; lavastaja Jüri Järvet)
Teatrirollid
1961 Ralf – Alexis Parnis "Afrodite saar" (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Grigori Kromanov)
1961 doktor – Vladislav Blažek "Kolmas soov" (Draamateater, lavastaja Gunnar Kilgas)
1961 esseslane – Paul Kilgas "Ööbik laulis koidikul" (Draamateater, lavastaja Ilmar Tammur)
1961 parun Klinger (Koko) – Lev Tolstoi "Hariduse vili" (Draamateater, lavastaja Leo Kalmet)
1960 osaline – Bjørnsterne Bjørnson "Pankrot" (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Vello Rummo)
1960 osaline – Jaroslav Dietl "Seasabakesed" (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Virve Aruoja)
1959 osaline – August Jakobson "Võitlus rindejooneta" (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Evi Rauer)
1959 Alexandru Nichita – George Ciprian "Mees hobusekronuga" (Draamateater, lavastaja Leo Kalmet)
1958 Zvontsov – Maksim Gorki "Jegor Bulõtšov ja teised" (Draamateater, lavastaja Leo Kalmet)
1958 hertsog Alba – Friedrich Schiller "Don Carlos" (Draamateater, lavastaja Leo Kalmet)
1958 osaline – Peter Karvaš "Patsient 113" (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Virve Aruoja)
1958 osaline – Romain Rolland "Noored armastajad" ("Pierre ja Luce") (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Virve Aruoja)
1958 Rudolf Schmidt – Leonhard Frank "Michaeli tagasitulek" (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Virve Aruoja)
1957 osaline – Nikolai Birjukov "Kajakas" (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Ants Kivirähk)
1957 Riccardo – Eduardo de Filippo "Filumena Marturano" (Draamateater, lavastaja Voldemar Panso)
1957 Issak Belvedonski – Vladimir Majakovski "Saun" (Draamateater, lavastaja Ilmar Tammur)
1957 kardinal Richelieu – Alexandre Dumas/ J. Radzinski "Kolm musketäri" (Draamateater, lavastaja Ben Drui)
1956 osaline – Eduad Vilde "Nimekiri" (Tallinna Televisioonistuudio, lavastaja Leo Martin)
1956 Kissala Aapeli – Aleksis Kivi "Seitse venda" (Draamateater, lavastaja Voldemar Panso)
1955 Melnikov – Lev Tolstoi "Elav laip" (Draamateater, lavastaja Ilmar Tammur)
1955 Krausberg – Aadu Hint "Kaugatoma kuningas" (Draamateater, lavastaja Andres Särev)
1955 siseülem – A. H. Tammsaare "Kuningal on külm" (Draamateater, lavastaja Voldemar Panso)
1954 haagikohtunik – Eduard Vilde/ Karin Ruus "Mahtra sõda" (Draamateater, lavastaja Ilmar Tammur)
1954 Raul – August Jakobson "Kaotatud paradiis" (Draamateater, lavastaja Ilmar Tammur)
1954 1. poiss – August Kitzberg "Libahunt" (Draamateater, lavastaja Andres Särev)
1954 mõisapoiss – Oskar Luts/ Hans Luik "Kevade" (Draamateater, lavastajad Kulno Süvalep ja Kaljo Kiisk)
1953 osaleja massistseenis – Villem Gross "Ankeet" (Draamateater, lavastaja Andres Särev)
1953 Viktor Suurorg – August Jakobson "Võitlus rindejooneta" (GITISe diplomilavastus Draamateatris, lavastaja Mihhail Tšistjakov)
1953 1. ohvitser – Aleksandr Korneitšuk "Eskaadri hukk" (Draamateater, lavastaja Ilmar Tammur)
1953 Ivan Ivanovitš – Venjamin Kaverin "Kaks kaptenit" (GITISe diplomilavastus Draamateatris, lavastaja Aleksandr Anders)
1953 roodukomandör/ Guliašvili – Konstantin Simonov "Noormees meie linnast" (Draamateater, lavastajad Ossip Abdulov ja Jossif Rajevski)
1953 Vassili Redozubov, linnapea – Maksim Gorki "Barbarid" (GITISe diplomilavastus Draamateatris, lavastajad Ilja Sudakov ja Jossif Rajevski)
Rollid kuuldemängudes
1962 osaline – Valdo Pant "Miška" (režissöör Leo Martin)
1961 kapral Kewanee – Albert Maltz/ Lennart Meri "Reamees Hicks" (režissöör Aarne Ruus)
1961 osaline – Fr. R. Kreutzwald/ Juhan Saar "Kalevite kangem poega" (režissöör Salme Reek)
1961 vanem kriminaalametnik – Günther Rücker "Aruanne nr 1" (režissöör Leo Martin)
1961 Mart – Ardi Liives "Viies kupee" (režissöör Leo Martin)
1960 õpetaja – Holger Pukk "Jüri" (režissöör Aarne Ruus)
1960 Šeremetjev – Juhan Kahk "Põhjasõja päevil" (režissöör Leo Martin)
1960 kuningas – Lope de Vega "Sevilla täht" (režissöör Kaarel Toom)
1960 Filipp Poplavski – Raimond Kaugver "Ookean alistus" (kuuldemäng-reportaaž 12 pildis; režissöör Kaarel Toom)
1960 osaline – Gert Ledig "Duell" (režissöör Leo Martin)
1960 Alkibiades, Ateena väepealik – William Shakespeare/ Georg Meri "Timon Ateenast" (režissöör Kaarel Toom)
1960 reporter – Allan Max "Casper Blodgeti saladus" (režissöör Aino Ripus; esmaesitus 01.01.1960)
1959 osaline – Mait Metsanurk/ Endel Nõmberg "Ümera jõel" (režissöör Leo Martin)
1959 Paul Kowalski – Maria Kuncewiczowa "Kowalskid Inglismaal" (režissöör Aino Ripus)
1959 Smirnov – V. Vladimirov "Äikese ajal" (režissöör Aarne Ruus)
1959 Vorobeinõi – Vsevolod Kotšetov "Leek ei kustu" (režissöör Kaarel Toom)
1958 Fine – Aleksandr Avdejenko/ Endel Nõmberg "Tisza kaldal" (režissöör Kaarel Toom)
1957 miilitsavolinik – Rudolf Aller "See juhtus nii..." (režissöör Enn Toona, näitejuht Aino Ripus)
1957 Riccardo – Eduardo de Filippo/ Vello Rummo "Filumena Marturano" (režissöör Enn Toona)
1957 Julius – Leonid Leonov/ Hans Luik "Kuldne tõld" (režissöör Enn Toona)
1957 Huko – Rudolf Sirge "Maa ja rahvas" (režissöör Enn Toona)
1957 Arved – Liidia Kompus "Eksamid" (režissöör Enn Toona)
1956 osaline – Jaroslav Hašek "Vahva sõdur Švejki seiklused" (režissöör Kaarel Toom)
1956 major – Arkadi Movson/ Enn Toona "Konstantin Zaslonov" (režissöör Kaarel Toom)
1956 I ohvitser – Eduard Vilde "Nimekiri" (režissöör Leo Martin)
1956 hispaanlane – Mark Twain "Tom Sawyer" (režissöör Aarne Ruus)
1955 Krausberg, firma "Hollmann ja Tihu" omanik – Aadu Hint "Kaugatoma kuningas" (režissöör Enn Toona)
1955 põhjapõder – Lev Arkadjev/ Sokol Runge "Reis laevukesega" (režissöör Aarne Ruus)
1955 mõisapoiss – Oskar Luts/ Kaljo Kiisk "Kevade" (režissöör Aarne Ruus)
1955 Proculeius – William Shakespeare "Antonius ja Kleopatra" (lavastaja Ilmar Tammur, näitejuht raadios Kaarel Toom)
1955 siseülem – A. H. Tammsaare "Kuningal on külm" (režissöör Kaarel Toom)
1955 klaverisaatja – Boriss Polevoi "Lenski aaria" (režissöör Kaarel Toom)
1955 Clam – Charles Dickens "Polüüpide maal" (režissöör Leo Martin)
1955 õpetaja – Jüri Järvet "Papa, mamma ja poeg" (estraadisaade; režissöör Kaarel Toom)
1955 Nemo – "Buratino seiklused uusaasta ööl" (režissöörid Leo Martin ja Aarne Ruus; esmaesitus 01.01.1955)
1954 preester Rösselmann – katkend Friedrich Schilleri värssdraamast "Wilhelm Tell" (režissöör Aarne Ruus)
1954 poiss – August Kitzberg "Libahunt" (lavastaja Andres Särev, näitejuht Leo Martin)
1954 kapten Fireball – Henry Fielding "Kohtunik lõksus" (režissöör Leo Martin)
1954 varumängija – Lazar Lagin "Vanake Hottabõtš" (režissöör Aarne Ruus)
1953 sapöör – Lev Kassil/ Maks Poljanovski "Volodja Dubinin" (režissöör Aarne Ruus)