1988 - Eesti XXIII amatöörfilmide festival - kuldmedal 16-mm A-grupis, parima režii auhind filmi "Tänav" eest
1987 - II üleliidulise taidluskunsti festivali amatöörfilmide ülevaatus (Moskva) - laureaadidiplom ja -medal, NSV Liidu Karskusühingu eriauhind filmile "Üks pluss üks"
1987 - Eesti XXII amatöörfilmide festival - Eesti Punase Risti Seltsi Keskkomitee eripreemia filmile "Põrnikas"
1986 - Üleliiduline alkoholismivastaste amatöörfilmide ülevaatus (Svetlovodsk, Ukraina) - eripreemia parima stsenaariumi ja teema originaalse lahenduse eest filmidele "Väike paus" ja "Üks pluss üks"
1986 - XVIII Balti liiduvabariikide ja Leningradi amatöörfilmide festival (Riia) - peaauhind, kuldmedal filmile "Lõõtspillimeister"; pronksmedal, eriauhind filmile "Väike paus"; Läti Heliloojate Liidu eriauhind, publiku eriauhind filmile "Üks pluss üks"
1986 - Tallinna Tehnikaülikooli 9. filmifestival - eriauhind noorte hulgas aktuaalse teema eest filmile "Üks pluss üks"
1986 - Eesti XXI amatöörfilmide festival - pronksmedal tõsielufilmide žanris filmi "Piisk piisa järel" eest; pronksmedal mängufilmide žanris filmi "Üks pluss üks" eest; II koht debüütfilmide grupis filmile "Break"; rändauhind parimale portreefilmile "Lõõtspillimeister"
1984 - Eesti NSV XX amatöörfilmide ülevaatus - rändauhind parimale portreefilmile, Kohtla-Järve Linna RSN TK kultuuriosakonna eriauhind filmile "Ankeet"
1983 - Eesti NSV IXX amatöörfilmide ülevaatus - I koht konkursil "Debüüt", parim kuni 18 aasta vaanuse autori poolt loodud film "13. märtsil"
1982 - III liiduvabariikidevaheline turismifilmide festival (Riia) - Läti NSV Ekskursiooni- ja Turisminõukogu diplom filmile "Hollandimaal"
1981 - Üleliiduline laste amatöörfilmide festival (Tbilisi)- eriaauhind filmi "Piko" eest
1981 - XIII Balti liiduvabariikide ja Leningradi amatöörfilmide festival - eriauhind parima rahuteemalise filmi eest filmile "Perspektiiv"; eriauhind parimale looduskaitseteemalisele filmile "Teie vaev saab tasutud"
1981 - Eesti NSV XVII amatöörfilmide ülevaatus - III koht 16-mm A-grupi multifilmide žanris filmi "Siga ja pärl" eest
1980 - Amatöörfilmide festival "Liepaja sügis-80" (Liepaja) - parima multifilmi auhind filmile "Piko"; publiku eriauhind filmile "Suveunelmad"
1980 - Üleliiduline põllumajandusteemaliste amatöörfilmide konkurss (Moskva) - diplom filmi "Teie vaev saab tasutud" eest
1980 - XII Balti liiduvabariikide ja Leningradi amatöörfilmide festival (Panevežys) - I koht fotonäitus-konkursil "Filmiamatööri maailm" - Avo Kõiv
1980 - Eesti NSV XVI amatöörfilmide ülevaatus - II koht 16-mm A-grupis, parim loodusteemaline film "Teie vaev saab tasutud"; parima režissööritööauhind filmile "Suveunelmad" - Jaak Eelmets
1980 - III Tallinna Polütehnilise Instituudi filmifestival - ELKNÜ KK eriauhind parimale noorsooteemalisele filmile "Perspektiiv"
1979 - Eesti NSV XV amatöörfilmide ülevaatus - III koht 16-mm grupis, parima tööstusteemalise filmi auhind filmile „EVG nr. 1“; parima eksperimentaalfilmi auhind filmile "Perspektiiv"; parima multifilmi auhind filmile "Õgard"
1979 - XI Balti liiduvabariikide ja Leningradi amatöörfilmide festival (Riia) - peaauhind multifilmide žanris filmile "Õgard"; Riia Filmistuudio eriauhind parima kinoreportaaži eest filmile "Hollandimaal"; NSVL Kinematografistide Liidu Leningradi osakonna eriaauhind töö teema poeetilise kujutamise eest „EVG nr. 1“
1979 - II Tallinna Polütehnilise Instituudi filmifestival - Eesti Kinoliidu auhind noorimaile lõppvooru jõudnud autoreile filmi "Piparkoogilugu" eest
1978 - X Balti liiduvabariikide ja Leningradi amatöörfilmide festival (Tallinn) - III koht multifilmide žanris filmi "Piparkoogilugu" eest; parim nõukogude kultuurisaavutusi peegeldav film "Rahvamuusikapäev"
1978 - Eesti NSV XIV amatöörfilmide ülevaatus - parim multifilm "Piparkoogilugu"; parim turismialane film "Hollandimaal"
1977 - Eesti NSV XIII amatöörfilmide ülevaatus - parima tööstusteemalise filmi auhind filmile „Läbindajad“; parim debüüt, parim laste ja noorte poolt valmistatud film - Mait Mäekivi "Hommik"
1977 - Üleliiduline taidluskunsti ülevaatus - I järgu diplom filmi "Hommik" eest; II järgu diplom filmi "Põlemissoojus" eest
1977 - IX Balti liiduvabariikide ja Leningradi amatöörfilmide festival (Leningrad) - Leningradi oblasti a/ü nõukogu eriauhind nõukogude rahva kangelasliku töö kujutamise eest NLKP 25. kongressi otsuste elluviimisel filmi "Põlemissoojus" eest
1976 - Filmistuudiole „Eesti Põlevkivi“ omistati rahvakollektiivi aunimetus
1976 - VIII Balti liiduvabariikide ja Leningradi amatöörfilmide festival (Vilnius) – auhind filmile „Läbindajad“; III preemia mängufilmide žanris filmi "Prelüüd" eest
1974 - Üleliiduline amatöörfilmide konkurss (Kalinin) - diplom filmi "Hiigelkaevandus" eest
1972 - Üleliidulise Rahvamajanduse Saavutuste Näituse pronksmedal
1972 - Üleliiduline amatöörfilmide ülevaatus (Moskva) - diplom filmile "Muinasmere varalaeka linn"
1972 - Eesti NSV X amatöörfilmide ülevaatus - III koht 8-mm II grupi dokfilmide žanris filmile "1400 km mööda Jugoslaaviat"; I koht 16-mm I grupi dokfilmide žanris, I astme medal, parim režii filmi "Maa riietub jälle" eest
1971 - Tootmistehniliste kokkuhoiu- ja ökonoomikaalaste amatöörfilmide üleliiduline konkurss (Tuula) - III koht "Põlevapealne maa" eest
1971 - IV Balti amatöörfilmide festival (Riia) - kuldmedal, parim režii filmi "Jõudu tööle" eest; pronksmedal filmi "Mäetaguse muld" eest
1971 - Üleliiduline põllumajandusteemaliste amatöörfilmide ülevaatus (Moskva) - preemia, III järgu diplom filmi "Mäetaguse muld" eest
1971 - Eesti NSV IX amatöörfilmide ülevaatus - III koht 16-mm dokfilmide žanris, parim stsenaaarium filmi "Mäetaguse muld" eest; parim operaatoritöö "Jugoslaavia killukesi"; ergutuspreemia filmile "Kus hooletus, seal õnnetus"; III koha medal stuudiole EPF ülevaatusele esitatud filmide eest
1970 - III Balti amatöörfilmide festival (Tallinn) - parim film, kuldmedal, I järgu diplom, parim stsenaarium "Inimesed, olge valvsad" eest; pronksmedal, III järgu diplom "Põlevapealne maa" ja "Kedagi pole unustatud" eest; NSVL Kinematografistide Liidu diplom "Inimesed, olge valvsad" eest
1970 - Rahvusvaheline amatöörfilmide festival (Skopje, Jugoslaavia) - pronksmedal "Inimesed, olge valvsad" eest
1970 - Eesti NSV VIII amatöörfilmide ülevaatus - I järgu medal 8-mm A-grupis, eriauhind parimale Kohtla-Järve linna elu ja tegevust kajastavale filmile "EPF rahmeldab"; I järgu medal 16-mm B-grupis, parim stsenaarium, parim film, eriaauhind ENSV 30. aastapäevale pühendatud temaatika parima esituse eest filmile "Muinasmere varalaeka linn"; II järgu medal 16-mm B-grupis filmile "Põhjaamaa päikese kullas"; auhind Lenini teema parimakäsitluse eest filmile "Surematu"; II järgu diplom stuudiole EPF mitmekülgse programmi eest
1969 - Üleliiduline amatöörfilmide ülevaatus (Moskva) - II preemia, II järgu diplom, laureaadi hõbežetoon "Inimesed, olge valvsad" eest; III preemia, pronksmedal "Põlevapealne maa" eest; diplom filmide "Kedagi pole unustatud" ja "Jonn" eest
1969 - Eesti NSV VII amatöörfilmide ülevaatus - hõbemedal, II koht filmile "Kedagi pole unustatud"; hõbemedal "Inimesed, olge valvsad" eest; pronksmedal, Eesti NSV Kinematograafia Komitee eriauhind filmile "Tilk, tilk"; aukiri filmidele "Minu aed" ja "Juhtub..."
1968 - Eesti NSV VI amatöörfilmide ülevaatus - I järgu medal, UKU eriauhind filmile "Pärjake"; I järgu medal filmile "See on ohtlik"; II järgu medal filmile "Etüüd"; III järgu medal filmidele "Jonn" ja "Marsruut 30"; II järgu diplom filmile "Good bye"; ENSV parim amatööride koondis
1968 - Rahvusvaheline tehniliste amatöörfilmide konkurss (Bratislava) – diplom filmile „Väikesed jõumehed maapõues“
1968 - Üleliiduline amatöörfilmide festival (Žitomir) - diplom filmide "Pärjake" ja "Velloke" eest
1968 - II Balti amatöörfilmide festival (Vilnius) - hõbemedal, II järgu diplom filmi "Jonn" eest
1967 - I Balti amatöörfilmide festival (Riia) - parim kasvatusteemaline film „Pojakene“ ja parima dramaturgiaga film „Pärjake“
1967 - Üleliiduline amatöörfilmide festival (Moskva) - III järgu diplom, laureaat - filmide "Elav pall" ja "Inimesed ja terrikoonid" eest
1967 - Eesti NSV V amatöörfilmide ülevaatus - II järgu diplom filmile "Elav pall"; aukiri filmile "Alutaguse partisanid"
1965 - Üleliiduline amatöörfilmide ülevaatus (Moskva) - I järgu diplom ja ajalehe „Trud“ eriauhind filmile „Väikesed jõumehed maapõues“
1965 - Eesti NSV IV amatöörfilmide ülevaatus - I preemia filmile „Väikesed jõumehed maapõues“; diplom filmile "Vellokene"