Avaleht
» Filmiliigid
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Auhind,
Festival de Cannes (Prantsusmaa),
2008, MEDIA 2008: Euroopa Talendi auhind: Veiko Õunpuu: mängufilmiprojekti “Püha Tõnu kiusamine” eest
-
Preemia,
Eesti Kultuurkapitali Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali preemia (Eesti),
2009, Parim mängufilm
-
Auhind,
Karlovy Vary International Film Festival (Tšehhi),
2010, East of the West: rahvusvaheline võistlusprogramm - žürii eripreemia
-
Auhind,
Riga International Film Festival (Läti),
2010, Parim Baltimaade mängufilm; FIPRESCI auhind; Interfilmi žürii auhind
-
Auhind,
FilmFestival Cottbus (Saksamaa),
2010, Parim meesnäitleja: Taavi Eelmaa
-
Auhind,
Tous Ecrans International Fiction Film Festival (Genf, Šveits) ,
2010, FIPRESCI auhind
-
Auhind,
PÖFF - Pimedate Ööde filmifestival (Tallinn, Eesti),
2010, Scottish Leaderi Eesti filmi auhind;
FIPRESCI auhind parimale Baltimaade mängufilmile
-
Auhind,
2morrow/Zavtra - International Festival of Independent Films (Moskva, Venemaa),
2010, Klaassilma auhind parima operaatoritöö eest: Mart Taniel
-
Auhind,
European Film Festival (Palić, Serbia),
2010, rahvusvaheline võistlusprogramm: Parallels and Encounters - žürii eriauhind
-
Auhind,
Athens International Film Festival (Kreeka),
2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm - parim mängufilm
-
Auhind,
BIFFF - Brussels International Fantastic Film Festival (Brüssel, Belgia),
2011, Ravusvaheline võistlusprogramm - Seitsmenda Orbiidi auhind
-
Auhind,
REC - International Film Festival of Tarragona (Hispaania),
2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm - peaauhind
-
Auhind,
Lume International Film Festival (Sao Luis, Brasiilia),
2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm -
parim režissöör: Veiko Õunpuu
-
Nominatsioon,
European Film Awards,
2010, Parim kunstnikutöö: Markku Pätilä, Jaagup Roomet
-
Osalemine,
OSCAR - The Award of the Academy of Motion Picture Arts and Sciences (Ameerika Ühendriigid),
2010, Kandideerib parima võõrkeelse filmi auhinna nominendiks
-
Osalemine,
Sundance Film Festival (Ameerika Ühendriigid),
2010, Võistlusprogramm: Maailmakino draamaprogramm
-
Osalemine,
IFFR - International Film Festival Rotterdam (Holland),
2010, võistlusprogramm: Tiger Award
-
Osalemine,
Göteborg Film Festival (Rootsi),
2010, Lõpufilm
-
Osalemine,
Hong Kong International Film Festival (Hiina),
2010, Programm: Ülemaailmne nägemus
-
Osalemine,
Nordic Film Week (Viin, Austria),
2010, Avafilm
-
Osalemine,
Sydney Film Festival (Austraalia),
2010, Programm: Freak Me Out
-
Osalemine,
Era New Horizons (Wroclaw, Poola),
2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm: Uued horisondid
-
Osalemine,
Sarajevo Film Festival (Bosnia ja Hertsegoviina),
2010, Võistlusprogramm: Panoraam; lõpufilm
-
Osalemine,
Armastus ja anarhia - Helsingi rahvusvaheline filmifestival (Soome),
2010, Programm: Tere Eesti!
-
Osalemine,
BFI London Film Festival (Suurbritannia),
2010
-
Osalemine,
Tokyo International Film Festival (Jaapan),
2010, Programm: Maailmakino
-
Osalemine,
Sevilla European Film Festival (Hispaania),
2010, Euoopa Filmiakadeemia võistlusprogramm
-
Osalemine,
Northern Film Festival (Leeuwarden, Holland),
2010, Interregionaalne võistlusprogramm
-
Osalemine,
Scanorama European Film Forum (Vilnius, Kaunas, Klaipeda; Leedu),
2010, Programm: Läbilõige Euroopast
-
Osalemine,
AFI EU Film Showcase (Silver Spring, Washington D.C., Ameerika Ühendriigid),
2010
-
Osalemine,
Leeds International Film Festival (Suurbritannia),
2010, Ametlikus valikus
-
Osalemine,
European Film Festival (Muces, Segovia; Hispaania),
2010
-
Osalemine,
Anchorage International Film Festival (Ameerika Ühendriigid),
2010, Rahvusvaheline võistlusprogramm
-
Osalemine,
Festival on Wheels (Ankara, Türgi),
2010
-
Osalemine,
Tromsö International Film Festival (Norra),
2011
-
Osalemine,
Keswick Film Festival (Suurbritannia),
2011
-
Osalemine,
Cinema Mundi International Film Festival (Brno, Tšehhi),
2011
-
Osalemine,
Cinema Mundi (Łodz, Poola),
2011
-
Osalemine,
Northern Lights (Sofia, Bulgaaria),
2011
-
Osalemine,
Days of European Film (Tšehhi),
2011
-
Osalemine,
EU Film Days (Tōkyō, Jaapan),
2011
-
Osalemine,
Eesti filmipäevad (Ottawa, Kanada),
2011
-
Osalemine,
TIFF - Transilvania International Film Festival (Cluj, Rumeenia),
2011
-
Osalemine,
Stalker - filmifestival (Tallinn, Eesti),
2011
-
Osalemine,
Cinematic International Film Festival (Piestany, Slovakkia),
2011
-
Osalemine,
Eesti kultuuripäevad Antwerpenis (Belgia),
2011
-
Osalemine,
Lume International Film Festival (Sao Luis, Brasiilia),
2011, Rahvusvaheline võistlusprogramm
-
Osalemine,
Haifa International Film Festival (Iisrael),
2011
-
Osalemine,
Cambridge Film Festival (Suurbritannia),
2012