Avaleht » Filmiliigid

Polaarpoiss (2016)

Mängufilm | Noortefilm | Draama Kestus: 97:00

Tegijate täisnimekiri

MATTIAS - Roland Laos
HANNA - Jaanika Arum
SANDER - Jörgen Liik
RALF - Kaspar Velberg
MATTIASE EMA - Katariina Unt
HANNA ISA - Rein Oja
WERNER WOLF - Eric Simonin
ÕPPEALAJUHATAJA - Ülle Kaljuste
MATEMAATIKA ÕPETAJA - Andrus Vaarik
KATJA - Mirtel Pohla
HARDI - Indrek Sammul
LAURI - Henrik Kalmet
HEIKI - Joosep Jürgenson
OTT - Jaan Rekkor
DR. ALTTOA - Ene Järvis
KOHTUPSÜHHIAATER - Raivo Adlas
ÖÖVAHT - Ago Anderson
POLITSEINIK 1 - Andres Mähar
POLITSEINIK 2 - Rain Simmul
PILETIKONTROLÖR 1 - Mattias Naan
PILETIKONTROLÖR 2 - Eldur Verš
NOORMEES LAVAKA EKSAMIL - Risto Vaidla
LAVAKA KOMISJONI ESIMEES - Hendrik Toompere
SAFE MODE TRUMMAR - Tõnis Jõgeva  
SAFE MODE KITARRIST - Mart Vares
KAUNITAR 1 - Kadri Ann Rebane
KAUNITAR 2 - Deivi-Päivi Preitof
RALFI RAVIARST - Raivo Trass
UURIJA - Ivo Uukkivi
KAITSEADVOKAAT - Meelis Rämmeld
KOOLIPSÜHHOLOOG - Kersti Heinloo
HANNA AUSTAJA - Mart Müürisepp
KUJUNDAJA CHRIS - Jaanus Tepomees
LAURA - Liisa Saaremäel
LIISA - Ester Kuntu
OSKAR - Markus Habakukk
KARL - Karl Laumets
KRISTIINE - Kristiine Eliise Kadakas
POLITSEINIK 3 - Rainer Miller
POLITSEINIK 4 - Ergo Beek
POLITSEI KORRAPIDAJA - Riho Antsmäe
ADMINISTRAATOR - Liivi Tuga
FOTOBUTIIGI MÜÜJA - Tarmo Õmblus
SÖÖGITÄDI - Hellja Borozdina
TURVAMEES 1 - Enar Tarmo
TURVAMEES 2 - Vallo Mikker
KUNSTIAKADEEMIA KOMISJON - Dutt Pawan Kumar, Erin Crouch, Paul Emmet

Režissöör - stsenarist - Anu Aun
1stAD - Ralf Siig
2ndAD - Liina Tiido   
Operaator - lavastaja - Heiko Sikka
1stAC - Mattias Veermets
2ndAC - Piret Krustok
Video Village - Mihkel Notta
Continuity - Helis Hirve   
Valgusmeister - Alvar Kõue
Best boy - Tõnis Tuuga
Valgustaja - Freddy Saunanen
Valguspraktikant - Andrus Ilp
Helioperaator - Olger Bernadt
Poomioperaator - Kristjan Miilen   
Kunstnik - lavastaja - Jaagup Roomet
Kunstnik - Tiiu-Ann Pello
Rekvisiitor - Karin Tetsmann
Kunstiassistent / varustaja - Markus Puusild
Kunstiassistent platsil - Mart Saar
Dekoraatorid - Asko Linno, Lennart Feldbach, Peep Rooks, Erik Hans Sepp, Liisa Tetsmann
Kostüümikunstnik - Kristina Lõuk
Kostümeerija - Anni Lindal   
Grimmikunstnik - Liisi Roht
Grimeerija - Grete Lill
Grimmi assistent - Monika Kaasik
Fotograaf - Renee Altrov
Platsifotograafid - Gabriela Liivamägi, Mihkel Uba, Kris Moor
Stsenaariumi toimetaja - (TFL, Nipkow) Franz Rodenkirchen
Stsenaariumi toimetaja - Margit Keerdo
Stsenaariumi konsultandid - Christen Laul, Gabor Dettre, Anne Daschkey
Meditsiiniline konsultant - Eve Härma
Politsei konsultant - Merche Laul
Stsenaariumi tõlgid - Andris Feldmanis, Liivia Ulman, Mario Pulver, Marion Jõepera, Maarja Ora, Anu Lamp  
Produtsent - Priit Pääsuke
Produtsent - Kaspar Kaljas
Tootmisjuht - Heli Luik
Lokatsiooni administraator - Hendrik Vissel
Lokatsiooni assistent - Vallo Hansen, Rain Tettermann
Produktsiooni assistent - Helen Naaber
Catering - Kaili Veske, Maarja Hindoalla
Efektvõtted platsil - Enar Tarmo
Filmi raamatupidaja - Katrin Musta
Juriidiline konsultatsioon - Priit Pahapill, Martin Kruus
Berliini produktsioon - DeeBeePhunky Agentur GmbH
Fixer - Christine Rogoll
Production coordinator - Max Nolte
Location fixer - Peter Maasz
Postproduktsioon - Luxfilm
Montaažirežissöör - Margo Siimon
Helirežissöör - Horret Kuus
Helilooja - Sten Šeripov
Helimontaaž - Henri Kuus
Muusika nõustaja - Tanel Paliale
Värvimääraja - Jevgeni Bõstrov
Eriefektid - Andres Kluge
Subtiitrite tõlge inglise keelde - Lili Pilt
Subtiitrite tõlge vene keelde - Olga Jerjomina
Subtiitrite ajastaja - Tom Karik
Lõputiitrid ja esitluskoopia - Rasmus Puksmann
Kujundused - Janek Murd, Triinu Silla, Martin Rae
Tiiseri montaaž - Margo Siimon
Tiiseri värvikorrektsioon - Margus Voll
Treileri montaaž - Margo Siimon ja Priit Pääsuke
Turundus - Kati Remmelkoor
Kommunikatsioon - Andri Maimets
Levitaja - Luxfilm
www.polaarpoiss.ee koduleht - Datalab OÜ
Disainer - Karel Eding
Teostus - Indrek Vainu

Episoodilised rollid Eestis:
Ago Kastemäe
Aive Karing
Aldis Saksman
Allan Aava
Alo Leek
Alvar Kõue
Andre Luurmann
Andres Renke
Andres Sepp
Anete Hela Pulk
Anette Karing
Anette Pärn
Anna Makarova
Anna-Liisa Reinson
Annarita Asavi
Anu Tromm
Arvi Lemberg
Asko-Robert Meola
Ats Haas
Aune Marjapuu
Berit Truuts
Brent Pere
Carl Robert Õigus
Caroline Männik
Ciara Simone Pirn
Claudia Robin Andros
Daniel Dils
Diana Kübarsepp
Edward Raidma
Eigo Laur
Einar Hillep
Ele Nugis
Elery Britt Lõhmus
Eliisabel Jõela
Eliise Vainurm
Elis Themas
Elisabeth Ellinor Sulkovski
Elo Aun
Elvis Pukk
Eneken Laasme
Enn Kiisholts
Enn Niiduväli
Enni Britta
Esna Ere Ellermaa
Erkki Kubber
Erkki Leek
Erkki Lepik
Eva Maria Hein
Eva Maris Küngas
Evelin Arendi
Fred Raagmets
Gerli-Annabell Süld
Greete Ogga
Gregor Lillemets
Gregor Marcus Oidekivi
Grete Vaalma
Hanna Laur
Hanna Roosi
Hanna-Liise Tropp
Hanna-Lisette Viilma
Hanna-Maria Kaljas
Hannes Andre Grau
Heino Kalm
Heinrich Sepp
Helen Linnas
Heleri Heinrand
Helina Rokk
Helju Uutma
Hendrik Tomson
Ilja Toome
Imre Kaju
Inger-Helene Värat
Ingrid Faltis
Ivar Augasmägi
Ivar Paulson
Ivo Leek
Jaak Veebel
Jaan Sepp
Jaan Ulst
Jaana Oeselg
Jaanus Bunder
Jaanus Plaat
Janar Mehiste
Janek-Robin Kukk
Johanna Tamm
Juta Kübarsepp
Kaarel Adler
Kadri Raap
Kaia Kõrge
Kaidi Elmik
Kaido Kask
Kaido Piiroja
Kais Allkivi
Kaisa Oeselg
Kaisa Pilnik
Karel Käos
Karin Allik
Karl Mihkel Salong
Karolin Tsarski
Kelian Linnas
Kenno Muraveiski
Kert Kivaste
Kevin Berg
Kevin Kohjus
Kirke Stina
Karin Koit
Krister Brenden Laasme
Kristi Nurmse
Kristi-Maria Tüvi
Kristi-Maria Viljar
Kristiina Rein
Kristina Rovenskaja
Kristjan Rõivas
Kristo Aav
Kätlin Karpovski
Kätlin Laurson
Laura Hirvoja
Laura Jaansen
Lauri Lepp
Leila Muru
Lembit Kass
Lennart Mathias Männik
Liidia Mägi
Liina Tiido
Liisa Maria Lai
Liisa Vassiljeva
Liisa-Lotta Johanson
Liisa-Viktooria Lass
Liivi Tuga
Lilian Aun
Loreta Janson
Luigi Oolma
Lysbeth Bora
Maarika Mesipuu-Veebel
Maarja Evert
Maarja Raap
Madis Lauri
Maimu Leisalu
Mairen Mangusson
Maiu Hirtentreu
Marek Rosenberg
Marelle Vaino
Margus Kobing
Margus Univer
Maria Kaljula
Maria Kont
Maria Mirka
Marianne Murd
Maribel Vääno
Marie Ojamaa
Mario Palumets
Marion Tammet
Maris Laanela
Maris Praats
Marko Maasik
Markus Tarn
Mart Saar
Marten Laur Laanela
Martin Lauri
Martti Tamm
Mathias Leedo
Merli Antsmaa
Mia Erika Peterson
Miina Vilo
Mirell Repson
Morten Murumaa
Nelli Reisenbuk
Okeiko Ole
Nilsen Patricia
Bautista Sanchez
Pia Kai Sild
Pille Trolla
Piret Kuub
Priit Perkson
Rahel Kallas
Rainer Miller
Rainer Vann
Ralf Tõva
Ramona-Lysa Reim
Raul Veelma
Raul Viitung
Rauno Jonas Küngas
Rauno Planken
Reelika Sommer
Rein Aunbaum
Riho Antsmäe
Riina Runnel
Riina Solomonova-Kask
Sandra Siim
Sandra Stefany Roos
Sass Jürisoo
Scarlett Ilves
Sem Karlos Kolk
Sharon Põder
Sigre Pirn
Siim Bütner
Stella Liisa Russ
Sten Õitspuu
Sven Lehemets
Sven Tali
Sven Trofimov
Taivo Peterson
Tarmo Sandla
Tarvi Klusmann
Tea Parts
Thomas Kolli
Tiit Alte
Tiit Kaljumäe
Tiit Niiler
Tiit Tsarski
Timo Kalter
Toomas Mathias Kokk
Toomas Ormisson
Triin Hommuk
Triin Ugandi
Tõnu Aasmaa
Uno Kunnberg
Urmas Rohtla
Urmo Teekivi
Vanessa Ciancio
Veronika Rõivas
Ziina Komarova
Üllar Heinsaar

Episoodilised rollid Berliinis:
Andreas Brehm
Andy Sandner
Benny Adler
Can Ekin Koc
Demetrius Lakakis
Felix Schulz
Florian Meier
Friederike Foth
Jillian Altenhein
Julia Brandt
Kathi Fischer
Katja Schmidt
Luca Angioi
Lykourgos Gousios
Marvin Schirlo
Michele Vollmer
Nour Abuzaid
Richard Idt
Rosa Gehlich
Sergio Santos
Servan Durmaz
Stefanie Rogoll
Sunmi Yong
Susann Hübner
Sy Kien Nguyen
Tina Kathrin Hausmann
Vincenzo Gatta

Kasutatud muusika:
Jon Hopkins
“Open Eye Signal”
autor Jon Hopkins

Safe Mode
“High and Low”
autor Sten Šeripov
esitaja Kaspar Velberg

Zebra Island
“How Many Times”
autorid Rasmus Lill, Helina Risti

I Wear Experiment
“Stress My Friend”
autorid Hando Jaksi, Mikk Simson, Johanna Eenma, Martin Kuut

I Wear Experiment
“Hyperstress”
autorid Hando Jaksi, Mikk Simson, Johanna Eenma, Martin Kuut, Bert Prikenfeld

Revolver
“Kõik mu sõbrad on surnud”
autorid Martin ‘Kid’ Saaremägi, Rait ‘Soku’ Sohkin

Tiiseri muusika
Micucu “Run”
Autorid Mick Pedaja ja Uku Kübar

Treileri muusika
I Wear Experiment
“Stress My Friend”
autorid Hando Jaksi, Mikk Simson, Johanna Eenma, Martin Kuut

Hooandjad:
Ain Jaago
Aksel Laul
Aldis Saksman
Andres Kukk
Andres Laiapea
Anna Celine Kraus
Anna Makarova
Anna-Kristiina Pae
Anne Rohtla
Anneli Tamme
Aun Lilian
Doris Kareva
Ede Schank Tamkivi
Eero Talvistu
Ellen Laul
Elo Aun
Enar Tarmo
Erik Elmanovitsh
Erika Renel
Erki Laansalu
Erle Veber
Eve Selberg
Eve-Riina Sarap-Haav
Fred Puss
Gerli Paju
Getter Meresmaa
Hanna-Liis Hiire
Heili Salumäe
Helen Maandi
Heli Kiigemägi
Helin Loik-Tomson
Henri Laupmaa
Henri Laupmaa
Indrek Tammoja
Inger Pürjema
Ivo Jänes
Jaanus Võsamaa
Janar Siniväli
Janne Funk
Jelena Dmitrijeva
Kaarel
Kadi Sikka
Kai Raku
Kai Tamm
Kaisa Jõgeva
Kaiti Mändla
Karin Kahre
Karolin Põder
Katharina Grepp
Katre Kajamäe
Katri Lehtlaan
Keidi Sagor
Krislin Kämärä
Kristel Loorits
Kristi Loide
Kristiina Ehin
Kristiina Rebane
Kristiine Kampus
Kristin Karolin Nõlvak
Kätlin Aare
Külli Lehtmets
Laima Kirsimaa
Laura Kirsimaa
Lea Kauber
Lea Tui
Lee Sakk
Liina Guiter
Liina Liiv
Liina Vahaste
Liis Kibuspuu
Liis Treimann
Lily Voldek
Maarja Hindoalla
Mai Triin Puström
Mairi Hüüdma
Mare Haljak
Margit Keerdo- Dawson
Mari Mets
Maria Kondimäe
Mariliis Sepper
Marion Kukk
Marius Vahur
Marje Hansar
Marju Reismaa
Meelis Laur
Merche Laul
Merike Kurnim
Mirjam Urb
Mirje Kukk Verret
Monika Mõtus
Märt Haamer
Pamela Must
Pia Käesel
Pille Tislar
Piret Kaljumäe
Piret Mets
Rain Rannu
Reeli Kerro
Reimo Roosileht
Rene Saimre
Ruta Pärnpuu
Sander Perens
Sepp Silver
Signe Povar
Simmo Pärg
Simmo Soomets
Stella Hommik
Sten Weidebaum
Sven Tali
Taavi Tiirik
Taivo Peterson
Terje Kinksep
Terle Kukk
Tiina Vahur
Tiina-Liina Uudam
Tiiu Niglas
Toomas Trapido
Triin Hommuk
Triin Kärblane
Triin Orav
Triinu Keedus
Viive Tuborg
Zita Kirsimaa
Ülle Kroon

Tänud:
Aita Pääsuke
Aksel Laul
Andres Pulver
Andris Heinmaa
Andrus Kõresaar
Anneli Ahven
Anneli Lepp
Ants Kont
Arvo Aun
Berit Brant
Christen Laul
Christman Roos
Craig Hamer
Daniel Warren
David Jimenez Gamboa
Sten Karpov
Elen Lotman
Elina Reinold
Elis Loik
Ellen Laul
Elna-Eva Terasmägi
Elo Aun
Enna Jürine
Erik Ellam
Erki Kasenurm
Getrin Reesaar
Haak Vilma
Helen Valkna
Helve Aun
Hendrik Saks
Ilmar Riisalo
Indrek Unt
Jaan Lepp
Jaanus Kadak
Juho Kokamägi
Kaarel Murakas
Kadrioru pargivaht Viktor Ines
Kairi Pääsuke
Kanni-Vahvik Heinsoo Arvo Reemann
Karl Tetsmann
Karlo Funk
Kaspar Rabbi
Katrin Sikka
Kristiina Tang
Kütt Maris
Laura Kuldkepp
Leonardo Moreno Quero
Valentijn Hart
Inge Kaseleht
Liina Mets
Liis Mutli
Lilian Aun
Luik Inkeri
Maarja Sild
Madis Tüür
Maie Rosmann-Lill
Maie Salk
Margus Varusk
Mari Viik
Marius Vahur
Martin Aadamsoo
Martin Kull
Mati
Mosona Bronius
Otti Eylandt
Parman Kristi
Paul Aguraiuja
Pille Kirsi
Pirge Sildmaa
Pärnu mnt 6 elanikud
Rasmus Tetsmann
Rudnickas
Sander Hüüs
Sirly Oder
Svea Altjõe
Taivo Müürsepp
Taivo Tenso
Tanel Teemusk
Tanel Vahtra
Tarvo Teder
Terje Luide
Tiina Ollesk
Tiit Annus
Toivo Sakk
Tõnis Puss
Tõnu Pääsuke
Vahur Alliksaar
Älian Mägi
VABA LAVA
Allfilm
Widescreen Studios
ERR
UC Rent
AGA
ISKU
BOCONCEPT
NORR11
Overall
D-Päike
Tallinna Kiirabi
Porkuni Paemuuseum
Porkuni Jahimaja
Tammejuure Mahetalu
Eesti Kunstiakadeemia Fotograafia osakond
Tallinna Loomaaed - Christina Daous
Eesti Arhitektuurikeskus - Rait Talvik
Tallinna Kultuurikatel SA - Kristiina Kütt
Riigi Kinnisvara AS - Kristo Peri
Westholmi Gümnaasium - Lilian Aun
Ida- Tallinna Keskhaigla - Anzela Kaminskas, Gerda Suumann
Lääne-Tallinna Keskhaigla - Liisa Suba, Urmas Joost
Politsei- ja Piirivalveamet - Valter-Kristjan Oberg
Tallinna Kainestusmaja - Aivar Krupp
Eesti Raudtee - Liina Hallik, Marius Kupper
Lavakunstikool - Liina Jääts
Narva Haigla - Pille Letjuka
Matrix Stuudio - Koit Saarmäe
Apollon Kinnisvara - Jaanus Mikk
Tere Tennisekeskus - Anna-Karin Leppik
TLT - Kalle Mihkels
A Galerii - Erle Võsa-Tangsoo
Rahvatoit -Kristel Kalde
Baltika Grupp - Madis Länts
Cuuclub - Rene Jõhve
Tridens - Robert Sulumäe
Reval Cafe - Tiina Kabanen
Nõmme Noortemaja - Tanel Verk                         
Ridango AS - Argo Verk
Brem Kinnisvarahaldus - Kaspar Reikter
A-la Kostüüm - Ave Kuik ja Anneli Bachman
Jadasson - Aimar Laur
Navaantiik - Raivo ja Katrin Nava  
Radiocom - Meelis Tellmann, Aire Martin
Tehnikarent - Kaur Laanesaar
BAG -  Merike Aasa
ETX Takso - Tõnu Aasma
Eventech - Ülar Enn
Masters Grupp OÜ - Antti Indow
Tootsi Peenar - Marko Toots
A&G Kaubanduse AS - Merlin Mitt
NYMF Moestuudio - Triin Kärblane

Tehnika:
Kaameratehnika - Cinerama
Valgustehnika - High Voltage
Helitehnika - B6 Studios
Helidisain & helimix - B6 Studios
Eriefektid - Frost FX

Filmi valmimist toetasid:
Eesti Filmi Instituut / Piret Tibbo-Hudgins
Kultuurkapital
Kanal 2
Hooandja
MEDIA Program
Nipkow Program
Torino Film Lab

Luxfilm 2016

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm