Avaleht
» Filmiliigid
Festivalid, auhinnad, nominatsioonid
-
Auhind,
Fredrikstad Animation Festival (Norra),
2008, The Nordic-Baltic Competition - peaauhind: Kuldne Gunnar
-
Preemia,
Siena International Short Film Festival (Itaalia),
2008, Animafilmide kategooria peapreemia
-
Preemia,
KROK - International Animated Film Festival (Ukraina),
2009, Aleksandr Tatarski eripreemia - The Plasticine Crow - professionaalse teostuse eest
-
Auhind,
Animator International Animated Film Festival (Poznan, Poola),
2009, III auhind: Bronze Pegasus
-
Auhind,
Ottawa International Animation Festival (Kanada),
2009, Lühifilmide Grand Prix
-
Osalemine,
Hiroshima International Animation Festival (Jaapan),
2008, Žüriiliikmete filmide programm
-
Osalemine,
Festival on Wheels (Ankara, Türgi),
2008
-
Osalemine,
TINDIRINDIS - International Animation Film Festival (Vilnius, Leedu),
2008
-
Osalemine,
INTERFILM - Short Film Festival (Berliin, Saksamaa),
2008
-
Osalemine,
Amiens International Film Festival (Prantsusmaa),
2008
-
Osalemine,
Istanbul Animation Festival (Türgi),
2008
-
Nominatsioon,
Cartoon d'Or Award (Cartoon Forum, erinevad riigid),
2009, Nomineeris Fredrikstad Animation Festival
-
Osalemine,
Lucca Animation - International Animated Film Festival (Itaalia),
2009
-
Osalemine,
VIS - Vienna Independent Shorts (Viin, Austria),
2009
-
Osalemine,
Aye Aye Film Festival (Nancy, Prantsusmaa),
2009, Euroopa lühifilmide võistlusprogramm
-
Osalemine,
Anima Mundi - International Animation Festival of Brazil (Brasiilia),
2009
-
Osalemine,
MESSAGE TO MAN - International Documentary, Short and Animated Film Festival Message to Man (Peterburi, Venemaa),
2009
-
Osalemine,
Laputa International Animation Festival (Jaapan),
2009
-
Osalemine,
Ourense International Independent Film Festival (Hispaania),
2009
-
Osalemine,
Armastus ja anarhia - Helsingi rahvusvaheline filmifestival (Soome),
2009
-
Osalemine,
CICDAF - China International Cartoon and Digital Art Festival (Changzhou, Beijing, Hiina),
2009
-
Osalemine,
Animateka - International Animated Film Festival (Ljubljana, Sloveenia),
2009
-
Osalemine,
Montreal Animated Film Summit (Kanada),
2009
-
Osalemine,
Animacam - International Online Animation Festival (e-festival),
2009
-
Osalemine,
Luscher and Matiesen FilmFest (Tallinn, Eesti),
2009
-
Osalemine,
ANILOGUE - International Animation Film Festival (Budapest, Ungari),
2009
-
Osalemine,
Calgary Underground Film Festival (Alberta, Kanada),
2010
-
Osalemine,
Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa),
2010, Section: Nobody's Perfect
-
Osalemine,
Sardinia Film Festival (Sassari, Itaalia),
2010
-
Osalemine,
ANIMAFEST ZAGREB - World Festival of Animated Film (Horvaatia),
2010
-
Osalemine,
Fantasia International Film Festival (Montreal, Kanada),
2010, Programme: Celluloid Experiments
-
Osalemine,
Big Cartoon Festival (Moskva, Venemaa),
2010, Programme: The Winners
-
Osalemine,
Animpact Animation Festival (Seoul, Lõuna-Korea),
2010, Programme: Winning Films from 2010 - Annecy, Ottawa, Zagreb, Horoshima
-
Osalemine,
Big Cartoon Festival (Moskva, Venemaa),
2011, Subfestival in Krasnoyarsk; Programme: The Winners
-
Osalemine,
OSCAR - The Award of the Academy of Motion Picture Arts and Sciences (Ameerika Ühendriigid),
2011, Kandideerib animatsiooni kategoorias auhinna nominendiks
-
Osalemine,
Laputa International Animation Festival (Jaapan),
2011
-
Osalemine,
Annecy International Animation Film Festival (Prantsusmaa),
2014, Special Programme: Stop-motion: Estonia - The Animated Dreams of Nukufilm 3
-
Osalemine,
Trickfilm - Stuttgart Festival of Animated Film (Saksamaa),
2014, Retrospective
-
Osalemine,
Fredrikstad Animation Festival (Norra),
2014, Retrospective