Alternatiivpealkiri filmiarhiivis: Ametühingute talispartakiaadil

Filmikroonikad Kestus: 01:29

Ametiühingute talispartakiaadil

Talispartakiaadi finaalvõistlused Mustamäel Tallinnas.

Üle neljasaja sportlase võttis osa ametiühingute talispartakiaadi finaalvõistlustest Mustamäel. Võistlused algasid stardiga naiste 5 km sõidus. Esikoha pärast arenes pinev võistlus Tartu suusataja Aino Paali ja tallinlanna Helja Ilvese vahel, võitis Aino Paal, kes saavutas esikoha ka 10 km distantsil. Meeste 4x10 teatesuusatamisest võttis osa seitseteist meeskonda, võistlejad suusarajal. Tallinna Kalevi meeskond võitis kindlalt suure edumaaga teiste ees, nende ankrumees Raimond Mürk saavutas parima individuaalaja.

Filmi režissöör: Reet Kasesalu

Märksõnad: ametiühingud | avadefilee | lumine mets | naissportlased | spordikohtunik | suusavõistluse finiš | suusavõistluse start | suusavõistlused | teatesuusatamine | Vaata kõiki »