Avaleht » Filmiliigid


Tegijad

Filmitegijate täisnimekiri
Produtsent Aleksandra Kordes | Meike Kordes
Kaasprodutsent Danny Krausz | Kurt Stocker | Riina Sildos | Chris Kraus
Režissöör Chris Kraus
Stsenarist Chris Kraus
Operaator Daniela Knapp
Kunstnik Silke Buhr
Kostüümikunstnik Gioia Raspé
Helilooja Annette Focks
Helirežissöör Heinz K. Ebner
Monteerija Uta Schmidt
Konsultant Andrus Kõresaar | Anton Vill | Jan Tilman Schade | Christina Löffler | Heli Sommer | Raer Saar | Kaido Koppel | Maarja Haamer | Vladimir Miller | Irene Schlünder | Allen Illimar Putnik | Andrew Mollo
Direktor Manfred Fritsch | Uda Happel | Hendrik Lepp | Levke Palm | Mart Saar | Paul Aguraiuja
Tootmisjuht Dorissa Berninger | Judit Stalter | Bettina Mazakarini | Adela Alarachi | Matthias Ruppelt | Kaspar Kaljas | Anneli Lepp | Franziska Jahnke
Tootmisassistent Clarice de Castro | Sophie Averkamp
Administraator Eral Kalender | Aino Stratemann | Jüri Koger | Elmo Moik | Guido Harkenthal
Platsi administraator Jürgen Zarda | Harald Reindl
Direktori asetäitja Katharina Haase | Sandra Rogler | Anke Wiedemann | Simon Zwick | Anton Ludwig
Raamatupidaja Lies Schumandl | Sabine Fraissl | Velvo Vath | Margit Vremmert | Emma Dött
Režissööri assistent Lisa Hauss | Kertu Köösel | Ralf Siig
Režissööri I assistent Petra Misovic
Režissööri abi Katharina Stumm
II operaator Hannes Engler | Bruno Ziegler | Remi Epron | Clement Hingrai
Operaatori I assistent Karl Keil | Manuel Dacosse
Operaatori II assistent Axel Stock | Mihkel Soe | Martin Knispel
Fookusevedaja Stefan Sosna | Markus “Max” Biro | Anton Mayer | Matthias Ganghofer | Harald Mellwig | Max Zaher
Kaskadöör Rainer Werner | Stephan Thiede | Thomas Jester | Matthias Hoffmann
Spetsefektid Gerd Feuchter | Uli Nefzer | Rolf Hanke | Claudius Rauch | Otto Schlosser | Marcus Schmidt | Jens Schmiedel | Armin Altorf | Veiko Veski | Priit Raju | Enn Eberg
Valgusmeister Georg Nonnenmacher
Valgustaja Celio Castro | Roger Altmann | Volmer Kliimand | Henri Savitski | Taivo Tenso | Roman Breitwieser | Venno Kornak | Mirko Fricke | Tobias Gehlfuß
Poomioperaator Gregor Kienel | Andreas Wurscher
Heliinsener Heinz K. Ebner | Bernhard J. Schmid
Kunstniku assistent Esther Schreiner | Ulrike Plehn | Robert Reblin | Christiane Rothe | Katrin Sipelgas | Sabine Engelberg
Kostüümikunstniku assistent Martina Carl
Jumestuskunstnik Susana Sánchez
Grimeerija Cecilia Escot Mangas | Irene Storning | Christina Wagner | Helen Ehandi | Maarja Sild | Kaire Hendrikson | Kristiina Ago | Raina Tamm
Kostümeerija Hanya Barakat | Sarah Weber | Marie Heitzinger | Martina Steiner | Kaire Karm | Krzysztof Kloskowski | Kauri Hensel | Mariliis Ruttu | Liis Kogerman | Marit Mihklepp | Kaisa Kuusik
Rekvisiitor Manfred Ebner | Maria-Eva Mägi | Franka Vakkum | Lilli Erasin | Mart Saar | Thomas Prommersberger | Nina Poeschell | Johanna Münch | Stephen Bream | Margus Mänd | Julia Roeske
Maalija Enzo Enzel | Felix Manchon | Herbert Wiegand | Anna Lamprecht | Susanne Kleinlein | Christel Geisemeyer | Katherina Machacek | Jean-Jacques Chaboissier | Silja Saarepuu | Tarmo Vahter | Aive Kalmus | Terje Kiho | Leenamari Pirn | Anne-Mai Heimola | Aive Aas | Jane Kaas
Dekoraator Christiane Rothe | Dorothee Weingarten
Kujundaja Carsten Woithe | Max Julian Otto | Björn Friese | Annika Arro
Abitööline Eero Järviste | Joel Villem | Egon Stranson | Marco Schwinger | Umut Bektas | Fredl Baier | Siim Särel | Joosep Hütt | Helen Tootsi | Maario Masing
Ehitaja Tom Heyn | Rainer Linck | Jörg Klimeck | Andreas (Luki) Lucassen | Christian (Kuddel) Wollberg | Michael Haarmann | Matthias Prange | Roland der Koch | Thorsten (Hase) Grehl | Linda Max Karlsson | Andreas Henner | Hannes Koch | Philipp Hübner | Mihkel Mägi | Ralf Männil | Axel Schwitzkowski | Madis Matesen | Pärtel Eelmaa | Tauno Tali | Vagner Veema | Mario Madiste | Urmas Tõnissoo | Liivar Kilter | Koit Annus | Hardo Kaarest | Romet Kollo | Margit Orunuk | Kristiina Laurits | Marko Aasa | Lembit-Kaur Stöör | Ülo-Tarmo Stöör | Mark Stühler
Puusepp Christoph Zenker | Peer Stankow | Peter Gertz | Olle Lehmann | Asko Linno
Heli kokkusalvestaja Bernhard Maisch
Helikujundaja Philipp Kemptner
Helimonteerija Hannes Eder
Sünkroontaustad Andreas Schneider | Manfred Folie
Monteerija assistent Nina Haun | Markus Schleinzer | Britt Beyer | Antje Ulrich | Heidrun Schlossmacher
Visuaalsed efektid Franzisca Puppe | Frank Schlegel | Manfred Büttner | Geoff Kleindorfer | Willi Willinger | Mario Wessely
Värvimääraja Jens Beyer
Tõlkija Gavin Hodge
Juhendaja Gudrun Bahrmann | Silvia Willmy | Quisito Alfandega | Anita Kugler
Autojuht Jaanus Valt | Marko Aasa | Marko Kaiser | Heiko Tammel | Margo Märtsoo | Kristjan Väljak | Rainer Ruttu | Juhan Aguraiuja | Kristjan Pütsep | Markus Nimik | Mikk Kivila | Reivo Nodapera | Andres Kiviselg | Risto Spriit

Meie koostööpartnerid

  • Kultuuriministeerium
  • EFI
  • Eesti Kultuurkapital
  • ERR
  • Rahvusarhiiv
  • BFM
  • Kinoliit
  • Eesti Filmiajakirjanike ühing
  • Tallinnfilm